| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 175.628 RON | 32.542 RON | 16.020 RON | 3.274 RON | 479.648 RON | 466.902 RON | 1 |
| 2024 | 162.409 RON | 24.140 RON | 13.697 RON | 0 RON | 448.057 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 434.360 RON |
| 1 |
| 2023 | 184.783 RON | 36.342 RON | 16.812 RON | 1.166 RON | 425.867 RON | 410.221 RON | 1 |
| 2022 | 159.670 RON | 41.793 RON | 12.040 RON | 4.092 RON | 381.826 RON | 373.878 RON | 1 |
| 2021 | 142.687 RON | 45.083 RON | 16.693 RON | 4.046 RON | 344.732 RON | 332.085 RON | 1 |
| 2020 | 144.559 RON | 19.988 RON | 21.059 RON | 2.605 RON | 305.456 RON | 287.002 RON | 2 |
| 2019 | 108.942 RON | 6.453 RON | 13.445 RON | 1.771 RON | 278.688 RON | 267.014 RON | 2 |
| 2018 | 132.461 RON | 2.593 RON | 12.428 RON | 3.704 RON | 269.285 RON | 260.561 RON | 2 |
| 2017 | 108.393 RON | 221 RON | 15.318 RON | 0 RON | 273.286 RON | 257.968 RON | 3 |
| 2016 | 106.236 RON | 1.415 RON | 14.305 RON | 0 RON | 272.052 RON | 257.747 RON | 2 |
| 2015 | 123.279 RON | 13.825 RON | 15.295 RON | 211 RON | 271.416 RON | 256.332 RON | 2 |
| 2014 | 150.969 RON | 46.547 RON | 18.651 RON | 12.509 RON | 248.649 RON | 242.507 RON | 2 |
| 2013 | 106.845 RON | -10.309 RON | 25.588 RON | 27.880 RON | 193.668 RON | 195.960 RON | 2 |
| 2012 | 167.115 RON | 39.211 RON | 32.206 RON | 38.735 RON | 199.741 RON | 206.270 RON | 2 |
| 2011 | 144.891 RON | 27.846 RON | 11.858 RON | 2.609 RON | 176.308 RON | 167.059 RON | 2 |
| 2010 | 126.823 RON | -3.894 RON | 16.704 RON | 4.710 RON | 151.206 RON | 139.212 RON | 2 |
| 2009 | 188.495 RON | 117.191 RON | 18.338 RON | 2.821 RON | 158.623 RON | 143.106 RON | 1 |
| 2008 | 131.111 RON | 88.215 RON | 13.162 RON | 6.494 RON | 95.083 RON | 88.415 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 175.628 RON | 162.409 RON | 184.783 RON | 159.670 RON | 142.687 RON | 144.559 RON | 108.942 RON | 132.461 RON | 108.393 RON | 106.236 RON | 123.279 RON | 150.969 RON | 106.845 RON | 167.115 RON | 144.891 RON | 126.823 RON | 188.495 RON | 131.111 RON |
| Venituri totale | 175.628 RON | 162.411 RON | 184.785 RON | 159.675 RON | 142.689 RON | 144.562 RON | 108.946 RON | 132.466 RON | 108.395 RON | 106.239 RON | 123.282 RON | 150.970 RON | 106.846 RON | 167.116 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 141.329 RON | 136.647 RON | 146.595 RON | 113.964 RON | 94.452 RON | 123.220 RON | 101.404 RON | 128.548 RON | 107.090 RON | 102.358 RON | 105.758 RON | 99.894 RON | 113.950 RON | 122.891 RON | ||||
| Profit brut | 34.299 RON | 25.764 RON | 38.190 RON | 45.711 RON | 48.237 RON | 21.342 RON | 7.542 RON | 3.918 RON | 1.305 RON | 3.881 RON | 17.524 RON | 51.076 RON | 0 RON | 44.225 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 7.104 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 32.542 RON | 24.140 RON | 36.342 RON | 41.793 RON | 45.083 RON | 19.988 RON | 6.453 RON | 2.593 RON | 221 RON | 1.415 RON | 13.825 RON | 46.547 RON | 0 RON | 39.211 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.309 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 3.274 RON | 0 RON | 1.166 RON | 4.092 RON | 4.046 RON | 2.605 RON | 1.771 RON | 3.704 RON | 0 RON | 0 RON | 211 RON | 12.509 RON | 27.880 RON | 38.735 RON | ||||
| Active circulante | 479.648 RON | 448.057 RON | 425.867 RON | 381.826 RON | 344.732 RON | 305.456 RON | 278.688 RON | 269.285 RON | 273.286 RON | 272.052 RON | 271.416 RON | 248.649 RON | 193.668 RON | 199.741 RON | ||||
| Creante | 478.733 RON | 422.875 RON | 395.861 RON | 350.030 RON | 306.022 RON | 263.789 RON | 239.259 RON | 227.018 RON | 224.763 RON | 231.872 RON | 5.791 RON | 4.909 RON | 6.316 RON | 25.582 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 915 RON | 25.182 RON | 30.006 RON | 31.796 RON | 38.710 RON | 41.667 RON | 39.429 RON | 42.267 RON | 48.523 RON | 40.180 RON | 265.625 RON | 243.740 RON | 187.352 RON | 174.159 RON | ||||
| Datorii totale | 16.020 RON | 13.697 RON | 16.812 RON | 12.040 RON | 16.693 RON | 21.059 RON | 13.445 RON | 12.428 RON | 15.318 RON | 14.305 RON | 15.295 RON | 18.651 RON | 25.588 RON | 32.206 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 466.902 RON | 434.360 RON | 410.221 RON | 373.878 RON | 332.085 RON | 287.002 RON | 267.014 RON | 260.561 RON | 257.968 RON | 257.747 RON | 256.332 RON | 242.507 RON | 195.960 RON | 206.270 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 144.903 RON |
| 126.845 RON |
| 188.508 RON |
| 131.123 RON |
| 112.710 RON |
| 122.238 RON |
| 65.221 RON |
| 39.630 RON |
| 32.193 RON |
| 4.607 RON |
| 123.287 RON |
| 91.493 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 27.846 RON |
| — |
| 117.191 RON |
| 88.215 RON |
| 0 RON |
| 3.894 RON |
| — |
| — |
| 2.609 RON |
| 4.710 RON |
| 2.821 RON |
| 6.494 RON |
| 176.308 RON |
| 151.206 RON |
| 158.623 RON |
| 95.083 RON |
| 8.917 RON |
| 24.351 RON |
| 32.658 RON |
| 11.057 RON |
| 167.391 RON |
| 126.855 RON |
| 125.965 RON |
| 84.026 RON |
| 11.858 RON |
| 16.704 RON |
| 18.338 RON |
| 13.162 RON |
| 167.059 RON |
| 139.212 RON |
| 143.106 RON |
| 88.415 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 2 |
| 1 |
| 1 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
10 contracte atribuite, in valoare de 35.201 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 29.205 lei.
Achizitii directe
4 contracte
29.201 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
6 contracte
6.000 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 159 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 21:35).
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.