Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2023 | 318.378 RON | -29.140 RON | 96.083 RON | 71.978 RON | 162.433 RON | 138.328 RON | 1 |
| 2022 | 546.713 RON | 1.068 RON | 13.352 RON | 10.816 RON | 170.004 RON | 167.468 RON | 3 |
| 2021 | 446.630 RON | 181.072 RON | 18.355 RON | 23.189 RON | 167.072 RON | 171.906 RON | 2 |
| 2020 | 260.971 RON | -5.531 RON | 170.137 RON | 28.543 RON | 131.642 RON | -9.952 RON | 2 |
| 2019 | 193.544 RON | -40.924 RON | 536.588 RON | 41.659 RON | 119.774 RON | -375.155 RON | 2 |
| 2018 | 276.446 RON | -29.253 RON | 518.409 RON | 56.087 RON | 128.090 RON | -334.232 RON | 2 |
| 2017 | 248.378 RON | -90.654 RON | 512.472 RON | 75.213 RON | 132.280 RON | -304.979 RON | 4 |
| 2016 | 478.253 RON | -84.486 RON | 430.237 RON | 34.394 RON | 181.518 RON | -214.325 RON | 5 |
| 2015 | 836.415 RON | 23.080 RON | 426.721 RON | 96.864 RON | 200.018 RON | -129.839 RON | 5 |
| 2014 | 140.381 RON | -31.101 RON | 416.502 RON | 119.875 RON | 143.708 RON | -152.919 RON | 2 |
| 2013 | 139.446 RON | -39.470 RON | 407.011 RON | 131.417 RON | 151.378 RON | -121.818 RON | 2 |
| 2012 | 260.557 RON | 1.705 RON | 386.540 RON | 154.622 RON | 146.191 RON | -82.348 RON | 1 |
| 2011 | 185.628 RON | -17.509 RON | 394.147 RON | 158.490 RON | 146.107 RON | -84.053 RON | 2 |
| 2010 | 158.843 RON | -29.350 RON | 368.479 RON | 158.490 RON | 132.923 RON | -66.544 RON | 2 |
| 2009 | 204.949 RON | -5.994 RON | 368.554 RON | 158.490 RON | 155.634 RON | -37.194 RON | 4 |
| 2008 | 121.234 RON | -33.758 RON | 339.200 RON | 158.490 RON | 124.552 RON | -31.200 RON | 5 |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 318.378 RON | 546.713 RON | 446.630 RON | 260.971 RON | 193.544 RON | 276.446 RON | 248.378 RON | 478.253 RON | 836.415 RON | 140.381 RON | 139.446 RON | 260.557 RON | 185.628 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 158.843 RON |
| 204.949 RON |
| 121.234 RON |
| Venituri totale | 318.408 RON | 546.818 RON | 642.075 RON | 260.981 RON | 193.544 RON | 287.536 RON | 248.753 RON | 478.254 RON | 836.418 RON | 140.384 RON | 139.451 RON | 260.559 RON | 185.631 RON | 158.880 RON | 204.953 RON | 121.242 RON |
| Cheltuieli totale | 344.587 RON | 540.938 RON | 454.487 RON | 264.604 RON | 232.481 RON | 313.827 RON | 336.902 RON | 562.740 RON | 807.417 RON | 167.167 RON | 175.460 RON | 258.854 RON | 203.140 RON | 185.005 RON | 208.080 RON | 155.000 RON |
| Profit brut | 0 RON | 5.880 RON | 187.588 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 29.001 RON | 0 RON | 0 RON | 1.705 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 26.179 RON | 0 RON | 0 RON | 3.623 RON | 38.937 RON | 26.291 RON | 88.149 RON | 84.486 RON | — | 26.783 RON | 36.009 RON | 0 RON | 17.509 RON | 26.125 RON | 3.127 RON | 33.758 RON |
| Profit net | 0 RON | 1.068 RON | 181.072 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 23.080 RON | 0 RON | 0 RON | 1.705 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 29.140 RON | 0 RON | 0 RON | 5.531 RON | 40.924 RON | 29.253 RON | 90.654 RON | 84.486 RON | 0 RON | 31.101 RON | 39.470 RON | 0 RON | 17.509 RON | 29.350 RON | 5.994 RON | 33.758 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 71.978 RON | 10.816 RON | 23.189 RON | 28.543 RON | 41.659 RON | 56.087 RON | 75.213 RON | 34.394 RON | 96.864 RON | 119.875 RON | 131.417 RON | 154.622 RON | 158.490 RON | 158.490 RON | 158.490 RON | 158.490 RON |
| Active circulante | 162.433 RON | 170.004 RON | 167.072 RON | 131.642 RON | 119.774 RON | 128.090 RON | 132.280 RON | 181.518 RON | 200.018 RON | 143.708 RON | 151.378 RON | 146.191 RON | 146.107 RON | 132.923 RON | 155.634 RON | 124.552 RON |
| Stocuri | 135.322 RON | 164.041 RON | 151.587 RON | 118.109 RON | 111.512 RON | 115.724 RON | 124.349 RON | 156.561 RON | 176.714 RON | 138.945 RON | 127.660 RON | 134.029 RON | 126.592 RON | 118.143 RON | 108.249 RON | 114.090 RON |
| Creante | 13.158 RON | — | 4.380 RON | 4.158 RON | 4.157 RON | 4.159 RON | 4.886 RON | 9.665 RON | 7.460 RON | 2.885 RON | 2.054 RON | 2.804 RON | 12.455 RON | 4.623 RON | 43.596 RON | 6.164 RON |
| Casa si conturi la banci | 13.953 RON | 5.963 RON | 11.105 RON | 9.375 RON | 4.105 RON | 8.207 RON | 3.045 RON | 15.292 RON | 15.844 RON | 1.878 RON | 21.664 RON | 9.358 RON | 7.060 RON | 10.157 RON | 3.789 RON | 4.298 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.398 RON | 3.379 RON | 5.497 RON | 10.522 RON | 17.236 RON | 24.958 RON |
| Datorii totale | 96.083 RON | 13.352 RON | 18.355 RON | 170.137 RON | 536.588 RON | 518.409 RON | 512.472 RON | 430.237 RON | 426.721 RON | 416.502 RON | 407.011 RON | 386.540 RON | 394.147 RON | 368.479 RON | 368.554 RON | 339.200 RON |
| Capitaluri proprii | 138.328 RON | 167.468 RON | 171.906 RON | -9.952 RON | -375.155 RON | -334.232 RON | -304.979 RON | -214.325 RON | -129.839 RON | -152.919 RON | -121.818 RON | -82.348 RON | -84.053 RON | -66.544 RON | -37.194 RON | -31.200 RON |
| Capital subscris varsat | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | — | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 5 | 5 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 4 | 5 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2024
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
204 contracte atribuite, in valoare de 6.656 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 6.860 lei.
Achizitii directe
204 contracte
6.656 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 153 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 19:17).
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.