| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 259.427 RON | -30.503 RON | 29.554 RON | 5.663 RON | 18.921 RON | -4.970 RON | 2 |
| 2024 | 336.320 RON | 25.293 RON | 12.517 RON | 9.227 RON | 28.823 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 25.533 RON |
| 2 |
| 2023 | 453.617 RON | 125.745 RON | 26.828 RON | 27.622 RON | 125.191 RON | 125.985 RON | 2 |
| 2022 | 472.378 RON | 138.467 RON | 71.679 RON | 43.290 RON | 167.096 RON | 138.707 RON | 2 |
| 2021 | 296.215 RON | 97.887 RON | 64.565 RON | 69.672 RON | 92.780 RON | 98.127 RON | 2 |
| 2020 | 239.737 RON | 3.918 RON | 53.019 RON | 37.942 RON | 26.191 RON | 12.096 RON | 2 |
| 2019 | 181.852 RON | -13.296 RON | 121.177 RON | 88.472 RON | 38.826 RON | 8.177 RON | 2 |
| 2018 | 183.134 RON | 9.304 RON | 146.043 RON | 115.427 RON | 48.651 RON | 21.473 RON | 2 |
| 2017 | 194.836 RON | 10.684 RON | 52.977 RON | 38.071 RON | 27.075 RON | 12.169 RON | 2 |
| 2016 | 359.166 RON | 1.245 RON | 30.329 RON | 12.834 RON | 18.980 RON | 1.485 RON | 3 |
| 2015 | 304.053 RON | 11.953 RON | 29.372 RON | 19.175 RON | 40.288 RON | 30.091 RON | 1 |
| 2014 | 61.129 RON | -1.110 RON | 11.370 RON | 13.820 RON | 15.411 RON | 18.138 RON | — |
| 2013 | 65.803 RON | -12.577 RON | 7.180 RON | 12.459 RON | 13.738 RON | 19.248 RON | — |
| 2012 | 85.039 RON | 274 RON | 8.475 RON | 23.523 RON | 16.462 RON | 31.824 RON | — |
| 2011 | 144.581 RON | 17.681 RON | 7.918 RON | 29.108 RON | 10.158 RON | 31.550 RON | — |
| 2010 | 20.112 RON | -13.801 RON | 11.481 RON | 18.667 RON | 6.540 RON | 13.869 RON | 1 |
| 2009 | 20.720 RON | 3.389 RON | 1.961 RON | 25.667 RON | 3.901 RON | 27.671 RON | 1 |
| 2008 | 33.004 RON | 24.082 RON | 20.260 RON | 32.667 RON | 11.776 RON | 24.282 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 259.427 RON | 336.320 RON | 453.617 RON | 472.378 RON | 296.215 RON | 239.737 RON | 181.852 RON | 183.134 RON | 194.836 RON | 359.166 RON | 304.053 RON | 61.129 RON | 65.803 RON | 85.039 RON | 144.581 RON | 20.112 RON | 20.720 RON | 33.004 RON |
| Venituri totale | 259.543 RON | 338.515 RON | 453.714 RON | 472.449 RON | 297.237 RON | 245.737 RON | 181.876 RON | 183.349 RON | 194.844 RON | 359.338 RON | 304.268 RON | 61.129 RON | 65.803 RON | 85.039 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 287.449 RON | 308.527 RON | 323.604 RON | 329.352 RON | 196.437 RON | 239.552 RON | 193.353 RON | 172.212 RON | 182.286 RON | 354.500 RON | 290.209 RON | 62.239 RON | 78.380 RON | 84.585 RON | ||||
| Profit brut | 0 RON | 29.988 RON | 130.110 RON | 143.097 RON | 100.800 RON | 6.185 RON | 0 RON | 11.137 RON | 12.558 RON | 4.838 RON | 14.059 RON | 0 RON | 0 RON | 454 RON | ||||
| Pierdere bruta | 27.906 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.477 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 1.110 RON | 12.577 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 25.293 RON | 125.745 RON | 138.467 RON | 97.887 RON | 3.918 RON | 0 RON | 9.304 RON | 10.684 RON | 1.245 RON | 11.953 RON | 0 RON | 0 RON | 274 RON | ||||
