ONRC
ONRC
ANAF · anul 2023
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | -128.626 RON | 1.273.049 RON | — | 1.509.953 RON | 236.904 RON | 1 |
| 2021 | — | -194.276 RON | 1.241.377 RON | — | 1.606.908 RON | 365.531 RON | 1 |
| 2020 | — | -1.500.984 RON | 1.366.743 RON | — | 2.315.882 RON | 949.139 RON | 1 |
| 2019 | -73.613 RON | 36.611.605 RON | 2.096.086 RON | 0 RON | 4.546.209 RON | 2.450.123 RON | 7 |
| 2018 | 162.262 RON | -1.668.053 RON | 38.102.782 RON | 95.539 RON | 4.111.490 RON | -34.161.482 RON | 2 |
| 2017 | 57.893.316 RON | -27.146.114 RON | 58.763.076 RON | 291.176 RON | 26.244.200 RON | -32.493.429 RON | 143 |
| 2016 | 62.212.823 RON | -2.432.226 RON | 50.431.014 RON | 12.205.947 RON | 40.865.827 RON | -5.041.014 RON | 156 |
| 2015 | 63.896.351 RON | -1.150.507 RON | 48.754.724 RON | 14.351.095 RON | 38.922.569 RON | -1.560.030 RON | 187 |
| 2014 | 45.306.263 RON | -1.947.204 RON | 39.228.770 RON | 18.101.727 RON | 23.902.454 RON | -800.082 RON | 160 |
| 2013 | 28.288.102 RON | 1.272.984 RON | 31.652.617 RON | 14.864.565 RON | 17.891.126 RON | 1.147.122 RON | 140 |
| 2012 | 25.453.333 RON | 39.350 RON | 17.708.881 RON | 7.272.365 RON | 10.464.392 RON | 43.647 RON | 49 |
| 2011 | 17.890.704 RON | 2.113.976 RON | 13.660.649 RON | 6.325.671 RON | 7.339.275 RON | 4.297 RON | 90 |
| 2010 | 5.472.472 RON | -546.709 RON | 16.707.154 RON | 6.654.810 RON | 7.692.860 RON | -2.109.679 RON | 33 |
| 2009 | — | -1.164.097 RON | 7.676.554 RON | 4.941.900 RON | 1.277.683 RON | -1.456.971 RON | 1 |
| 2008 | 752.024 RON | -310.339 RON | 4.588.023 RON | 1.005.728 RON | 3.272.156 RON | -310.139 RON | 1 |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | -73.613 RON | 162.262 RON | 57.893.316 RON | 62.212.823 RON | 63.896.351 RON | 45.306.263 RON | 28.288.102 RON | 25.453.333 RON | 17.890.704 RON | 5.472.472 RON | — | 752.024 RON |
| Venituri totale | 1.311 RON | 21.311 RON | 560.785 RON | 37.621.673 RON | 1.213.012 RON | 46.819.681 RON | 42.615.937 RON | 52.659.752 RON | 35.551.896 RON | 29.496.814 RON | 27.933.494 RON | 19.945.121 RON | 6.446.201 RON | 196.107 RON | 1.045.851 RON |
| Cheltuieli totale | 129.937 RON | 215.401 RON | 2.061.769 RON | 1.009.320 RON | 2.881.065 RON | 73.965.795 RON | 45.048.163 RON | 53.810.259 RON | 37.499.100 RON | 27.979.757 RON | 27.771.237 RON | 17.789.027 RON | 6.989.685 RON | 1.354.471 RON | 1.356.190 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 36.612.353 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.517.057 RON | 162.257 RON | 2.156.094 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 128.626 RON | 194.090 RON | 1.500.984 RON | 0 RON | 1.668.053 RON | 27.146.114 RON | 2.432.226 RON | 1.150.507 RON | 1.947.204 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 543.484 RON | 1.158.364 RON | 310.339 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 36.611.605 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.272.984 RON | 39.350 RON | 2.113.976 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 128.626 RON | 194.276 RON | 1.500.984 RON | 0 RON | 1.668.053 RON | 27.146.114 RON | 2.432.226 RON | 1.150.507 RON | 1.947.204 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 546.709 RON | 1.164.097 RON | 310.339 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | 0 RON | 95.539 RON | 291.176 RON | 12.205.947 RON | 14.351.095 RON | 18.101.727 RON | 14.864.565 RON | 7.272.365 RON | 6.325.671 RON | 6.654.810 RON | 4.941.900 RON | 1.005.728 RON |
| Active circulante | 1.509.953 RON | 1.606.908 RON | 2.315.882 RON | 4.546.209 RON | 4.111.490 RON | 26.244.200 RON | 40.865.827 RON | 38.922.569 RON | 23.902.454 RON | 17.891.126 RON | 10.464.392 RON | 7.339.275 RON | 7.692.860 RON | 1.277.683 RON | 3.272.156 RON |
| Stocuri | — | — | — | 0 RON | 25.486 RON | 50.598 RON | 10.797.400 RON | 10.715.866 RON | 8.183.266 RON | 5.336.565 RON | 4.909.506 RON | 2.038.747 RON | 1.547.167 RON | 274.741 RON | — |
| Creante | 724.244 RON | 770.668 RON | 810.809 RON | 1.942.370 RON | 537.936 RON | 10.144.374 RON | 25.316.460 RON | 23.573.505 RON | 13.003.118 RON | 9.156.785 RON | 4.901.560 RON | 3.142.926 RON | 4.264.265 RON | 519.368 RON | 567.158 RON |
| Casa si conturi la banci | 785.709 RON | 836.240 RON | 1.505.073 RON | 2.458.106 RON | 3.548.068 RON | 15.412.729 RON | 4.478.649 RON | 3.243.452 RON | 105.614 RON | 2.545.168 RON | 653.326 RON | 2.157.602 RON | 1.881.428 RON | 483.574 RON | 2.704.998 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | 0 RON | 8.487 RON | 1.230 RON | 5.795 RON | 44.048 RON | 15.771 RON | — | 249.805 RON | — | — |
| Datorii totale | 1.273.049 RON | 1.241.377 RON | 1.366.743 RON | 2.096.086 RON | 38.102.782 RON | 58.763.076 RON | 50.431.014 RON | 48.754.724 RON | 39.228.770 RON | 31.652.617 RON | 17.708.881 RON | 13.660.649 RON | 16.707.154 RON | 7.676.554 RON | 4.588.023 RON |
| Provizioane | — | — | — | 0 RON | 265.729 RON | 265.729 RON | 922.806 RON | 474.629 RON | 86.703 RON | — | — | — | — | — | — |
| Venituri in avans | — | — | — | — | — | 0 RON | 6.767.455 RON | 5.605.571 RON | 3.494.585 RON | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 236.904 RON | 365.531 RON | 949.139 RON | 2.450.123 RON | -34.161.482 RON | -32.493.429 RON | -5.041.014 RON | -1.560.030 RON | -800.082 RON | 1.147.122 RON | 43.647 RON | 4.297 RON | -2.109.679 RON | -1.456.971 RON | -310.139 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 7 | 2 | 143 | 156 | 187 | 160 | 140 | 49 | 90 | 33 | 1 | 1 |