| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 121.704 RON | -13.334 RON | 430.935 RON | 7.381 RON | 295.343 RON | -127.503 RON | 2 |
| 2011 | 556.891 RON | -119.164 RON | 460.698 RON | 9.831 RON | 335.991 RON |
| Indicator | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 121.704 RON | 556.891 RON | 496.115 RON |
| -114.168 RON |
| 2 |
| 2010 | 496.115 RON | -33.190 RON | 181.908 RON | 7.381 RON | 179.522 RON | 4.995 RON | 2 |
| 2009 | 438.548 RON | 13.806 RON | 174.738 RON | 7.381 RON | 205.116 RON | 37.759 RON | 1 |
| 2008 | 232.837 RON | 23.753 RON | 175.055 RON | 7.603 RON | 191.405 RON | 23.953 RON | 1 |
| 438.548 RON |
| 232.837 RON |
| Venituri totale | 121.704 RON | 559.748 RON | 496.426 RON | 444.122 RON | 232.890 RON |
| Cheltuieli totale | 135.038 RON | 678.912 RON | 523.166 RON | 425.752 RON | 204.613 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | — | 18.370 RON | 28.277 RON |
| Pierdere bruta | 13.334 RON | 119.164 RON | 26.740 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | — | 13.806 RON | 23.753 RON |
| Pierdere neta | 13.334 RON | 119.164 RON | 33.190 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 7.381 RON | 9.831 RON | 7.381 RON | 7.381 RON | 7.603 RON |
| Active circulante | 295.343 RON | 335.991 RON | 179.522 RON | 205.116 RON | 191.405 RON |
| Stocuri | 28.664 RON | 1.193 RON | 55.747 RON | 105.436 RON | 91.343 RON |
| Creante | 266.673 RON | 261.106 RON | 72.061 RON | 63.609 RON | 48.842 RON |
| Casa si conturi la banci | 6 RON | 73.692 RON | 51.714 RON | 36.071 RON | 51.220 RON |
| Cheltuieli in avans | 708 RON | 708 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 430.935 RON | 460.698 RON | 181.908 RON | 174.738 RON | 175.055 RON |
| Capitaluri proprii | -127.503 RON | -114.168 RON | 4.995 RON | 37.759 RON | 23.953 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
mun. Turda, str. Libertăţii, nr. 3, bl. A
spaţiul comercial nr. 280
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană |
| firmăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.