ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 84.898 RON | -95.620 RON | 53.061 RON | 0 RON | 38.353 RON | -13.243 RON | 2 |
| 2024 | 231.179 RON | 92.302 RON | 84.951 RON | — | 167.328 RON | 82.377 RON | 2 |
| 2023 | 176.355 RON | 64.361 RON | 59.606 RON | 884 RON | 48.797 RON | -9.925 RON | 1 |
| 2022 | 34.049 RON | -29.747 RON | 110.156 RON | 3.178 RON | 31.839 RON | -74.286 RON | 1 |
| 2021 | 7.356 RON | -49.772 RON | 73.606 RON | 6.368 RON | 22.699 RON | -44.539 RON | 1 |
| 2020 | 94.336 RON | -54.880 RON | 42.979 RON | 9.558 RON | 38.654 RON | 5.233 RON | 2 |
| 2019 | 510.063 RON | 79.200 RON | 31.549 RON | 14.248 RON | 77.134 RON | 60.113 RON | 5 |
| 2018 | 269.559 RON | 43.404 RON | 90.282 RON | 11.310 RON | 59.884 RON | -19.088 RON | 4 |
| 2017 | 187.455 RON | -38.732 RON | 160.107 RON | 26.751 RON | 70.865 RON | -62.491 RON | 4 |
| 2016 | 225.500 RON | -53.633 RON | 106.418 RON | 34.890 RON | 45.809 RON | -23.759 RON | 4 |
| 2015 | 128.261 RON | -21.990 RON | 83.453 RON | 51.728 RON | 61.299 RON | 29.874 RON | 2 |
| 2014 | 123.757 RON | 13.215 RON | 74.590 RON | 39.321 RON | 87.133 RON | 51.864 RON | 2 |
| 2013 | 52.507 RON | -79.009 RON | 79.075 RON | 17.320 RON | 119.376 RON | 57.621 RON | 3 |
| 2012 | 183.048 RON | 48.378 RON | 32.441 RON | 23.249 RON | 145.822 RON | 136.630 RON | 1 |
| 2011 | 185.986 RON | 81.490 RON | 14.558 RON | 23.039 RON | 79.771 RON | 88.252 RON | 7 |
| 2010 | 69.337 RON | 4.152 RON | 25.425 RON | 5.261 RON | 26.925 RON | 6.761 RON | 3 |
| 2009 | 68.292 RON | 72 RON | 30.915 RON | 6.592 RON | 26.932 RON | 2.609 RON | 6 |
| 2008 | 18.038 RON | 2.037 RON | 4.597 RON | 1.388 RON | 5.746 RON | 2.537 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 84.898 RON | 231.179 RON | 176.355 RON | 34.049 RON | 7.356 RON | 94.336 RON | 510.063 RON | 269.559 RON | 187.455 RON | 225.500 RON | 128.261 RON | 123.757 RON | 52.507 RON | 183.048 RON | 185.986 RON | 69.337 RON | 68.292 RON | 18.038 RON |
| Venituri totale | 90.096 RON | 231.180 RON | 177.042 RON | 34.471 RON | 7.358 RON | 94.625 RON | 535.533 RON | 274.286 RON | 187.459 RON | 225.505 RON | 128.268 RON | 123.767 RON | 53.068 RON | 188.632 RON | 186.205 RON | 69.337 RON | 68.294 RON | 18.038 RON |
| Cheltuieli totale | 184.814 RON | 136.608 RON | 110.903 RON | 63.857 RON | 57.042 RON | 148.642 RON | 451.711 RON | 228.145 RON | 224.312 RON | 276.883 RON | 146.410 RON | 106.839 RON | 130.744 RON | 130.675 RON | 89.193 RON | 62.744 RON | 66.755 RON | 15.613 RON |
| Profit brut | 0 RON | 94.572 RON | 66.139 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 83.822 RON | 46.141 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.928 RON | 0 RON | 57.957 RON | 97.012 RON | 6.593 RON | 1.539 RON | 2.425 RON |
| Pierdere bruta | 94.718 RON | 0 RON | 0 RON | 29.386 RON | 49.684 RON | 54.017 RON | 0 RON | 0 RON | 36.853 RON | 51.378 RON | — | 0 RON | 77.676 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 92.302 RON | 64.361 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 79.200 RON | 43.404 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.215 RON | 0 RON | 48.378 RON | 81.490 RON | 4.152 RON | 72 RON | 2.037 RON |
| Pierdere neta | 95.620 RON | 0 RON | 0 RON | 29.747 RON | 49.772 RON | 54.880 RON | 0 RON | 0 RON | 38.732 RON | 53.633 RON | 21.990 RON | 0 RON | 79.009 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | 884 RON | 3.178 RON | 6.368 RON | 9.558 RON | 14.248 RON | 11.310 RON | 26.751 RON | 34.890 RON | 51.728 RON | 39.321 RON | 17.320 RON | 23.249 RON | 23.039 RON | 5.261 RON | 6.592 RON | 1.388 RON |
| Active circulante | 38.353 RON | 167.328 RON | 48.797 RON | 31.839 RON | 22.699 RON | 38.654 RON | 77.134 RON | 59.884 RON | 70.865 RON | 45.809 RON | 61.299 RON | 87.133 RON | 119.376 RON | 145.822 RON | 79.771 RON | 26.925 RON | 26.932 RON | 5.746 RON |
| Stocuri | 4.673 RON | 34.218 RON | 14.080 RON | 15.134 RON | 15.134 RON | 17.905 RON | 24.634 RON | 31.887 RON | 42.018 RON | 16.206 RON | 10.356 RON | 10.356 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | — | — | — | — |
| Creante | 16.101 RON | 6.838 RON | 4.336 RON | 11.852 RON | 4.253 RON | 4.598 RON | 33.432 RON | 20.819 RON | 19.115 RON | 27.301 RON | 28.825 RON | 69.800 RON | 75.680 RON | 57.892 RON | 29.794 RON | 25.252 RON | 5.021 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 17.579 RON | 126.272 RON | 30.381 RON | 4.853 RON | 3.312 RON | 16.151 RON | 19.068 RON | 7.178 RON | 9.732 RON | 2.302 RON | 22.118 RON | 6.977 RON | 33.696 RON | 77.930 RON | 49.977 RON | 1.673 RON | 21.911 RON | 5.746 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.465 RON | — | — | 853 RON | — | — | 280 RON | — | — | 1.960 RON | 300 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 53.061 RON | 84.951 RON | 59.606 RON | 110.156 RON | 73.606 RON | 42.979 RON | 31.549 RON | 90.282 RON | 160.107 RON | 106.418 RON | 83.453 RON | 74.590 RON | 79.075 RON | 32.441 RON | 14.558 RON | 25.425 RON | 30.915 RON | 4.597 RON |
| Capitaluri proprii | -13.243 RON | 82.377 RON | -9.925 RON | -74.286 RON | -44.539 RON | 5.233 RON | 60.113 RON | -19.088 RON | -62.491 RON | -23.759 RON | 29.874 RON | 51.864 RON | 57.621 RON | 136.630 RON | 88.252 RON | 6.761 RON | 2.609 RON | 2.537 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | — | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 5 | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 | 3 | 1 | 7 | 3 | 6 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
36 de contracte atribuite, in valoare de 890.726 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 739.834 lei.
Achizitii directe
30 de contracte
739.804 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
6 contracte
150.922 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 09:27).