SNIPER SOLUTIONS SRL
- CONS DAV - S.R.L.documentat pana in 2011
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | -2.994 RON | 85.157 RON | — | 117.923 RON | 32.766 RON | 0 |
| 2021 | — | -1.397 RON | 85.741 RON | — | 121.501 RON |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 35.760 RON |
| 0 |
| 2020 | — | 0 RON | 85.156 RON | — | 122.313 RON | 37.157 RON | 0 |
| 2019 | — | 0 RON | 85.156 RON | — | 122.313 RON | 37.157 RON | — |
| 2018 | — | 0 RON | 85.156 RON | — | 122.313 RON | 37.157 RON | — |
| 2017 | — | -446 RON | 85.156 RON | — | 122.313 RON | 37.157 RON | — |
| 2016 | 4.541 RON | -1.050 RON | 61.577 RON | — | 99.180 RON | 37.603 RON | 0 |
| 2015 | 79.117 RON | -16.694 RON | 66.065 RON | — | 104.718 RON | 38.653 RON | 1 |
| 2014 | 764.604 RON | 34.283 RON | 274.877 RON | — | 330.224 RON | 55.347 RON | 2 |
| 2013 | 207.589 RON | 11.070 RON | 154.939 RON | — | 176.003 RON | 21.064 RON | 2 |
| 2012 | 107.503 RON | 1.832 RON | 99 RON | — | 10.093 RON | 9.994 RON | — |
| 2011 | 0 RON | -1.655 RON | 183 RON | 0 RON | 8.345 RON | 8.162 RON | — |
| 2010 | — | — | 183 RON | — | 200 RON | 17 RON | — |
| 2009 | — | -183 RON | 183 RON | — | 200 RON | 17 RON | — |
| 2008 | — | — | 0 RON | — | 200 RON | 200 RON | — |
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | — | — | 4.541 RON | 79.117 RON | 764.604 RON | 207.589 RON | 107.503 RON | 0 RON | — | — | — |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.541 RON | 90.911 RON | 796.909 RON | 207.589 RON | 107.503 RON | 0 RON | — | — | |
| Cheltuieli totale | 2.994 RON | 1.397 RON | — | — | — | 446 RON | 5.454 RON | 106.511 RON | 752.644 RON | 190.292 RON | 105.293 RON | 1.655 RON | — | — | |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 44.265 RON | 17.297 RON | 2.210 RON | 0 RON | — | — | |
| Pierdere bruta | 2.994 RON | 1.397 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 446 RON | 913 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.655 RON | — | — | |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 34.283 RON | 11.070 RON | 1.832 RON | 0 RON | — | — | |
| Pierdere neta | 2.994 RON | 1.397 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 446 RON | 1.050 RON | 16.694 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.655 RON | — | 183 RON | |
| Active circulante | 117.923 RON | 121.501 RON | 122.313 RON | 122.313 RON | 122.313 RON | 122.313 RON | 99.180 RON | 104.718 RON | 330.224 RON | 176.003 RON | 10.093 RON | 8.345 RON | 200 RON | 200 RON | |
| Stocuri | 13.135 RON | 13.134 RON | 13.134 RON | 13.134 RON | 13.134 RON | 13.134 RON | 13.134 RON | 6.927 RON | 75.292 RON | 38.865 RON | — | 0 RON | — | — | |
| Creante | 26.065 RON | 26.065 RON | 26.065 RON | 26.065 RON | 26.065 RON | 26.065 RON | 25.816 RON | 26.838 RON | 175.962 RON | 83.933 RON | 1.954 RON | 2 RON | — | — | |
| Casa si conturi la banci | 78.723 RON | 82.302 RON | 83.114 RON | 83.114 RON | 83.114 RON | 83.114 RON | 60.230 RON | 70.953 RON | 78.970 RON | 53.205 RON | 8.139 RON | 8.343 RON | 200 RON | 200 RON | |
| Datorii totale | 85.157 RON | 85.741 RON | 85.156 RON | 85.156 RON | 85.156 RON | 85.156 RON | 61.577 RON | 66.065 RON | 274.877 RON | 154.939 RON | 99 RON | 183 RON | 183 RON | 183 RON | |
| Capitaluri proprii | 32.766 RON | 35.760 RON | 37.157 RON | 37.157 RON | 37.157 RON | 37.157 RON | 37.603 RON | 38.653 RON | 55.347 RON | 21.064 RON | 9.994 RON | 8.162 RON | 17 RON | 17 RON | |
| Capital subscris varsat | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | — | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 200 RON | 200 RON | |
| Nr. mediu salariati | 0 | 0 | 0 | — | — | — | 0 | 1 | 2 | 2 | — | — | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 200 RON |
| — |
| — |
| 200 RON |
| 0 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
corp C2
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2023
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator |
| 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.