ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
sc. 1, ap. 6
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.706.160 RON | 37.142 RON | 213.697 RON | 110.921 RON | 1.327.123 RON | 1.224.347 RON | 4 |
| 2024 | 1.799.740 RON | 60.170 RON | 105.333 RON | 106.925 RON | 1.184.186 RON | 1.185.778 RON | 4 |
| 2023 | 1.851.477 RON | 122.387 RON | 51.695 RON | 109.967 RON | 1.121.684 RON | 1.179.956 RON | 4 |
| 2022 | 1.936.193 RON | 184.623 RON | 35.905 RON | 113.284 RON | 980.190 RON | 1.057.569 RON | 4 |
| 2021 | 1.858.507 RON | 208.201 RON | 36.471 RON | 117.210 RON | 1.062.733 RON | 1.143.472 RON | 4 |
| 2020 | 1.449.003 RON | 204.507 RON | 33.493 RON | 121.199 RON | 1.051.248 RON | 1.138.954 RON | 3 |
| 2019 | 1.740.637 RON | 225.573 RON | 370.882 RON | 125.187 RON | 1.190.668 RON | 944.973 RON | 5 |
| 2018 | 1.526.603 RON | 230.033 RON | 323.000 RON | 129.176 RON | 1.063.224 RON | 869.400 RON | 4 |
| 2017 | 1.303.069 RON | 194.173 RON | 213.075 RON | 133.164 RON | 889.278 RON | 809.367 RON | 3 |
| 2016 | 1.084.807 RON | 152.867 RON | 289.866 RON | 137.778 RON | 767.282 RON | 615.194 RON | 3 |
| 2015 | 867.668 RON | 92.778 RON | 273.889 RON | 143.830 RON | 667.386 RON | 537.327 RON | 3 |
| 2014 | 724.077 RON | 55.443 RON | 220.475 RON | 150.991 RON | 606.810 RON | 537.326 RON | 3 |
| 2013 | 665.528 RON | 44.580 RON | 217.079 RON | 149.220 RON | 549.742 RON | 481.883 RON | 3 |
| 2012 | 654.217 RON | 38.878 RON | 300.626 RON | 155.732 RON | 582.197 RON | 437.303 RON | 3 |
| 2011 | 663.641 RON | 44.416 RON | 304.563 RON | 159.341 RON | 543.647 RON | 398.425 RON | 3 |
| 2010 | 677.314 RON | 37.852 RON | 296.233 RON | 172.675 RON | 477.714 RON | 354.156 RON | 3 |
| 2009 | 645.214 RON | 61.838 RON | 336.594 RON | 192.006 RON | 461.194 RON | 316.606 RON | 3 |
| 2008 | 593.741 RON | 69.035 RON | 173.254 RON | 72.160 RON | 355.793 RON | 254.768 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.706.160 RON | 1.799.740 RON | 1.851.477 RON | 1.936.193 RON | 1.858.507 RON | 1.449.003 RON | 1.740.637 RON | 1.526.603 RON | 1.303.069 RON | 1.084.807 RON | 867.668 RON | 724.077 RON | 665.528 RON | 654.217 RON | 663.641 RON | 677.314 RON | 645.214 RON | 593.741 RON |
| Venituri totale | 1.706.160 RON | 1.800.130 RON | 1.851.477 RON | 1.936.278 RON | 1.859.623 RON | 1.498.525 RON | 1.777.981 RON | 1.528.338 RON | 1.305.236 RON | 1.088.237 RON | 873.188 RON | 732.560 RON | 666.174 RON | 657.005 RON | 663.860 RON | 677.863 RON | 649.374 RON | 612.928 RON |
| Cheltuieli totale | 1.662.488 RON | 1.692.407 RON | 1.714.565 RON | 1.736.541 RON | 1.636.251 RON | 1.281.649 RON | 1.534.625 RON | 1.284.427 RON | 1.097.021 RON | 908.245 RON | 764.299 RON | 667.505 RON | 613.566 RON | 610.468 RON | 610.493 RON | 630.543 RON | 576.201 RON | 531.139 RON |
| Profit brut | 43.672 RON | 107.723 RON | 136.912 RON | 199.737 RON | 223.372 RON | 216.876 RON | 243.356 RON | 243.911 RON | 208.215 RON | 179.992 RON | 108.889 RON | 65.055 RON | 52.608 RON | 46.537 RON | 53.367 RON | 47.320 RON | 73.173 RON | 81.789 RON |
| Profit net | 37.142 RON | 60.170 RON | 122.387 RON | 184.623 RON | 208.201 RON | 204.507 RON | 225.573 RON | 230.033 RON | 194.173 RON | 152.867 RON | 92.778 RON | 55.443 RON | 44.580 RON | 38.878 RON | 44.416 RON | 37.852 RON | 61.838 RON | 69.035 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 110.921 RON | 106.925 RON | 109.967 RON | 113.284 RON | 117.210 RON | 121.199 RON | 125.187 RON | 129.176 RON | 133.164 RON | 137.778 RON | 143.830 RON | 150.991 RON | 149.220 RON | 155.732 RON | 159.341 RON | 172.675 RON | 192.006 RON | 72.160 RON |
| Active circulante | 1.327.123 RON | 1.184.186 RON | 1.121.684 RON | 980.190 RON | 1.062.733 RON | 1.051.248 RON | 1.190.668 RON | 1.063.224 RON | 889.278 RON | 767.282 RON | 667.386 RON | 606.810 RON | 549.742 RON | 582.197 RON | 543.647 RON | 477.714 RON | 461.194 RON | 355.793 RON |
| Stocuri | 1.226.497 RON | 1.148.607 RON | 1.061.336 RON | 886.744 RON | 862.514 RON | 794.888 RON | 1.023.708 RON | 936.083 RON | 835.891 RON | 733.283 RON | 614.165 RON | 577.691 RON | 523.040 RON | 573.230 RON | 520.283 RON | 461.325 RON | 411.891 RON | 342.419 RON |
| Creante | 32.032 RON | 6.929 RON | 18.971 RON | 5.130 RON | 4.799 RON | 6.343 RON | 52.719 RON | 46.525 RON | 23.271 RON | 24.585 RON | 20.876 RON | 19.763 RON | 14.581 RON | 4.351 RON | 40 RON | 589 RON | 44.776 RON | 8.074 RON |
| Casa si conturi la banci | 68.594 RON | 28.650 RON | 41.377 RON | 88.316 RON | 195.420 RON | 250.017 RON | 114.241 RON | 80.616 RON | 30.116 RON | 9.414 RON | 32.345 RON | 9.356 RON | 12.121 RON | 4.616 RON | 23.324 RON | 15.800 RON | 4.527 RON | 5.300 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 69 RON |
| Datorii totale | 213.697 RON | 105.333 RON | 51.695 RON | 35.905 RON | 36.471 RON | 33.493 RON | 370.882 RON | 323.000 RON | 213.075 RON | 289.866 RON | 273.889 RON | 220.475 RON | 217.079 RON | 300.626 RON | 304.563 RON | 296.233 RON | 336.594 RON | 173.254 RON |
| Capitaluri proprii | 1.224.347 RON | 1.185.778 RON | 1.179.956 RON | 1.057.569 RON | 1.143.472 RON | 1.138.954 RON | 944.973 RON | 869.400 RON | 809.367 RON | 615.194 RON | 537.327 RON | 537.326 RON | 481.883 RON | 437.303 RON | 398.425 RON | 354.156 RON | 316.606 RON | 254.768 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 4.032 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
4.032 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 00:39).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.