ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
sectorul 3
sectorul 1, Clădirea C3 - Atelier reparaţii tractoare, hala S, platforma betonată P1 şi platforma betonată P2
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite în parte cererea de validare poprire formulată de către creditoarea INVESTCAPITAL LTD în contradictoriu cu debitorul RĂDOI ANDREI ?i ter?ul poprit SMART MAVI SRL şi în consecinţă: Validează poprirea înfiinţată prin adresa nr. 811/2021 din 01.08.2025 comunicată la 07.08.2025, şi în consecinţă obligă terţul poprit să plătească creditoarei suma datorată debitorului cu titlu de salariu şi alte venituri, până la 1/3 lunar, pentru perioada 07.08.2025-01.10.2025, în limita creanţei datorate de acesta din urmă creditoarei, respectiv în sumă de 12.381,32 lei. Respinge cererea creditoarei de amendare a ter?ului poprit, ca neîntemeiată. Obligă ter?ul poprit să plătească creditoarei suma de 20 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând taxa judiciară de timbru. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare, cererea urmând a fi depusă la Judecătoria Sectorului 3 Bucure?ti. Pronunţată azi, 15.12.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.300.164 RON | 221.915 RON | 650.739 RON | 387.149 RON | 479.905 RON | 222.915 RON | 7 |
| 2024 | 1.719.581 RON | 174.968 RON | 334.527 RON | 62.154 RON | 448.341 RON | 175.968 RON | 4 |
| 2023 | 1.163.779 RON | 447.443 RON | 115.439 RON | 83.774 RON | 480.108 RON | 448.443 RON | 3 |
| 2022 | 777.384 RON | 328.683 RON | 125.778 RON | 8.566 RON | 446.895 RON | 329.683 RON | 3 |
| 2021 | 461.463 RON | 105.514 RON | 80.835 RON | 13.659 RON | 173.690 RON | 106.514 RON | 2 |
| 2020 | 313.216 RON | 193.255 RON | 55.063 RON | 13.067 RON | 235.981 RON | 194.255 RON | 1 |
| 2019 | 258.706 RON | 183.017 RON | 4.934 RON | — | 188.681 RON | 184.017 RON | 1 |
| 2018 | 235.140 RON | 173.543 RON | 62.376 RON | 16.744 RON | 210.013 RON | 164.381 RON | 2 |
| 2017 | 27.145 RON | -16.279 RON | 126.487 RON | 16.744 RON | 100.582 RON | -9.161 RON | 1 |
| 2016 | 30.006 RON | -23.699 RON | 108.905 RON | 16.744 RON | 99.279 RON | 7.118 RON | 1 |
| 2015 | 101.516 RON | -7.666 RON | 108.938 RON | 17.188 RON | 122.567 RON | 30.817 RON | 1 |
| 2014 | 121.003 RON | 3.958 RON | 92.889 RON | 17.671 RON | 113.701 RON | 38.483 RON | 1 |
| 2013 | 52.546 RON | -2.504 RON | 61.395 RON | 18.155 RON | 77.766 RON | 34.526 RON | 1 |
| 2012 | 118.574 RON | 6.653 RON | 38.396 RON | 19.444 RON | 55.982 RON | 37.030 RON | 3 |
| 2011 | 122.035 RON | -4.003 RON | 37.979 RON | 11.199 RON | 57.157 RON | 30.377 RON | 1 |
| 2010 | 183.892 RON | 33.200 RON | 53.135 RON | 14.457 RON | 73.057 RON | 34.379 RON | 1 |
| 2009 | 173.871 RON | 12.287 RON | 75.548 RON | 8.333 RON | 68.394 RON | 1.179 RON | 1 |
| 2008 | 48.202 RON | -12.108 RON | 27.741 RON | — | 16.633 RON | -11.108 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.300.164 RON | 1.719.581 RON | 1.163.779 RON | 777.384 RON | 461.463 RON | 313.216 RON | 258.706 RON | 235.140 RON | 27.145 RON | 30.006 RON | 101.516 RON | 121.003 RON | 52.546 RON | 118.574 RON | 122.035 RON | 183.892 RON | 173.871 RON | 48.202 RON |
