Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 25.827 RON | -29.586 RON | 120.104 RON | — | 3.196 RON | -116.908 RON | 1 |
| 2018 | 48.330 RON | -50.422 RON | 101.025 RON | 4.384 RON | 9.319 RON |
| Indicator | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|
| -87.322 RON |
| 4 |
| 2017 | 76.039 RON | -39.752 RON | 53.284 RON | 8.585 RON | 7.800 RON | -36.899 RON | 2 |
| 2016 | 105.728 RON | 2.643 RON | 32.360 RON | 11.007 RON | 24.206 RON | 2.853 RON | 2 |
| 2015 | 118.871 RON | 25.737 RON | 7.183 RON | 8.157 RON | 47.181 RON | 48.155 RON | 2 |
| 2014 | 71.380 RON | 25.970 RON | 5.105 RON | — | 27.523 RON | 22.418 RON | 2 |
| 2013 | 0 RON | 0 RON | 15.150 RON | 337 RON | 11.261 RON | -3.552 RON | — |
| 2012 | 0 RON | 0 RON | 15.150 RON | 337 RON | 11.261 RON | -3.552 RON | — |
| 2011 | 0 RON | 0 RON | 15.150 RON | 337 RON | 11.261 RON | -3.552 RON | — |
| 2010 | 4.645 RON | -6.221 RON | 15.150 RON | 337 RON | 11.260 RON | -3.553 RON | 3 |
| 2009 | 81.314 RON | 2.468 RON | 23.817 RON | 337 RON | 26.148 RON | 2.668 RON | 2 |
| 2008 | 83.366 RON | 23.653 RON | 25.334 RON | 337 RON | 48.850 RON | 23.853 RON | 2 |
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 25.827 RON | 48.330 RON | 76.039 RON | 105.728 RON | 118.871 RON | 71.380 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.645 RON | 81.314 RON | 83.366 RON |
| Venituri totale | 30.469 RON | 68.130 RON | 79.639 RON | 105.733 RON | 118.871 RON | 71.380 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.395 RON | 81.317 RON | 83.369 RON |
| Cheltuieli totale | 59.529 RON | 118.078 RON | 118.630 RON | 102.032 RON | 89.568 RON | 43.269 RON | — | — | — | 10.541 RON | 75.237 RON | 57.632 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.701 RON | 29.303 RON | 28.111 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 6.080 RON | 25.737 RON |
| Pierdere bruta | 29.060 RON | 49.948 RON | 38.991 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.146 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.643 RON | 25.737 RON | 25.970 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 2.468 RON | 23.653 RON |
| Pierdere neta | 29.586 RON | 50.422 RON | 39.752 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.221 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | 4.384 RON | 8.585 RON | 11.007 RON | 8.157 RON | — | 337 RON | 337 RON | 337 RON | 337 RON | 337 RON | 337 RON |
| Active circulante | 3.196 RON | 9.319 RON | 7.800 RON | 24.206 RON | 47.181 RON | 27.523 RON | 11.261 RON | 11.261 RON | 11.261 RON | 11.260 RON | 26.148 RON | 48.850 RON |
| Stocuri | — | 5.034 RON | 2.477 RON | 698 RON | 1.129 RON | 1.940 RON | 2.117 RON | 2.117 RON | 2.117 RON | 2.116 RON | 2.116 RON | 6.258 RON |
| Creante | — | 1.800 RON | 4.950 RON | 12.974 RON | 6.377 RON | — | 4.827 RON | 4.827 RON | 4.827 RON | 4.827 RON | 5.477 RON | 3.377 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.196 RON | 2.485 RON | 373 RON | 10.534 RON | 39.675 RON | 25.583 RON | 4.317 RON | 4.317 RON | 4.317 RON | 4.317 RON | 18.555 RON | 39.215 RON |
| Datorii totale | 120.104 RON | 101.025 RON | 53.284 RON | 32.360 RON | 7.183 RON | 5.105 RON | 15.150 RON | 15.150 RON | 15.150 RON | 15.150 RON | 23.817 RON | 25.334 RON |
| Capitaluri proprii | -116.908 RON | -87.322 RON | -36.899 RON | 2.853 RON | 48.155 RON | 22.418 RON | -3.552 RON | -3.552 RON | -3.552 RON | -3.553 RON | 2.668 RON | 23.853 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | — | — | 3 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Complex Cina, Mag. 186
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.