| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 0 RON | 0 RON | 130.779 RON | — | 78.992 RON | -51.787 RON | — |
| 2012 | 0 RON | 0 RON | 130.779 RON | — | 78.992 RON |
| Indicator | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON |
| -51.787 RON |
| — |
| 2011 | 0 RON | 0 RON | 130.779 RON | — | 78.992 RON | -51.787 RON | — |
| 2010 | 16.129 RON | 2.678 RON | 130.779 RON | — | 78.992 RON | -51.787 RON | — |
| 2009 | 47.000 RON | 11.517 RON | 212.944 RON | 58.105 RON | 100.374 RON | -54.465 RON | — |
| 2008 | — | -66.182 RON | 111.641 RON | — | 45.659 RON | -65.982 RON | — |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 16.129 RON |
| 47.000 RON |
| — |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 19.253 RON | 47.000 RON | 703 RON |
| Cheltuieli totale | 0 RON | 0 RON | — | 14.925 RON | 34.016 RON | 66.885 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.328 RON | 12.984 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 66.182 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.678 RON | 11.517 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 66.182 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | 58.105 RON | — |
| Active circulante | 78.992 RON | 78.992 RON | 78.992 RON | 78.992 RON | 100.374 RON | 45.659 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | 7.692 RON | — |
| Creante | 78.518 RON | 78.518 RON | 78.518 RON | 78.518 RON | 73.081 RON | 29.138 RON |
| Casa si conturi la banci | 474 RON | 474 RON | 474 RON | 474 RON | 19.601 RON | 16.521 RON |
| Datorii totale | 130.779 RON | 130.779 RON | 130.779 RON | 130.779 RON | 212.944 RON | 111.641 RON |
| Capitaluri proprii | -51.787 RON | -51.787 RON | -51.787 RON | -51.787 RON | -54.465 RON | -65.982 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 95% |
| persoană | 5% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.