ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 55% |
| persoană | 45% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -547 RON | 23.032 RON | 0 RON | 64.157 RON | 43.396 RON | 0 |
| 2024 | — | 0 RON | 34.345 RON | — | 73.825 RON | 41.751 RON | — |
| 2023 | — | 0 RON | 34.345 RON | 0 RON | 73.825 RON | 41.751 RON | — |
| 2022 | — | 0 RON | 77.457 RON | 24.384 RON | 116.937 RON | 66.135 RON | — |
| 2021 | — | 0 RON | 77.457 RON | 24.384 RON | 116.937 RON | 66.135 RON | 0 |
| 2020 | — | 0 RON | 77.457 RON | 24.384 RON | 116.937 RON | 66.135 RON | — |
| 2019 | — | 0 RON | 77.457 RON | 24.384 RON | 116.937 RON | 66.135 RON | 0 |
| 2018 | 0 RON | 0 RON | 77.457 RON | 24.384 RON | 116.937 RON | 66.135 RON | — |
| 2017 | 4.000 RON | 19 RON | 77.457 RON | 24.384 RON | 116.937 RON | 66.135 RON | — |
| 2016 | 9.957 RON | 992 RON | 78.792 RON | 24.384 RON | 118.803 RON | 66.666 RON | 1 |
| 2015 | 74.561 RON | 40.179 RON | 105.425 RON | 24.868 RON | 146.716 RON | 66.159 RON | — |
| 2014 | 30.003 RON | 25.495 RON | 106.692 RON | 30.114 RON | 102.313 RON | 25.735 RON | — |
| 2013 | 33.194 RON | 24.593 RON | 72.291 RON | 30.114 RON | 67.010 RON | 24.833 RON | 0 |
| 2012 | 49.630 RON | 659 RON | 75.939 RON | 30.559 RON | 46.279 RON | 899 RON | 1 |
| 2011 | 69.263 RON | 4.061 RON | 76.809 RON | 3.039 RON | 78.071 RON | 4.301 RON | — |
| 2010 | 89.002 RON | 3.675 RON | 78.748 RON | 3.686 RON | 75.453 RON | 391 RON | — |
| 2009 | 51.506 RON | 219 RON | 87.018 RON | 295 RON | 80.147 RON | -3.285 RON | 1 |
| 2008 | 33.858 RON | -3.704 RON | 75.633 RON | 442 RON | 71.687 RON | -3.504 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 4.000 RON | 9.957 RON | 74.561 RON | 30.003 RON | 33.194 RON | 49.630 RON | 69.263 RON | 89.002 RON | 51.506 RON | 33.858 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.000 RON | 10.016 RON | 84.153 RON | 30.003 RON | 33.194 RON | 49.752 RON | 69.755 RON | 89.622 RON | 51.608 RON | 33.858 RON |
| Cheltuieli totale | 547 RON | — | — | — | — | — | — | — | 3.981 RON | 8.755 RON | 41.449 RON | 3.608 RON | 7.605 RON | 48.967 RON | 64.894 RON | 84.198 RON | 49.922 RON | 37.562 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 19 RON | 1.261 RON | 42.704 RON | 26.395 RON | 25.589 RON | 785 RON | 4.861 RON | 5.424 RON | 1.686 RON | — |
| Pierdere bruta | 547 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 3.704 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 19 RON | 992 RON | 40.179 RON | 25.495 RON | 24.593 RON | 659 RON | 4.061 RON | 3.675 RON | 219 RON | — |
| Pierdere neta | 547 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 3.704 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | 0 RON | 24.384 RON | 24.384 RON | 24.384 RON | 24.384 RON | 24.384 RON | 24.384 RON | 24.384 RON | 24.868 RON | 30.114 RON | 30.114 RON | 30.559 RON | 3.039 RON | 3.686 RON | 295 RON | 442 RON |
| Active circulante | 64.157 RON | 73.825 RON | 73.825 RON | 116.937 RON | 116.937 RON | 116.937 RON | 116.937 RON | 116.937 RON | 116.937 RON | 118.803 RON | 146.716 RON | 102.313 RON | 67.010 RON | 46.279 RON | 78.071 RON | 75.453 RON | 80.147 RON | 71.687 RON |
| Stocuri | 38.780 RON | 38.780 RON | 38.780 RON | 38.780 RON | 38.780 RON | 38.780 RON | 38.780 RON | 38.780 RON | 38.780 RON | 38.761 RON | 38.773 RON | 39.285 RON | 39.287 RON | 39.287 RON | 69.230 RON | 72.461 RON | 77.803 RON | 69.334 RON |
| Creante | 2.950 RON | 7.454 RON | 7.454 RON | 7.454 RON | 7.454 RON | 7.454 RON | 7.454 RON | 7.454 RON | 7.454 RON | 7.442 RON | 10.221 RON | 10.194 RON | 8.944 RON | 6.860 RON | 2.844 RON | 1.422 RON | 1.422 RON | 1.422 RON |
| Casa si conturi la banci | 22.427 RON | 27.591 RON | 27.591 RON | 70.703 RON | 70.703 RON | 70.703 RON | 70.703 RON | 70.703 RON | 70.703 RON | 72.600 RON | 97.722 RON | 52.834 RON | 18.779 RON | 132 RON | 5.997 RON | 1.570 RON | 922 RON | 931 RON |
| Cheltuieli in avans | 2.271 RON | 2.271 RON | 2.271 RON | 2.271 RON | 2.271 RON | 2.271 RON | 2.271 RON | 2.271 RON | 2.271 RON | 2.271 RON | — | — | — | — | — | — | 3.291 RON | — |
| Datorii totale | 23.032 RON | 34.345 RON | 34.345 RON | 77.457 RON | 77.457 RON | 77.457 RON | 77.457 RON | 77.457 RON | 77.457 RON | 78.792 RON | 105.425 RON | 106.692 RON | 72.291 RON | 75.939 RON | 76.809 RON | 78.748 RON | 87.018 RON | 75.633 RON |
| Capitaluri proprii | 43.396 RON | 41.751 RON | 41.751 RON | 66.135 RON | 66.135 RON | 66.135 RON | 66.135 RON | 66.135 RON | 66.135 RON | 66.666 RON | 66.159 RON | 25.735 RON | 24.833 RON | 899 RON | 4.301 RON | 391 RON | -3.285 RON | -3.504 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | 0 | — | 0 | — | — | 1 | — | — | 0 | 1 | — | — | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 43.200 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
43.200 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 16:14).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.