Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 58.444 RON | -158.376 RON | 872.953 RON | 778 RON | 73.394 RON | -798.781 RON | 1 |
| 2011 | 1.104.191 RON | 3.131 RON | 1.876.513 RON | 531.512 RON | 704.596 RON |
| Indicator | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 58.444 RON | 1.104.191 RON | 202.493 RON |
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
| -640.405 RON |
| 3 |
| 2010 | 202.493 RON | 46.200 RON | 2.155.739 RON | 574.463 RON | 1.005.316 RON | -563.168 RON | 1 |
| 2009 | 93.743 RON | -57.560 RON | 1.611.243 RON | 553.288 RON | 448.200 RON | -609.368 RON | 1 |
| 2008 | — | -74.677 RON | 1.023.186 RON | 830.206 RON | 173.761 RON | -19.219 RON | — |
| 93.743 RON |
| — |
| Venituri totale | 634.177 RON | 1.151.874 RON | 292.908 RON | 92.649 RON | 36.091 RON |
| Cheltuieli totale | 792.553 RON | 1.148.743 RON | 243.483 RON | 148.742 RON | 110.768 RON |
| Profit brut | 0 RON | 3.131 RON | 49.425 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 158.376 RON | 0 RON | — | 56.093 RON | 74.677 RON |
| Profit net | 0 RON | 3.131 RON | 46.200 RON | — | — |
| Pierdere neta | 158.376 RON | 0 RON | — | 57.560 RON | 74.677 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 778 RON | 531.512 RON | 574.463 RON | 553.288 RON | 830.206 RON |
| Active circulante | 73.394 RON | 704.596 RON | 1.005.316 RON | 448.200 RON | 173.761 RON |
| Stocuri | — | 146.268 RON | 662.791 RON | 168.413 RON | — |
| Creante | 72.965 RON | 482.442 RON | 225.533 RON | 210.148 RON | 157.206 RON |
| Casa si conturi la banci | 429 RON | 75.886 RON | 116.992 RON | 69.639 RON | 16.555 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 12.792 RON | 387 RON | — |
| Datorii totale | 872.953 RON | 1.876.513 RON | 2.155.739 RON | 1.611.243 RON | 1.023.186 RON |
| Capitaluri proprii | -798.781 RON | -640.405 RON | -563.168 RON | -609.368 RON | -19.219 RON |
| Capital subscris varsat | 55.458 RON | 55.458 RON | 55.458 RON | 55.458 RON | 55.458 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 3 | 1 | 1 | — |
bl. Alba, parter, sectorul 1
sector 4, în incinta Complexului Hotelier RIN GRAND HOTEL, spaţiul comercial nr. 8
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.