ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Telefon:
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 0 RON | 75.546 RON | 0 RON | 6.896 RON | -68.650 RON | 0 |
| 2024 | 0 RON | 1 RON | 75.546 RON | — | 6.896 RON | -68.650 RON | — |
| 2023 | 0 RON | 0 RON | 75.546 RON | — | 6.895 RON | -68.651 RON | — |
| 2022 | — | -227 RON | 75.546 RON | — | 6.895 RON | -68.651 RON | — |
| 2021 | — | -2.016 RON | 75.296 RON | — | 6.872 RON | -68.424 RON | 0 |
| 2020 | — | -2.409 RON | 73.046 RON | — | 6.638 RON | -66.408 RON | — |
| 2019 | 0 RON | -2.356 RON | 69.961 RON | — | 5.962 RON | -63.999 RON | — |
| 2018 | 30.000 RON | 26.250 RON | 70.108 RON | — | 8.465 RON | -61.643 RON | 0 |
| 2017 | 6.500 RON | -1.110 RON | 96.842 RON | — | 8.949 RON | -87.893 RON | 1 |
| 2016 | — | -10.252 RON | 93.942 RON | — | 7.159 RON | -86.783 RON | 1 |
| 2015 | 0 RON | -8.550 RON | 82.873 RON | — | 6.342 RON | -76.531 RON | 1 |
| 2014 | 14.396 RON | -2.929 RON | 72.929 RON | — | 4.948 RON | -67.981 RON | 1 |
| 2013 | 2.167 RON | -21.727 RON | 72.916 RON | 0 RON | 7.864 RON | -65.052 RON | 1 |
| 2012 | 4.516 RON | -20.743 RON | 50.755 RON | — | 7.430 RON | -43.325 RON | 1 |
| 2011 | 3.498 RON | -14.141 RON | 31.443 RON | — | 8.054 RON | -23.389 RON | 1 |
| 2010 | 8.789 RON | -9.969 RON | 21.066 RON | — | 11.818 RON | -9.248 RON | 1 |
| 2009 | 18.034 RON | 481 RON | 21.439 RON | — | 22.160 RON | 721 RON | 1 |
| 2008 | 336.686 RON | 31.828 RON | 1.972 RON | — | 34.000 RON | 32.028 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 0 RON | 30.000 RON | 6.500 RON | — | 0 RON | 14.396 RON | 2.167 RON | 4.516 RON | 3.498 RON | 8.789 RON | 18.034 RON | 336.686 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 1 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 30.002 RON | 6.500 RON | 0 RON | 42 RON | 14.396 RON | 2.167 RON | 4.520 RON | 3.498 RON | 8.804 RON | 18.036 RON | 336.695 RON |
| Cheltuieli totale | 0 RON | — | 0 RON | 227 RON | 2.016 RON | 2.409 RON | 2.356 RON | 2.852 RON | 7.415 RON | 10.252 RON | 8.592 RON | 16.879 RON | 23.829 RON | 25.263 RON | 17.639 RON | 17.123 RON | 14.687 RON | 296.450 RON |
| Profit brut | 0 RON | 1 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 27.150 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 3.349 RON | 40.245 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 227 RON | 2.016 RON | 2.409 RON | 2.356 RON | 0 RON | 915 RON | 10.252 RON | — | 2.483 RON | 21.662 RON | 20.743 RON | 14.141 RON | 8.319 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 1 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 26.250 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 481 RON | 31.828 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 227 RON | 2.016 RON | 2.409 RON | 2.356 RON | 0 RON | 1.110 RON | 10.252 RON | 8.550 RON | 2.929 RON | 21.727 RON | 20.743 RON | 14.141 RON | 9.969 RON | — | — |
| Active circulante | 6.896 RON | 6.896 RON | 6.895 RON | 6.895 RON | 6.872 RON | 6.638 RON | 5.962 RON | 8.465 RON | 8.949 RON | 7.159 RON | 6.342 RON | 4.948 RON | 7.864 RON | 7.430 RON | 8.054 RON | 11.818 RON | 22.160 RON | 34.000 RON |
| Creante | 6.616 RON | 6.616 RON | 6.616 RON | 6.616 RON | 6.573 RON | 6.193 RON | 5.650 RON | 5.237 RON | 8.497 RON | 7.140 RON | 6.195 RON | 4.890 RON | 7.226 RON | 5.912 RON | 4.568 RON | 545 RON | 1.596 RON | 3.913 RON |
| Casa si conturi la banci | 280 RON | 280 RON | 279 RON | 279 RON | 299 RON | 445 RON | 312 RON | 3.228 RON | 452 RON | 19 RON | 147 RON | 58 RON | 638 RON | 1.518 RON | 3.486 RON | 11.273 RON | 20.564 RON | 30.087 RON |
| Datorii totale | 75.546 RON | 75.546 RON | 75.546 RON | 75.546 RON | 75.296 RON | 73.046 RON | 69.961 RON | 70.108 RON | 96.842 RON | 93.942 RON | 82.873 RON | 72.929 RON | 72.916 RON | 50.755 RON | 31.443 RON | 21.066 RON | 21.439 RON | 1.972 RON |
| Capitaluri proprii | -68.650 RON | -68.650 RON | -68.651 RON | -68.651 RON | -68.424 RON | -66.408 RON | -63.999 RON | -61.643 RON | -87.893 RON | -86.783 RON | -76.531 RON | -67.981 RON | -65.052 RON | -43.325 RON | -23.389 RON | -9.248 RON | 721 RON | 32.028 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | 0 | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 35.000 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 35.002 lei.
Achizitii directe
2 contracte
35.000 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 20:58).