| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -3.500 RON | 175.561 RON | 0 RON | 592.676 RON | 417.115 RON | 0 |
| 2024 | 0 RON | -500 RON | 172.061 RON | 0 RON | 592.676 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
ap. 1
| 420.615 RON |
| 0 |
| 2023 | 0 RON | -2.625 RON | 171.561 RON | 0 RON | 592.676 RON | 421.115 RON | 0 |
| 2022 | 0 RON | -1.841 RON | 169.061 RON | 0 RON | 592.801 RON | 423.740 RON | 0 |
| 2021 | — | -2.234 RON | 169.951 RON | — | 595.532 RON | 425.581 RON | — |
| 2020 | 70.786 RON | 66.435 RON | 169.526 RON | — | 597.341 RON | 427.815 RON | — |
| 2019 | 187.469 RON | 179.647 RON | 170.915 RON | — | 532.295 RON | 361.380 RON | — |
| 2018 | 154.970 RON | 125.641 RON | 173.218 RON | — | 354.951 RON | 181.733 RON | — |
| 2017 | 124.195 RON | 114.521 RON | 177.203 RON | — | 232.095 RON | 54.892 RON | — |
| 2016 | 83.516 RON | 57.236 RON | 172.759 RON | — | 113.130 RON | -59.629 RON | — |
| 2015 | 0 RON | -381 RON | 170.093 RON | 0 RON | 53.228 RON | -116.865 RON | — |
| 2014 | 0 RON | 0 RON | 169.713 RON | — | 53.229 RON | -116.484 RON | — |
| 2013 | 0 RON | -1 RON | 165.682 RON | — | 63.842 RON | -101.840 RON | — |
| 2012 | 0 RON | -150 RON | 165.741 RON | — | 63.362 RON | -102.379 RON | — |
| 2011 | 0 RON | -310 RON | 165.741 RON | — | 63.512 RON | -102.229 RON | — |
| 2010 | — | -175 RON | 425.897 RON | — | 323.978 RON | -101.919 RON | — |
| 2009 | 203.719 RON | -110.345 RON | 428.913 RON | — | 327.168 RON | -101.745 RON | 3 |
| 2008 | 1.424.158 RON | 15.043 RON | 779.189 RON | 23.837 RON | 770.004 RON | 16.043 RON | 2 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 70.786 RON | 187.469 RON | 154.970 RON | 124.195 RON | 83.516 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 203.719 RON | 1.424.158 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 70.786 RON | 187.469 RON | 154.970 RON | 124.195 RON | 83.517 RON | 255 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 3.500 RON | 500 RON | 2.625 RON | 1.841 RON | 2.234 RON | 2.227 RON | 2.198 RON | 24.680 RON | 5.948 RON | 23.775 RON | 636 RON | — | 1 RON | 150 RON | ||||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 68.559 RON | 185.271 RON | 130.290 RON | 118.247 RON | 59.742 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 3.500 RON | 500 RON | 2.625 RON | 1.841 RON | 2.234 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 1 RON | 150 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 66.435 RON | 179.647 RON | 125.641 RON | 114.521 RON | 57.236 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 3.500 RON | 500 RON | 2.625 RON | 1.841 RON | 2.234 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 381 RON | 0 RON | 1 RON | 150 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | — | — | ||||
| Active circulante | 592.676 RON | 592.676 RON | 592.676 RON | 592.801 RON | 595.532 RON | 597.341 RON | 532.295 RON | 354.951 RON | 232.095 RON | 113.130 RON | 53.228 RON | 53.229 RON | 63.842 RON | 63.362 RON | ||||
| Stocuri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | 10.613 RON | 10.613 RON | ||||
| Creante | 535.082 RON | 489.082 RON | 489.082 RON | 489.082 RON | 489.082 RON | 489.933 RON | 436.682 RON | 254.692 RON | 168.185 RON | 113.130 RON | 53.226 RON | 53.227 RON | 53.227 RON | 53.227 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 57.594 RON | 103.594 RON | 103.594 RON | 103.719 RON | 106.450 RON | 107.408 RON | 95.613 RON | 100.259 RON | 63.910 RON | 0 RON | 2 RON | 2 RON | 2 RON | -478 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||
| Datorii totale | 175.561 RON | 172.061 RON | 171.561 RON | 169.061 RON | 169.951 RON | 169.526 RON | 170.915 RON | 173.218 RON | 177.203 RON | 172.759 RON | 170.093 RON | 169.713 RON | 165.682 RON | 165.741 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 417.115 RON | 420.615 RON | 421.115 RON | 423.740 RON | 425.581 RON | 427.815 RON | 361.380 RON | 181.733 RON | 54.892 RON | -59.629 RON | -116.865 RON | -116.484 RON | -101.840 RON | -102.379 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 2.200 RON | 2.200 RON | 2.200 RON | 2.200 RON | 2.200 RON | 2.200 RON | 2.200 RON | 2.200 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 0 RON |
| — |
| 238.964 RON |
| 1.424.158 RON |
| 310 RON |
| 175 RON |
| 347.876 RON |
| 1.406.221 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 17.937 RON |
| 310 RON |
| 175 RON |
| 108.912 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 15.043 RON |
| 310 RON |
| 175 RON |
| 110.345 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 23.837 RON |
| 63.512 RON |
| 323.978 RON |
| 327.168 RON |
| 770.004 RON |
| 10.613 RON |
| 10.697 RON |
| 10.696 RON |
| 34.316 RON |
| 53.227 RON |
| 313.418 RON |
| 313.429 RON |
| 727.375 RON |
| -328 RON |
| -137 RON |
| 3.043 RON |
| 8.313 RON |
| — |
| — |
| 1.391 RON |
| 165.741 RON |
| 425.897 RON |
| 428.913 RON |
| 779.189 RON |
| -102.229 RON |
| -101.919 RON |
| -101.745 RON |
| 16.043 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| — |
| 3 |
| 2 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăfostă | 50% |
| firmă |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.