ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
ap. 61
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanănu mai e administrator | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| firmăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 12.813.819 RON | -3.286.170 RON | 23.840.333 RON | 1.057 RON | 17.006.770 RON | -6.832.506 RON | 1 |
| 2019 | 30.817.414 RON | 66.642 RON | 67.615.661 RON | 2.983.249 RON | 61.341.683 RON | -3.297.158 RON | 55 |
| 2018 | 28.013.744 RON | -1.854.188 RON | 50.112.578 RON | 3.701.120 RON | 43.090.562 RON | -3.314.575 RON | 61 |
| 2017 | 29.379.288 RON | -1.325.445 RON | 45.366.591 RON | 4.447.575 RON | 39.440.545 RON | -1.460.483 RON | 65 |
| 2016 | 30.209.889 RON | -249.474 RON | 85.534.776 RON | 5.218.448 RON | 80.172.090 RON | -133.584 RON | 70 |
| 2015 | 28.604.813 RON | 728.087 RON | 68.204.419 RON | 6.002.396 RON | 62.317.051 RON | 118.017 RON | 71 |
| 2014 | 23.860.585 RON | 443.349 RON | 45.933.478 RON | 476.039 RON | 44.891.682 RON | -610.865 RON | 52 |
| 2013 | 6.077.805 RON | -152.356 RON | 19.480.278 RON | 1.454.620 RON | 16.934.134 RON | -1.091.524 RON | 48 |
| 2012 | 7.252.947 RON | -582.804 RON | 19.205.666 RON | 2.868.699 RON | 15.397.799 RON | -939.168 RON | 56 |
| 2011 | 13.651.969 RON | 326.051 RON | 20.045.156 RON | 4.836.718 RON | 14.852.075 RON | -356.363 RON | 56 |
| 2010 | 6.939.347 RON | -695.026 RON | 10.122.376 RON | 3.402.695 RON | 5.942.297 RON | -777.384 RON | 38 |
| 2009 | 2.568.301 RON | -112.391 RON | 4.180.474 RON | 1.983.088 RON | 2.115.028 RON | -82.358 RON | — |
| 2008 | 482.734 RON | 26.533 RON | 1.848.428 RON | 1.431.586 RON | 446.875 RON | 30.033 RON | 5 |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 12.813.819 RON | 30.817.414 RON | 28.013.744 RON | 29.379.288 RON | 30.209.889 RON | 28.604.813 RON | 23.860.585 RON | 6.077.805 RON | 7.252.947 RON | 13.651.969 RON | 6.939.347 RON | 2.568.301 RON | 482.734 RON |
| Venituri totale | 14.826.083 RON | 30.965.704 RON | 28.260.674 RON | 29.699.523 RON | 30.419.364 RON | 28.735.108 RON | 24.116.347 RON | 6.266.529 RON | 7.839.101 RON | 13.722.187 RON | 7.007.062 RON | 2.631.246 RON | 486.941 RON |
| Cheltuieli totale | 18.104.188 RON | 30.899.062 RON | 30.114.862 RON | 31.024.968 RON | 30.648.633 RON | 27.980.443 RON | 23.688.518 RON | 6.418.885 RON | 8.421.905 RON | 13.396.136 RON | 7.695.766 RON | 2.739.304 RON | 455.487 RON |
| Profit brut | 0 RON | 66.642 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 754.665 RON | 427.829 RON | 0 RON | 0 RON | 326.051 RON | — | — | 31.454 RON |
| Pierdere bruta | 3.278.105 RON | 0 RON | 1.854.188 RON | 1.325.445 RON | 229.269 RON | 0 RON | 0 RON | 152.356 RON | 582.804 RON | 0 RON | 688.704 RON | 108.058 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 66.642 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 728.087 RON | 443.349 RON | 0 RON | 0 RON | 326.051 RON | — | — | 26.533 RON |
| Pierdere neta | 3.286.170 RON | 0 RON | 1.854.188 RON | 1.325.445 RON | 249.474 RON | 0 RON | 0 RON | 152.356 RON | 582.804 RON | 0 RON | 695.026 RON | 112.391 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 1.057 RON | 2.983.249 RON | 3.701.120 RON | 4.447.575 RON | 5.218.448 RON | 6.002.396 RON | 476.039 RON | 1.454.620 RON | 2.868.699 RON | 4.836.718 RON | 3.402.695 RON | 1.983.088 RON | 1.431.586 RON |
| Active circulante | 17.006.770 RON | 61.341.683 RON | 43.090.562 RON | 39.440.545 RON | 80.172.090 RON | 62.317.051 RON | 44.891.682 RON | 16.934.134 RON | 15.397.799 RON | 14.852.075 RON | 5.942.297 RON | 2.115.028 RON | 446.875 RON |
| Stocuri | — | — | 4.872 RON | 4.872 RON | 4.213 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 16.114.898 RON | 61.246.901 RON | 42.866.449 RON | 39.113.719 RON | 79.978.960 RON | 61.973.311 RON | 44.780.942 RON | 16.877.662 RON | 15.372.072 RON | 14.849.921 RON | 5.912.223 RON | 1.775.865 RON | 389.728 RON |
| Casa si conturi la banci | 891.872 RON | 94.782 RON | 219.241 RON | 321.954 RON | 188.917 RON | 343.740 RON | 110.740 RON | 56.472 RON | 25.727 RON | 2.154 RON | 30.074 RON | 339.163 RON | 57.147 RON |
| Datorii totale | 23.840.333 RON | 67.615.661 RON | 50.112.578 RON | 45.366.591 RON | 85.534.776 RON | 68.204.419 RON | 45.933.478 RON | 19.480.278 RON | 19.205.666 RON | 20.045.156 RON | 10.122.376 RON | 4.180.474 RON | 1.848.428 RON |
| Provizioane | — | 6.429 RON | -6.321 RON | -17.988 RON | -10.654 RON | -2.989 RON | 45.108 RON | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -6.832.506 RON | -3.297.158 RON | -3.314.575 RON | -1.460.483 RON | -133.584 RON | 118.017 RON | -610.865 RON | -1.091.524 RON | -939.168 RON | -356.363 RON | -777.384 RON | -82.358 RON | 30.033 RON |
| Capital subscris varsat | 3.500 RON | 3.500 RON | 3.500 RON | 3.500 RON | 3.500 RON | 3.500 RON | 3.500 RON | 3.500 RON | 3.500 RON | 3.500 RON | 3.500 RON | 3.500 RON | 3.500 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 55 | 61 | 65 | 70 | 71 | 52 | 48 | 56 | 56 | 38 | — | 5 |