ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 141.780 RON | 83.246 RON | 56.710 RON | 1.384 RON | 140.753 RON | 85.540 RON | 1 |
| 2024 | 120.790 RON | 36.840 RON | 91.254 RON | 3.229 RON | 125.320 RON | 37.295 RON | 1 |
| 2023 | 182.766 RON | 121.903 RON | 3.971 RON | — | 151.426 RON | 147.455 RON | 1 |
| 2022 | 118.675 RON | 100.244 RON | 72.474 RON | 314 RON | 173.712 RON | 101.552 RON | 1 |
| 2021 | 112.487 RON | 80.392 RON | 954 RON | 1.569 RON | 80.693 RON | 81.308 RON | — |
| 2020 | 159.540 RON | 98.086 RON | 5.783 RON | 4.066 RON | 100.633 RON | 98.916 RON | — |
| 2019 | 63.090 RON | 57.080 RON | 1.477 RON | 6.563 RON | 52.745 RON | 57.831 RON | — |
| 2018 | 46.100 RON | 38.052 RON | 1.342 RON | 9.060 RON | 93.033 RON | 100.751 RON | — |
| 2017 | 47.410 RON | 43.246 RON | 883 RON | 4.967 RON | 79.615 RON | 83.699 RON | — |
| 2016 | 43.290 RON | 40.129 RON | 12.893 RON | 6.208 RON | 47.138 RON | 40.453 RON | — |
| 2015 | 41.430 RON | 31.296 RON | 12.875 RON | 7.450 RON | 91.413 RON | 85.988 RON | — |
| 2014 | 40.995 RON | 34.890 RON | 561 RON | 2.379 RON | 76.624 RON | 78.442 RON | — |
| 2013 | 45.520 RON | 31.908 RON | 476 RON | 2.379 RON | 41.649 RON | 43.552 RON | — |
| 2012 | 31.800 RON | 25.414 RON | 3.545 RON | — | 46.548 RON | 43.003 RON | — |
| 2011 | 26.750 RON | 17.265 RON | 3.062 RON | — | 20.651 RON | 17.589 RON | 0 |
| 2010 | 30.785 RON | 22.544 RON | 3.756 RON | — | 26.624 RON | 22.868 RON | — |
| 2009 | 18.022 RON | 10.658 RON | 3.984 RON | — | 14.966 RON | 10.982 RON | — |
| 2008 | 6.663 RON | 124 RON | 4.900 RON | — | 5.224 RON | 324 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 141.780 RON | 120.790 RON | 182.766 RON | 118.675 RON | 112.487 RON | 159.540 RON | 63.090 RON | 46.100 RON | 47.410 RON | 43.290 RON | 41.430 RON | 40.995 RON | 45.520 RON | 31.800 RON | 26.750 RON | 30.785 RON | 18.022 RON | 6.663 RON |
| Venituri totale | 141.808 RON | 120.803 RON | 182.769 RON | 118.677 RON | 112.491 RON | 159.543 RON | 63.091 RON | 46.101 RON | 47.410 RON | 43.291 RON | 41.430 RON | 40.996 RON | 45.581 RON | 31.842 RON | 26.785 RON | 30.793 RON | 18.038 RON | 6.664 RON |
| Cheltuieli totale | 57.357 RON | 82.779 RON | 59.296 RON | 15.866 RON | 29.028 RON | 57.086 RON | 4.118 RON | 6.666 RON | 2.741 RON | 1.863 RON | 8.890 RON | 4.880 RON | 11.911 RON | 1.587 RON | 6.232 RON | 3.956 RON | 5.504 RON | 6.515 RON |
| Profit brut | 84.451 RON | 38.024 RON | 123.473 RON | 102.811 RON | 83.463 RON | 102.457 RON | 58.973 RON | 39.435 RON | 44.669 RON | 41.428 RON | 32.540 RON | 36.116 RON | 33.670 RON | 30.255 RON | 20.553 RON | 26.837 RON | 12.534 RON | 149 RON |
| Profit net | 83.246 RON | 36.840 RON | 121.903 RON | 100.244 RON | 80.392 RON | 98.086 RON | 57.080 RON | 38.052 RON | 43.246 RON | 40.129 RON | 31.296 RON | 34.890 RON | 31.908 RON | 25.414 RON | 17.265 RON | 22.544 RON | 10.658 RON | 124 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.384 RON | 3.229 RON | — | 314 RON | 1.569 RON | 4.066 RON | 6.563 RON | 9.060 RON | 4.967 RON | 6.208 RON | 7.450 RON | 2.379 RON | 2.379 RON | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 140.753 RON | 125.320 RON | 151.426 RON | 173.712 RON | 80.693 RON | 100.633 RON | 52.745 RON | 93.033 RON | 79.615 RON | 47.138 RON | 91.413 RON | 76.624 RON | 41.649 RON | 46.548 RON | 20.651 RON | 26.624 RON | 14.966 RON | 5.224 RON |
| Stocuri | 1.512 RON | 1.568 RON | 1.568 RON | 403 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 66.971 RON | 47.171 RON | 85.456 RON | 118.654 RON | 35.471 RON | 22.471 RON | 22.361 RON | 17.971 RON | 21.141 RON | 7.951 RON | 16.841 RON | 12.991 RON | 9.444 RON | 4.820 RON | 3.380 RON | 4.030 RON | 3.390 RON | 2.973 RON |
| Casa si conturi la banci | 72.270 RON | 76.581 RON | 64.402 RON | 54.655 RON | 45.222 RON | 78.162 RON | 30.384 RON | 75.062 RON | 58.474 RON | 39.187 RON | 74.572 RON | 63.633 RON | 32.205 RON | 41.728 RON | 17.271 RON | 22.594 RON | 11.576 RON | 2.251 RON |
| Cheltuieli in avans | 113 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 56.710 RON | 91.254 RON | 3.971 RON | 72.474 RON | 954 RON | 5.783 RON | 1.477 RON | 1.342 RON | 883 RON | 12.893 RON | 12.875 RON | 561 RON | 476 RON | 3.545 RON | 3.062 RON | 3.756 RON | 3.984 RON | 4.900 RON |
| Capitaluri proprii | 85.540 RON | 37.295 RON | 147.455 RON | 101.552 RON | 81.308 RON | 98.916 RON | 57.831 RON | 100.751 RON | 83.699 RON | 40.453 RON | 85.988 RON | 78.442 RON | 43.552 RON | 43.003 RON | 17.589 RON | 22.868 RON | 10.982 RON | 324 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
53 de contracte atribuite, in valoare de 360.731 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 335.380 lei.
Achizitii directe
49 de contracte
335.331 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
4 contracte
25.400 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.234.195 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 03:53).