ONRC
ONRC
ANAF · anul 2023
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 89,22% |
| firmă | 10,78% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | 9.330 RON | 1.296 RON | — | 783.148 RON | 781.852 RON | — |
| 2021 | 147.591 RON | 94.109 RON | 1.840 RON | — | 774.361 RON | 772.521 RON | — |
| 2020 | 2.277.214 RON | 178.944 RON | 13.740 RON | — | 692.153 RON | 678.413 RON | — |
| 2019 | 5.080.940 RON | 80.525 RON | 14.059 RON | — | 513.528 RON | 499.469 RON | — |
| 2018 | 3.375.204 RON | 74.122 RON | 30.419 RON | — | 449.363 RON | 418.944 RON | — |
| 2017 | 4.418.654 RON | 137.229 RON | 19.143 RON | — | 363.966 RON | 344.823 RON | — |
| 2016 | 3.568.247 RON | 82.669 RON | 9.286 RON | — | 216.880 RON | 207.594 RON | — |
| 2015 | 4.077.341 RON | 85.061 RON | 6.486 RON | — | 131.410 RON | 124.924 RON | — |
| 2014 | 4.373.596 RON | 38.639 RON | 676.703 RON | — | 716.566 RON | 39.863 RON | — |
| 2013 | 3.432.138 RON | 50.613 RON | 337 RON | — | 51.970 RON | 51.633 RON | — |
| 2012 | 3.862.596 RON | 79.660 RON | 982 RON | — | 81.662 RON | 80.680 RON | — |
| 2011 | 2.320.858 RON | 72.983 RON | 2.093 RON | — | 75.178 RON | 73.085 RON | — |
| 2010 | 1.071.205 RON | 21.732 RON | 1.753 RON | — | 23.685 RON | 21.932 RON | — |
| 2009 | 283.218 RON | 26.882 RON | 3.697 RON | — | 35.395 RON | 31.698 RON | — |
| 2008 | 554.931 RON | 4.616 RON | 182 RON | 540 RON | 4.458 RON | 4.816 RON | — |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | 147.591 RON | 2.277.214 RON | 5.080.940 RON | 3.375.204 RON | 4.418.654 RON | 3.568.247 RON | 4.077.341 RON | 4.373.596 RON | 3.432.138 RON | 3.862.596 RON | 2.320.858 RON | 1.071.205 RON | 283.218 RON | 554.931 RON |
| Venituri totale | 42.505 RON | 184.012 RON | 2.310.413 RON | 5.114.339 RON | 3.399.904 RON | 4.476.754 RON | 3.583.897 RON | 4.101.672 RON | 4.396.152 RON | 3.457.517 RON | 3.865.154 RON | 2.321.383 RON | 1.073.724 RON | 309.463 RON | 554.933 RON |
| Cheltuieli totale | 32.582 RON | 84.452 RON | 2.100.239 RON | 4.936.159 RON | 3.224.161 RON | 4.313.386 RON | 3.485.482 RON | 4.000.409 RON | 4.350.153 RON | 3.397.302 RON | 3.770.321 RON | 2.234.499 RON | 1.046.041 RON | 273.230 RON | 549.438 RON |
| Profit brut | 9.923 RON | 99.560 RON | 210.174 RON | 178.180 RON | 175.743 RON | 163.368 RON | 98.415 RON | 101.263 RON | 45.999 RON | 60.215 RON | 94.833 RON | 86.884 RON | 27.683 RON | 36.233 RON | 5.495 RON |
| Profit net | 9.330 RON | 94.109 RON | 178.944 RON | 80.525 RON | 74.122 RON | 137.229 RON | 82.669 RON | 85.061 RON | 38.639 RON | 50.613 RON | 79.660 RON | 72.983 RON | 21.732 RON | 26.882 RON | 4.616 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 540 RON |
| Active circulante | 783.148 RON | 774.361 RON | 692.153 RON | 513.528 RON | 449.363 RON | 363.966 RON | 216.880 RON | 131.410 RON | 716.566 RON | 51.970 RON | 81.662 RON | 75.178 RON | 23.685 RON | 35.395 RON | 4.458 RON |
| Creante | 779.168 RON | 772.299 RON | 686.503 RON | 513.220 RON | 447.406 RON | 362.224 RON | 216.413 RON | 106.495 RON | 682.333 RON | 44.083 RON | 4.189 RON | 74.969 RON | 635 RON | 9.520 RON | 200 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.980 RON | 2.062 RON | 5.650 RON | 308 RON | 1.957 RON | 1.742 RON | 467 RON | 24.915 RON | 34.233 RON | 7.887 RON | 77.473 RON | 209 RON | 23.050 RON | 25.875 RON | 4.258 RON |
| Datorii totale | 1.296 RON | 1.840 RON | 13.740 RON | 14.059 RON | 30.419 RON | 19.143 RON | 9.286 RON | 6.486 RON | 676.703 RON | 337 RON | 982 RON | 2.093 RON | 1.753 RON | 3.697 RON | 182 RON |
| Capitaluri proprii | 781.852 RON | 772.521 RON | 678.413 RON | 499.469 RON | 418.944 RON | 344.823 RON | 207.594 RON | 124.924 RON | 39.863 RON | 51.633 RON | 80.680 RON | 73.085 RON | 21.932 RON | 31.698 RON | 4.816 RON |
| Capital subscris varsat | 1.020 RON | 1.020 RON | 1.020 RON | 1.020 RON | 1.020 RON | 1.020 RON | 1.020 RON | — | 1.020 RON | 1.020 RON | 1.020 RON | 1.020 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.