ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 174.027 RON | 69.438 RON | 63.408 RON | 18.869 RON | 265.653 RON | 227.627 RON | 0 |
| 2024 | 97.434 RON | 54.601 RON | 91.651 RON | 52.756 RON | 190.571 RON | 158.189 RON | — |
| 2023 | 76.174 RON | -3.173 RON | 219.150 RON | 291.174 RON | 31.564 RON | 103.588 RON | 1 |
| 2022 | 79.804 RON | -7.249 RON | 297.460 RON | 327.145 RON | 77.075 RON | 106.760 RON | 1 |
| 2021 | 62.470 RON | -8.792 RON | 506.510 RON | 532.936 RON | 87.584 RON | 114.010 RON | — |
| 2020 | 71.520 RON | 34.182 RON | 59.526 RON | 93.255 RON | 89.073 RON | 122.802 RON | — |
| 2019 | 28.242 RON | 1.552 RON | 5.449 RON | 1.290 RON | 92.779 RON | 88.620 RON | — |
| 2018 | 45.727 RON | 21.531 RON | 783 RON | 1.774 RON | 86.077 RON | 87.068 RON | — |
| 2017 | 92.731 RON | -10.452 RON | 13.615 RON | 2.489 RON | 76.663 RON | 65.537 RON | — |
| 2016 | 87.707 RON | 43.503 RON | 84.724 RON | 71.002 RON | 89.288 RON | 75.988 RON | — |
| 2015 | 26.308 RON | -57.186 RON | 90.734 RON | 75.790 RON | 47.429 RON | 32.485 RON | 0 |
| 2014 | 207.568 RON | 118.034 RON | 150.094 RON | 106.790 RON | 132.975 RON | 89.671 RON | 0 |
| 2013 | 45.807 RON | -26.957 RON | 102.031 RON | 29.463 RON | 44.206 RON | -28.362 RON | 0 |
| 2012 | 59.748 RON | -2.476 RON | 68.121 RON | 49.406 RON | 17.309 RON | -1.406 RON | 0 |
| 2011 | 56.758 RON | -4.517 RON | 52.326 RON | 37.587 RON | 15.809 RON | 1.070 RON | 1 |
| 2010 | 60.504 RON | 413 RON | 68.920 RON | 53.388 RON | 21.119 RON | 5.587 RON | 1 |
| 2009 | 43.942 RON | -13.311 RON | 30.586 RON | 14.498 RON | 21.262 RON | 5.174 RON | 1 |
| 2008 | 51.512 RON | 18.285 RON | 9.620 RON | 6.063 RON | 22.042 RON | 18.485 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 174.027 RON | 97.434 RON | 76.174 RON | 79.804 RON | 62.470 RON | 71.520 RON | 28.242 RON | 45.727 RON | 92.731 RON | 87.707 RON | 26.308 RON | 207.568 RON | 45.807 RON | 59.748 RON | 56.758 RON | 60.504 RON | 43.942 RON | 51.512 RON |
| Venituri totale | 174.273 RON | 433.831 RON | 76.174 RON | 79.804 RON | 62.470 RON | 71.520 RON | 28.242 RON | 45.727 RON | 92.731 RON | 87.707 RON | 33.131 RON | 209.874 RON | 47.454 RON | 61.836 RON | 58.437 RON | 61.705 RON | 43.945 RON | 51.519 RON |
| Cheltuieli totale | 91.019 RON | 369.432 RON | 77.178 RON | 85.172 RON | 69.612 RON | 35.000 RON | 25.843 RON | 22.823 RON | 91.805 RON | 34.824 RON | 90.317 RON | 64.864 RON | 73.552 RON | 60.901 RON | 62.133 RON | 59.491 RON | 55.789 RON | 29.759 RON |
| Profit brut | 83.254 RON | 64.399 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 36.520 RON | 2.399 RON | 22.904 RON | 926 RON | 52.883 RON | 0 RON | 145.010 RON | 0 RON | 935 RON | 0 RON | 2.214 RON | — | 21.760 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 1.004 RON | 5.368 RON | 7.142 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 26.098 RON | 0 RON | 3.696 RON | — | 11.844 RON | — |
| Profit net | 69.438 RON | 54.601 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 34.182 RON | 1.552 RON | 21.531 RON | 0 RON | 43.503 RON | 0 RON | 118.034 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 413 RON | — | 18.285 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 3.173 RON | 7.249 RON | 8.792 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.452 RON | 0 RON | 57.186 RON | 0 RON | 26.957 RON | 2.476 RON | 4.517 RON | — | 13.311 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 18.869 RON | 52.756 RON | 291.174 RON | 327.145 RON | 532.936 RON | 93.255 RON | 1.290 RON | 1.774 RON | 2.489 RON | 71.002 RON | 75.790 RON | 106.790 RON | 29.463 RON | 49.406 RON | 37.587 RON | 53.388 RON | 14.498 RON | 6.063 RON |
| Active circulante | 265.653 RON | 190.571 RON | 31.564 RON | 77.075 RON | 87.584 RON | 89.073 RON | 92.779 RON | 86.077 RON | 76.663 RON | 89.288 RON | 47.429 RON | 132.975 RON | 44.206 RON | 17.309 RON | 15.809 RON | 21.119 RON | 21.262 RON | 22.042 RON |
| Creante | 153.874 RON | 164.780 RON | 6.142 RON | 211 RON | 13 RON | 83 RON | 23.251 RON | 17.888 RON | 15.019 RON | 13.848 RON | 18.851 RON | 132.234 RON | 14.503 RON | 13.758 RON | 14.049 RON | 19.925 RON | 13.706 RON | 13.673 RON |
| Casa si conturi la banci | 111.779 RON | 25.791 RON | 25.422 RON | 76.864 RON | 87.571 RON | 88.990 RON | 69.528 RON | 68.189 RON | 61.644 RON | 75.440 RON | 28.578 RON | 741 RON | 29.703 RON | 3.551 RON | 1.760 RON | 1.194 RON | 7.556 RON | 8.369 RON |
| Cheltuieli in avans | 6.513 RON | 6.513 RON | — | — | — | — | — | — | — | 422 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 63.408 RON | 91.651 RON | 219.150 RON | 297.460 RON | 506.510 RON | 59.526 RON | 5.449 RON | 783 RON | 13.615 RON | 84.724 RON | 90.734 RON | 150.094 RON | 102.031 RON | 68.121 RON | 52.326 RON | 68.920 RON | 30.586 RON | 9.620 RON |
| Capitaluri proprii | 227.627 RON | 158.189 RON | 103.588 RON | 106.760 RON | 114.010 RON | 122.802 RON | 88.620 RON | 87.068 RON | 65.537 RON | 75.988 RON | 32.485 RON | 89.671 RON | -28.362 RON | -1.406 RON | 1.070 RON | 5.587 RON | 5.174 RON | 18.485 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
4 contracte atribuite, in valoare de 36.775 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 36.779 lei.
Achizitii directe
4 contracte
36.775 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 21:48).