ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
construcţia 2, etaj 1, cam. 1, 2, 3
Complex Țiglina I, stand nr. 3
Unitatea 8 Galmopan
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă | 99% |
| persoană | 1% |
| persoană | nepublicat |
| 2 deținători în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 0 RON | 109.268 RON | 0 RON | 57 RON | -109.211 RON | 0 |
| 2024 | — | 0 RON | 109.268 RON | — | 57 RON | -109.211 RON | — |
| 2022 | — | 0 RON | 109.268 RON | — | 57 RON | -109.211 RON | — |
| 2021 | — | 0 RON | 109.268 RON | — | 57 RON | -109.211 RON | — |
| 2020 | — | 0 RON | 109.268 RON | — | 57 RON | -109.211 RON | 0 |
| 2019 | — | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 2018 | — | -217 RON | 109.268 RON | — | 57 RON | -109.211 RON | 0 |
| 2017 | 27.295 RON | -43.174 RON | 109.268 RON | — | 274 RON | -108.994 RON | 0 |
| 2016 | 77.918 RON | -6.963 RON | 112.319 RON | 17.855 RON | 28.644 RON | -65.820 RON | 3 |
| 2015 | 73.654 RON | 22.491 RON | 116.058 RON | 18.666 RON | 38.535 RON | -58.857 RON | 4 |
| 2014 | 69.192 RON | 4.883 RON | 137.998 RON | 21.401 RON | 35.249 RON | -81.348 RON | 3 |
| 2013 | 62.495 RON | -642 RON | 137.832 RON | 25.129 RON | 26.472 RON | -86.231 RON | 3 |
| 2012 | 57.599 RON | 2.449 RON | 135.334 RON | 27.536 RON | 22.009 RON | -85.789 RON | 3 |
| 2011 | 26.265 RON | -21.252 RON | 108.814 RON | 1.360 RON | 19.216 RON | -88.238 RON | 3 |
| 2010 | 16.581 RON | -26.892 RON | 90.493 RON | 215 RON | 22.956 RON | -67.322 RON | 2 |
| 2009 | 2.443 RON | -39.827 RON | 55.107 RON | 215 RON | 14.475 RON | -40.417 RON | 3 |
| 2008 | 13.110 RON | -790 RON | 16.097 RON | 215 RON | 15.292 RON | -590 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 27.295 RON | 77.918 RON | 73.654 RON | 69.192 RON | 62.495 RON | 57.599 RON | 26.265 RON | 16.581 RON | 2.443 RON | 13.110 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 40.493 RON | 77.918 RON | 73.656 RON | 69.192 RON | 62.495 RON | 61.263 RON | 27.979 RON | 20.922 RON | 2.868 RON | 13.668 RON |
| Cheltuieli totale | 0 RON | — | — | — | — | — | 217 RON | 82.998 RON | 84.101 RON | 48.955 RON | 62.233 RON | 61.343 RON | 58.814 RON | 49.231 RON | 46.164 RON | 41.228 RON | 14.458 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 24.701 RON | 6.959 RON | 1.152 RON | 2.449 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 217 RON | 42.505 RON | 6.183 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 21.252 RON | 25.242 RON | 38.360 RON | 790 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 22.491 RON | 4.883 RON | 0 RON | 2.449 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 217 RON | 43.174 RON | 6.963 RON | 0 RON | 0 RON | 642 RON | 0 RON | 21.252 RON | 26.892 RON | 39.827 RON | 790 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 17.855 RON | 18.666 RON | 21.401 RON | 25.129 RON | 27.536 RON | 1.360 RON | 215 RON | 215 RON | 215 RON |
| Active circulante | 57 RON | 57 RON | 57 RON | 57 RON | 57 RON | — | 57 RON | 274 RON | 28.644 RON | 38.535 RON | 35.249 RON | 26.472 RON | 22.009 RON | 19.216 RON | 22.956 RON | 14.475 RON | 15.292 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 18.845 RON | 18.364 RON | 16.523 RON | 15.344 RON | 9.953 RON | 17.563 RON | 10.282 RON | 9.598 RON | 12.668 RON |
| Creante | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 629 RON | 629 RON | 12.302 RON | 4.649 RON | 201 RON |
| Casa si conturi la banci | 57 RON | 57 RON | 57 RON | 57 RON | 57 RON | — | 57 RON | 274 RON | 9.799 RON | 20.171 RON | 18.726 RON | 11.128 RON | 11.427 RON | 1.024 RON | 372 RON | 228 RON | 2.423 RON |
| Datorii totale | 109.268 RON | 109.268 RON | 109.268 RON | 109.268 RON | 109.268 RON | 0 RON | 109.268 RON | 109.268 RON | 112.319 RON | 116.058 RON | 137.998 RON | 137.832 RON | 135.334 RON | 108.814 RON | 90.493 RON | 55.107 RON | 16.097 RON |
| Capitaluri proprii | -109.211 RON | -109.211 RON | -109.211 RON | -109.211 RON | -109.211 RON | 0 RON | -109.211 RON | -108.994 RON | -65.820 RON | -58.857 RON | -81.348 RON | -86.231 RON | -85.789 RON | -88.238 RON | -67.322 RON | -40.417 RON | -590 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | — | 400 RON | 400 RON | — | 400 RON | 400 RON | 400 RON | — | 400 RON | 400 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | 0 | — | 0 | 0 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.