Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2012 | 0 RON | 306 RON | 460.146 RON | 443 RON | 80.701 RON | -379.002 RON | — |
| 2011 | 670.974 RON | 82.134 RON | 485.845 RON | 2.429 RON | 98.457 RON | -379.308 RON | 3 |
| 2010 | 432.766 RON | -250.323 RON | 580.804 RON | 4.041 RON | 106.767 RON | -461.442 RON | 3 |
| 2009 | 554.688 RON | -143.346 RON | 406.399 RON | 98.709 RON | 84.737 RON | -211.119 RON | 3 |
| 2008 | 1.264.245 RON | -36.241 RON | 266.574 RON | 60.857 RON | 153.579 RON | -36.041 RON | 4 |
| Indicator | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 670.974 RON | 432.766 RON | 554.688 RON | 1.264.245 RON |
| Venituri totale | 2.291 RON | 671.669 RON | 435.766 RON | 554.855 RON | 1.266.530 RON |
| Cheltuieli totale | 1.985 RON | 588.560 RON | 679.639 RON | 692.468 RON | 1.297.856 RON |
| Profit brut | 306 RON | 83.109 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 243.873 RON | 137.613 RON | 31.326 RON |
| Profit net | 306 RON | 82.134 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 250.323 RON | 143.346 RON | 36.241 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 443 RON | 2.429 RON | 4.041 RON | 98.709 RON | 60.857 RON |
| Active circulante | 80.701 RON | 98.457 RON | 106.767 RON | 84.737 RON | 153.579 RON |
| Stocuri | — | — | 34.577 RON | 32.782 RON | 129.085 RON |
| Creante | 80.591 RON | 98.347 RON | 69.314 RON | 32.296 RON | 14.827 RON |
| Casa si conturi la banci | 110 RON | 110 RON | 2.876 RON | 19.659 RON | 9.667 RON |
| Cheltuieli in avans | — | 5.651 RON | 8.554 RON | 11.834 RON | 16.097 RON |
| Datorii totale | 460.146 RON | 485.845 RON | 580.804 RON | 406.399 RON | 266.574 RON |
| Capitaluri proprii | -379.002 RON | -379.308 RON | -461.442 RON | -211.119 RON | -36.041 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 3 | 3 | 3 | 4 |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| firmăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.