| Venituri totale | 2.300.164 RON | 1.720.532 RON | 1.163.789 RON | 777.384 RON | 461.463 RON | 314.014 RON | 259.370 RON | 235.699 RON | 27.145 RON | 31.351 RON | 101.517 RON | 122.654 RON | 52.745 RON | 118.768 RON | 122.132 RON | 189.494 RON | 180.135 RON | 48.533 RON |
| Cheltuieli totale | 2.034.262 RON | 1.500.487 RON | 704.941 RON | 441.082 RON | 351.426 RON | 117.808 RON | 73.759 RON | 59.798 RON | 43.145 RON | 54.423 RON | 106.090 RON | 115.016 RON | 53.638 RON | 111.609 RON | 126.135 RON | 149.684 RON | 162.457 RON | 59.428 RON |
| Profit brut | 265.902 RON | 220.045 RON | 458.848 RON | 336.302 RON | 110.037 RON | 196.206 RON | 185.611 RON | 175.901 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.638 RON | 0 RON | 7.159 RON | 0 RON | 39.810 RON | 17.678 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.000 RON | 23.072 RON | — | 0 RON | 893 RON | 0 RON | 4.003 RON | — | — | 10.895 RON |
| Profit net | 221.915 RON | 174.968 RON | 447.443 RON | 328.683 RON | 105.514 RON | 193.255 RON | 183.017 RON | 173.543 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.958 RON | 0 RON | 6.653 RON | 0 RON | 33.200 RON | 12.287 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.279 RON | 23.699 RON | 7.666 RON | 0 RON | 2.504 RON | 0 RON | 4.003 RON | — | — | 12.108 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 387.149 RON | 62.154 RON | 83.774 RON | 8.566 RON | 13.659 RON | 13.067 RON | — | 16.744 RON | 16.744 RON | 16.744 RON | 17.188 RON | 17.671 RON | 18.155 RON | 19.444 RON | 11.199 RON | 14.457 RON | 8.333 RON | — |
| Active circulante | 479.905 RON | 448.341 RON | 480.108 RON | 446.895 RON | 173.690 RON | 235.981 RON | 188.681 RON | 210.013 RON | 100.582 RON | 99.279 RON | 122.567 RON | 113.701 RON | 77.766 RON | 55.982 RON | 57.157 RON | 73.057 RON | 68.394 RON | 16.633 RON |
| Stocuri | 77.984 RON | 62.774 RON | 41.854 RON | 33.344 RON | 32.200 RON | 32.495 RON | 32.200 RON | 22.271 RON | 20.394 RON | 24.259 RON | 26.784 RON | 20.005 RON | 15.180 RON | 5.040 RON | 14.093 RON | 14.389 RON | 15.131 RON | 326 RON |
| Creante | 342.159 RON | 168.990 RON | 157.835 RON | 269.441 RON | 76.192 RON | 36.399 RON | 34.570 RON | 27.860 RON | 27.888 RON | 44.947 RON | 63.230 RON | 54.974 RON | 23.295 RON | 43.496 RON | 24.159 RON | 18.767 RON | 20.531 RON | 8.306 RON |
| Casa si conturi la banci | 59.762 RON | 216.577 RON | 280.419 RON | 144.110 RON | 65.298 RON | 167.087 RON | 121.911 RON | 159.882 RON | 52.300 RON | 30.073 RON | 32.553 RON | 38.722 RON | 39.291 RON | 7.446 RON | 18.905 RON | 39.901 RON | 32.732 RON | 8.001 RON |
| Cheltuieli in avans | 6.600 RON | — | — | — | — | 270 RON | 270 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 650.739 RON | 334.527 RON | 115.439 RON | 125.778 RON | 80.835 RON | 55.063 RON | 4.934 RON | 62.376 RON | 126.487 RON | 108.905 RON | 108.938 RON | 92.889 RON | 61.395 RON | 38.396 RON | 37.979 RON | 53.135 RON | 75.548 RON | 27.741 RON |
| Capitaluri proprii | 222.915 RON | 175.968 RON | 448.443 RON | 329.683 RON | 106.514 RON | 194.255 RON | 184.017 RON | 164.381 RON | -9.161 RON | 7.118 RON | 30.817 RON | 38.483 RON | 34.526 RON | 37.030 RON | 30.377 RON | 34.379 RON | 1.179 RON | -11.108 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 7 | 4 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.