ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 241.700 RON | 34.142 RON | 134.728 RON | 95.404 RON | 226.513 RON | 39.800 RON | 1 |
| 2024 | 198.510 RON | 15.964 RON | 55.883 RON | 25.005 RON | 88.759 RON | 57.881 RON | 2 |
| 2023 | 125.325 RON | 11.048 RON | 8.268 RON | 50.260 RON | 41.230 RON | 83.222 RON | 1 |
| 2022 | 189.415 RON | 60.055 RON | 6.871 RON | 69.098 RON | 31.686 RON | 93.913 RON | 1 |
| 2021 | 191.930 RON | 126.128 RON | 4.611 RON | 91.237 RON | 136.705 RON | 223.331 RON | 1 |
| 2020 | 140.878 RON | 43.208 RON | 6.833 RON | 58.907 RON | 45.129 RON | 97.203 RON | 1 |
| 2019 | 107.790 RON | 48.412 RON | 6.434 RON | — | 65.104 RON | 58.670 RON | 1 |
| 2018 | 49.806 RON | 6.593 RON | 3.395 RON | — | 53.653 RON | 50.258 RON | 1 |
| 2017 | 58.542 RON | 18.146 RON | 3.779 RON | — | 47.444 RON | 43.665 RON | 1 |
| 2016 | 47.635 RON | 21.561 RON | 3.493 RON | — | 29.012 RON | 25.519 RON | 1 |
| 2015 | 32.277 RON | 9.933 RON | 1.679 RON | — | 29.644 RON | 27.965 RON | 1 |
| 2014 | 36.190 RON | 19.520 RON | 5.161 RON | — | 23.193 RON | 18.032 RON | 1 |
| 2013 | 30.351 RON | 9.845 RON | 22.573 RON | — | 21.084 RON | -1.489 RON | 1 |
| 2012 | 30.475 RON | -15.292 RON | 32.127 RON | 271 RON | 20.522 RON | -11.334 RON | 1 |
| 2011 | 76.330 RON | 28.279 RON | 27.394 RON | 1.468 RON | 29.884 RON | 3.958 RON | 1 |
| 2010 | 15.990 RON | -1.844 RON | 31.800 RON | 2.122 RON | 5.357 RON | -24.321 RON | 1 |
| 2009 | 14.700 RON | -23.823 RON | 30.006 RON | 3.197 RON | 4.332 RON | -22.477 RON | 1 |
| 2008 | 35.120 RON | 1.146 RON | 4.642 RON | 4.272 RON | 1.716 RON | 1.346 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 241.700 RON | 198.510 RON | 125.325 RON | 189.415 RON | 191.930 RON | 140.878 RON | 107.790 RON | 49.806 RON | 58.542 RON | 47.635 RON | 32.277 RON | 36.190 RON | 30.351 RON | 30.475 RON | 76.330 RON | 15.990 RON | 14.700 RON | 35.120 RON |
| Venituri totale | 241.702 RON | 198.512 RON | 125.326 RON | 189.420 RON | 253.805 RON | 140.883 RON | 107.791 RON | 59.807 RON | 58.543 RON | 47.635 RON | 32.540 RON | 36.191 RON | 30.352 RON | 31.981 RON | 80.834 RON | 15.990 RON | 14.700 RON | 35.120 RON |
| Cheltuieli totale | 205.189 RON | 180.603 RON | 113.212 RON | 127.509 RON | 125.444 RON | 96.371 RON | 58.301 RON | 52.616 RON | 39.515 RON | 24.644 RON | 21.638 RON | 15.585 RON | 19.596 RON | 46.312 RON | 51.102 RON | 16.184 RON | 36.996 RON | 33.230 RON |
| Profit brut | 36.513 RON | 17.909 RON | 12.114 RON | 61.911 RON | 128.361 RON | 44.512 RON | 49.490 RON | 7.191 RON | 19.028 RON | 22.991 RON | 10.902 RON | 20.606 RON | 10.756 RON | 0 RON | 29.732 RON | — | — | 1.890 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 14.331 RON | 0 RON | 194 RON | 22.296 RON | — |
| Profit net | 34.142 RON | 15.964 RON | 11.048 RON | 60.055 RON | 126.128 RON | 43.208 RON | 48.412 RON | 6.593 RON | 18.146 RON | 21.561 RON | 9.933 RON | 19.520 RON | 9.845 RON | 0 RON | 28.279 RON | — | — | 1.146 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 15.292 RON | 0 RON | 1.844 RON | 23.823 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 95.404 RON | 25.005 RON | 50.260 RON | 69.098 RON | 91.237 RON | 58.907 RON | — | — | — | — | — | — | — | 271 RON | 1.468 RON | 2.122 RON | 3.197 RON | 4.272 RON |
| Active circulante | 226.513 RON | 88.759 RON | 41.230 RON | 31.686 RON | 136.705 RON | 45.129 RON | 65.104 RON | 53.653 RON | 47.444 RON | 29.012 RON | 29.644 RON | 23.193 RON | 21.084 RON | 20.522 RON | 29.884 RON | 5.357 RON | 4.332 RON | 1.716 RON |
| Stocuri | 25.163 RON | 22.410 RON | 20.511 RON | 19.202 RON | 17.198 RON | 12.711 RON | 10.545 RON | 9.155 RON | 7.143 RON | 6.243 RON | 2.443 RON | 2.375 RON | 1.823 RON | 1.823 RON | — | 1.440 RON | 1.200 RON | 1.200 RON |
| Creante | 151.237 RON | 8.734 RON | 7.734 RON | 34 RON | — | — | 6.465 RON | 16.665 RON | 1.500 RON | — | — | 13.700 RON | 18.040 RON | 18.465 RON | 20.500 RON | 3.037 RON | 3.000 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 50.113 RON | 57.615 RON | 12.985 RON | 12.450 RON | 119.507 RON | 32.418 RON | 48.094 RON | 27.833 RON | 38.801 RON | 22.769 RON | 27.201 RON | 7.118 RON | 1.221 RON | 234 RON | 9.384 RON | 880 RON | 132 RON | 516 RON |
| Datorii totale | 134.728 RON | 55.883 RON | 8.268 RON | 6.871 RON | 4.611 RON | 6.833 RON | 6.434 RON | 3.395 RON | 3.779 RON | 3.493 RON | 1.679 RON | 5.161 RON | 22.573 RON | 32.127 RON | 27.394 RON | 31.800 RON | 30.006 RON | 4.642 RON |
| Venituri in avans | 147.389 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 39.800 RON | 57.881 RON | 83.222 RON | 93.913 RON | 223.331 RON | 97.203 RON | 58.670 RON | 50.258 RON | 43.665 RON | 25.519 RON | 27.965 RON | 18.032 RON | -1.489 RON | -11.334 RON | 3.958 RON | -24.321 RON | -22.477 RON | 1.346 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
31 de contracte atribuite, in valoare de 146.647 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 146.678 lei.
Achizitii directe
31 de contracte
146.647 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 23:38).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 2 | 0 | — | vezi ↗ | |
ACON MACH S.R.L.CUI 40385615 | 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2 | terț susținător | 2 | — | vezi ↗ | |
HOBI PROIECT STRUCTURI SRLCUI 35483846 | 1 | terț susținător | 1 | — | vezi ↗ |
INDFLOOR GROUP SRLCUI 16760185 | 1 | terț și subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
| 3 | terț susținător | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.