Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2009 | 1.008.993 RON | 140.786 RON | 708.459 RON | 52.264 RON | 726.176 RON | 69.981 RON | 1 |
| 2008 | 166.403 RON | -71.005 RON | 333.047 RON | 67.948 RON | 194.294 RON | -70.805 RON | 1 |
| Indicator | 2009 | 2008 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.008.993 RON | 166.403 RON |
| Venituri totale | 1.024.794 RON | 184.842 RON |
| Cheltuieli totale | 870.435 RON | 255.847 RON |
| Profit brut | 154.359 RON | — |
| Pierdere bruta | — | 71.005 RON |
| Profit net | 140.786 RON | — |
| Pierdere neta | — | 71.005 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 52.264 RON | 67.948 RON |
| Active circulante | 726.176 RON | 194.294 RON |
| Stocuri | 5.000 RON | 9.100 RON |
| Creante | 693.577 RON | 180.831 RON |
| Casa si conturi la banci | 27.599 RON | 4.363 RON |
| Datorii totale | 708.459 RON | 333.047 RON |
| Capitaluri proprii | 69.981 RON | -70.805 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.