ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 25% |
| persoană | 50% |
| persoană | 25% |
| persoanăadministrator | — |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009 | 70.191 RON | -19.980 RON | 8.960 RON | 1.839 RON | 9.752 RON | 2.631 RON | 5 |
| 2008 | 71.508 RON | 22.411 RON | 26.258 RON | 168 RON | 111.667 RON | 22.611 RON | 1 |
| Indicator | 2009 | 2008 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 70.191 RON | 71.508 RON |
| Venituri totale | 70.212 RON | 71.548 RON |
| Cheltuieli totale | 87.007 RON | 44.868 RON |
| Profit brut | — | 26.680 RON |
| Pierdere bruta | 16.795 RON | — |
| Profit net | — | 22.411 RON |
| Pierdere neta | 19.980 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 1.839 RON | 168 RON |
| Active circulante | 9.752 RON | 111.667 RON |
| Stocuri | — | 3.697 RON |
| Creante | 8.563 RON | 246 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.189 RON | 107.724 RON |
| Datorii totale | 8.960 RON | 26.258 RON |
| Venituri in avans | — | 62.966 RON |
| Capitaluri proprii | 2.631 RON | 22.611 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | 1 |