| Pierdere neta | 30.503 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.296 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.110 RON | 12.577 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 5.663 RON | 9.227 RON | 27.622 RON | 43.290 RON | 69.672 RON | 37.942 RON | 88.472 RON | 115.427 RON | 38.071 RON | 12.834 RON | 19.175 RON | 13.820 RON | 12.459 RON | 23.523 RON | ||||
| Active circulante | 18.921 RON | 28.823 RON | 125.191 RON | 167.096 RON | 92.780 RON | 26.191 RON | 38.826 RON | 48.651 RON | 27.075 RON | 18.980 RON | 40.288 RON | 15.411 RON | 13.738 RON | 16.462 RON | ||||
| Stocuri | 6.047 RON | 10.881 RON | — | 420 RON | 4.805 RON | 1.102 RON | 13.524 RON | 7.628 RON | 15.931 RON | 5.731 RON | 4.247 RON | 1.615 RON | 787 RON | 2.042 RON | ||||
| Creante | 11.741 RON | 8.386 RON | 85.687 RON | 151.620 RON | 73.452 RON | 5.024 RON | 20.338 RON | 40.448 RON | 5.533 RON | 11.790 RON | 10.335 RON | 12.524 RON | 6.003 RON | 4.310 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 1.133 RON | 9.556 RON | 39.504 RON | 15.056 RON | 14.523 RON | 20.065 RON | 4.964 RON | 575 RON | 5.611 RON | 1.459 RON | 25.706 RON | 1.272 RON | 6.948 RON | 10.110 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | 0 RON | 240 RON | 982 RON | 2.056 RON | 3.438 RON | — | — | 0 RON | 277 RON | 231 RON | 314 RON | ||||
| Datorii totale | 29.554 RON | 12.517 RON | 26.828 RON | 71.679 RON | 64.565 RON | 53.019 RON | 121.177 RON | 146.043 RON | 52.977 RON | 30.329 RON | 29.372 RON | 11.370 RON | 7.180 RON | 8.475 RON | ||||
| Capitaluri proprii | -4.970 RON | 25.533 RON | 125.985 RON | 138.707 RON | 98.127 RON | 12.096 RON | 8.177 RON | 21.473 RON | 12.169 RON | 1.485 RON | 30.091 RON | 18.138 RON | 19.248 RON | 31.824 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | — | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator |
| 144.581 RON |
| 20.112 RON |
| 20.720 RON |
| 33.006 RON |
| 125.415 RON |
| 32.263 RON |
| 15.864 RON |
| 8.099 RON |
| 19.166 RON |
| — |
| 4.856 RON |
| 24.907 RON |
| 0 RON |
| 12.151 RON |
| — |
| — |
| 17.681 RON |
| — |
| 3.389 RON |
| 24.082 RON |
| 0 RON |
| 13.801 RON |
| — |
| — |
| 29.108 RON |
| 18.667 RON |
| 25.667 RON |
| 32.667 RON |
| 10.158 RON |
| 6.540 RON |
| 3.901 RON |
| 11.776 RON |
| 490 RON |
| 969 RON |
| 162 RON |
| 68 RON |
| 3.658 RON |
| 4.570 RON |
| 2.500 RON |
| 3.132 RON |
| 6.010 RON |
| 1.001 RON |
| 1.239 RON |
| 8.576 RON |
| 202 RON |
| 143 RON |
| 64 RON |
| 99 RON |
| 7.918 RON |
| 11.481 RON |
| 1.961 RON |
| 20.260 RON |
| 31.550 RON |
| 13.869 RON |
| 27.671 RON |
| 24.282 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 1 |
| 1 |
| 1 |
| 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
10 contracte atribuite, in valoare de 37.621 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 37.631 lei.
Achizitii directe
10 contracte
37.621 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 159 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 02:07).
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.