FERMA 3 MANGALIA SRL
- J13/366/2008CONSTANTAdin 05.02.2008
- J04/301/2009BACAUdin 05.03.2009in vigoare
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
trup izolat intravilan, reprezentând ferma 11
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanănu mai e administrator | 50% |
| persoană | 50% |
| firmăadministrator | — |
| persoanăadministratorrevocat în acte, listat în registru | — |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 0 RON | 0 RON | 44.373 RON | — | 44.285 RON | -88 RON | — |
| 2017 | 0 RON | -88 RON | 44.373 RON | — | 44.285 RON | -88 RON | — |
| 2011 | 276.365 RON | -11.986 RON | 61.909 RON | 34.939 RON | 15.575 RON | -11.395 RON | 0 |
| 2010 | 85.192 RON | 13.615 RON | 78.740 RON | 53.828 RON | 352.363 RON | 329.590 RON | — |
| 2008 | 5.415.276 RON | 300.999 RON | 1.791.630 RON | 15.477 RON | 2.077.452 RON | 301.299 RON | 30 |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2011 | 2010 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 276.365 RON | 85.192 RON | 5.415.276 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 277.121 RON | 97.772 RON | 6.829.765 RON |
| Cheltuieli totale | — | 88 RON | 289.107 RON | 74.268 RON | 6.471.162 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 23.504 RON | 358.603 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 88 RON | 11.986 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.615 RON | 300.999 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 88 RON | 11.986 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | 34.939 RON | 53.828 RON | 15.477 RON |
| Active circulante | 44.285 RON | 44.285 RON | 15.575 RON | 352.363 RON | 2.077.452 RON |
| Stocuri | — | — | 0 RON | 57.832 RON | 12.551 RON |
| Creante | 44.285 RON | 44.285 RON | 14.633 RON | 291.984 RON | 1.366.112 RON |
| Casa si conturi la banci | — | — | 942 RON | 2.547 RON | 698.789 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | 2.139 RON | — |
| Datorii totale | 44.373 RON | 44.373 RON | 61.909 RON | 78.740 RON | 1.791.630 RON |
| Capitaluri proprii | -88 RON | -88 RON | -11.395 RON | 329.590 RON | 301.299 RON |
| Capital subscris varsat | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 0 | — | 30 |