SFM MEDIA TECH S.R.L.
- FIONA FASHION S.R.L.documentat 2018 – 2020
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
sector 2
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2025 | 0 RON | -90.162 RON | 159.617 RON | 0 RON | 44.008 RON | -115.579 RON | 1 |
| 2024 | 995 RON | -69.661 RON | 73.252 RON | — | 47.756 RON | -25.417 RON | 1 |
| 2023 | 7.951 RON | -46.855 RON | 17.685 RON | — | 61.929 RON | 44.244 RON | 1 |
| 2022 | 231.143 RON | 161.900 RON | 10.525 RON | 0 RON | 172.566 RON | 162.152 RON | 2 |
| 2021 | 247.881 RON | 149.084 RON | 6.114 RON | — | 155.202 RON | 149.366 RON | 2 |
| 2020 | 54.867 RON | 32.422 RON | 17.848 RON | — | 46.566 RON | 28.718 RON | 1 |
| 2019 | 0 RON | 0 RON | 3.950 RON | — | 236 RON | -3.714 RON | — |
| 2018 | 0 RON | 0 RON | 3.950 RON | — | 236 RON | -3.714 RON | — |
| 2017 | 0 RON | 0 RON | 3.950 RON | — | 236 RON | -3.714 RON | — |
| 2016 | 0 RON | 0 RON | 3.950 RON | — | 236 RON | -3.714 RON | — |
| 2015 | 0 RON | 0 RON | 3.950 RON | — | 236 RON | -3.714 RON | — |
| 2014 | 0 RON | 0 RON | 3.950 RON | — | 236 RON | -3.714 RON | — |
| 2013 | 0 RON | 0 RON | 3.950 RON | — | 236 RON | -3.714 RON | — |
| 2012 | 0 RON | 0 RON | 3.950 RON | — | 236 RON | -3.714 RON | — |
| 2011 | 0 RON | 0 RON | 3.950 RON | — | 236 RON | -3.714 RON | — |
| 2010 | — | — | 3.950 RON | — | 236 RON | -3.714 RON | — |
| 2008 | 11.521 RON | -3.914 RON | 3.950 RON | — | 236 RON | -3.714 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 995 RON | 7.951 RON | 231.143 RON | 247.881 RON | 54.867 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| 0 RON |
| — |
| 11.521 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 995 RON | 7.951 RON | 231.143 RON | 247.881 RON | 54.867 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 11.521 RON |
| Cheltuieli totale | 90.162 RON | 70.656 RON | 54.738 RON | 66.977 RON | 96.542 RON | 21.896 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 15.435 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 164.166 RON | 151.339 RON | 32.971 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 90.162 RON | 69.661 RON | 46.787 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 3.914 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 161.900 RON | 149.084 RON | 32.422 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Pierdere neta | 90.162 RON | 69.661 RON | 46.855 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 3.914 RON |
| Active circulante | 44.008 RON | 47.756 RON | 61.929 RON | 172.566 RON | 155.202 RON | 46.566 RON | 236 RON | 236 RON | 236 RON | 236 RON | 236 RON | 236 RON | 236 RON | 236 RON | 236 RON | 236 RON | 236 RON |
| Creante | 41.225 RON | 43.867 RON | 42.680 RON | 133.502 RON | 16.466 RON | 5.581 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 2.783 RON | 3.889 RON | 19.249 RON | 39.064 RON | 138.736 RON | 40.985 RON | 236 RON | 236 RON | 236 RON | 236 RON | 236 RON | 236 RON | 236 RON | 236 RON | 236 RON | 236 RON | 236 RON |
| Cheltuieli in avans | 30 RON | 79 RON | — | 111 RON | 278 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 159.617 RON | 73.252 RON | 17.685 RON | 10.525 RON | 6.114 RON | 17.848 RON | 3.950 RON | 3.950 RON | 3.950 RON | 3.950 RON | 3.950 RON | 3.950 RON | 3.950 RON | 3.950 RON | 3.950 RON | 3.950 RON | 3.950 RON |
| Capitaluri proprii | -115.579 RON | -25.417 RON | 44.244 RON | 162.152 RON | 149.366 RON | 28.718 RON | -3.714 RON | -3.714 RON | -3.714 RON | -3.714 RON | -3.714 RON | -3.714 RON | -3.714 RON | -3.714 RON | -3.714 RON | -3.714 RON | -3.714 RON |
| Capital subscris varsat | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.