ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 321.518 RON | -91.615 RON | 652.099 RON | 146.194 RON | 188.750 RON | -317.155 RON | 2 |
| 2024 | 430.311 RON | -35.740 RON | 516.515 RON | 196.016 RON | 94.958 RON | -225.541 RON | 2 |
| 2023 | 397.001 RON | -15.544 RON | 285.503 RON | 9.184 RON | 86.518 RON | -189.801 RON | 2 |
| 2022 | 279.896 RON | -49.293 RON | 251.634 RON | 9.184 RON | 68.193 RON | -174.257 RON | 2 |
| 2021 | 310.605 RON | -8.312 RON | 197.866 RON | 9.184 RON | 63.717 RON | -124.965 RON | 2 |
| 2020 | 231.370 RON | -142.468 RON | 161.755 RON | 23.217 RON | 21.885 RON | -116.653 RON | 2 |
| 2019 | 205.963 RON | -26.103 RON | 102.635 RON | 56.995 RON | 71.455 RON | 25.815 RON | 2 |
| 2018 | 126.803 RON | -63.303 RON | 74.646 RON | 90.772 RON | 35.792 RON | 51.918 RON | 2 |
| 2017 | 113.281 RON | -71.714 RON | 90.511 RON | 124.734 RON | 80.998 RON | 115.221 RON | 2 |
| 2016 | 126.288 RON | -92.530 RON | 10.625 RON | 57.660 RON | 139.900 RON | 186.935 RON | 2 |
| 2015 | 133.966 RON | 15.958 RON | 25.742 RON | 47.164 RON | 258.043 RON | 279.465 RON | 1 |
| 2014 | 48.789 RON | 35.802 RON | 433 RON | 1.129 RON | 262.811 RON | 263.507 RON | — |
| 2013 | 48.935 RON | 39.023 RON | 0 RON | 2.892 RON | 224.813 RON | 227.705 RON | — |
| 2012 | 56.871 RON | 45.593 RON | 0 RON | 5.139 RON | 183.544 RON | 188.683 RON | — |
| 2011 | 72.319 RON | 52.821 RON | 4.634 RON | 7.385 RON | 140.338 RON | 143.089 RON | — |
| 2010 | 73.400 RON | 50.839 RON | 11.140 RON | 10.015 RON | 91.619 RON | 90.494 RON | — |
| 2009 | 81.437 RON | 43.707 RON | 44.013 RON | 13.772 RON | 69.896 RON | 39.655 RON | — |
| 2008 | 20.794 RON | -4.252 RON | 29.235 RON | 11.488 RON | 13.695 RON | -4.052 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 321.518 RON | 430.311 RON | 397.001 RON | 279.896 RON | 310.605 RON | 231.370 RON | 205.963 RON | 126.803 RON | 113.281 RON | 126.288 RON | 133.966 RON | 48.789 RON | 48.935 RON | 56.871 RON | 72.319 RON | 73.400 RON | 81.437 RON | 20.794 RON |
| Venituri totale | 343.695 RON | 430.326 RON | 397.002 RON | 281.021 RON | 310.605 RON | 231.404 RON | 205.963 RON | 126.803 RON | 113.287 RON | 126.288 RON | 133.966 RON | 48.790 RON | 48.936 RON | 56.874 RON | 72.332 RON | 73.407 RON | 81.447 RON | 20.799 RON |
| Cheltuieli totale | 428.852 RON | 459.091 RON | 408.577 RON | 327.504 RON | 315.809 RON | 371.650 RON | 230.004 RON | 188.837 RON | 183.868 RON | 217.094 RON | 113.988 RON | 11.525 RON | 8.445 RON | 2.561 RON | 9.450 RON | 12.886 RON | 29.415 RON | 25.051 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 19.978 RON | 37.265 RON | 40.491 RON | 54.313 RON | 62.882 RON | 60.521 RON | 52.032 RON | — |
| Pierdere bruta | 85.157 RON | 28.765 RON | 11.575 RON | 46.483 RON | 5.204 RON | 140.246 RON | 24.041 RON | 62.034 RON | 70.581 RON | 90.806 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 4.252 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 15.958 RON | 35.802 RON | 39.023 RON | 45.593 RON | 52.821 RON | 50.839 RON | 43.707 RON | — |
| Pierdere neta | 91.615 RON | 35.740 RON | 15.544 RON | 49.293 RON | 8.312 RON | 142.468 RON | 26.103 RON | 63.303 RON | 71.714 RON | 92.530 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 4.252 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 146.194 RON | 196.016 RON | 9.184 RON | 9.184 RON | 9.184 RON | 23.217 RON | 56.995 RON | 90.772 RON | 124.734 RON | 57.660 RON | 47.164 RON | 1.129 RON | 2.892 RON | 5.139 RON | 7.385 RON | 10.015 RON | 13.772 RON | 11.488 RON |
| Active circulante | 188.750 RON | 94.958 RON | 86.518 RON | 68.193 RON | 63.717 RON | 21.885 RON | 71.455 RON | 35.792 RON | 80.998 RON | 139.900 RON | 258.043 RON | 262.811 RON | 224.813 RON | 183.544 RON | 140.338 RON | 91.619 RON | 69.896 RON | 13.695 RON |
| Stocuri | 5.689 RON | 26.714 RON | 37.398 RON | 29.200 RON | 32.330 RON | 6.260 RON | 46.153 RON | 6.455 RON | 116 RON | 935 RON | 39.644 RON | 1.931 RON | — | — | — | 1.512 RON | 66 RON | 751 RON |
| Creante | 158.868 RON | 32.563 RON | 16.619 RON | 6.829 RON | 19.625 RON | 13.544 RON | 22.827 RON | 24.828 RON | 26.574 RON | 18.730 RON | 15.543 RON | 10.132 RON | 5.632 RON | 1.949 RON | 17.260 RON | — | 22.848 RON | 3.409 RON |
| Casa si conturi la banci | 24.193 RON | 35.681 RON | 32.501 RON | 32.164 RON | 11.762 RON | 2.081 RON | 2.475 RON | 4.509 RON | 54.308 RON | 120.235 RON | 202.856 RON | 250.748 RON | 219.181 RON | 181.595 RON | 123.078 RON | 90.107 RON | 46.982 RON | 9.535 RON |
| Datorii totale | 652.099 RON | 516.515 RON | 285.503 RON | 251.634 RON | 197.866 RON | 161.755 RON | 102.635 RON | 74.646 RON | 90.511 RON | 10.625 RON | 25.742 RON | 433 RON | 0 RON | 0 RON | 4.634 RON | 11.140 RON | 44.013 RON | 29.235 RON |
| Capitaluri proprii | -317.155 RON | -225.541 RON | -189.801 RON | -174.257 RON | -124.965 RON | -116.653 RON | 25.815 RON | 51.918 RON | 115.221 RON | 186.935 RON | 279.465 RON | 263.507 RON | 227.705 RON | 188.683 RON | 143.089 RON | 90.494 RON | 39.655 RON | -4.052 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
4 contracte atribuite, in valoare de 535.380 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 535.384 lei.
Achizitii directe
4 contracte
535.380 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.235.427 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 04:18).