ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 304.182 RON | 7.994 RON | 696.043 RON | 4.597 RON | 151.799 RON | -539.647 RON | 2 |
| 2024 | 236.854 RON | -21.896 RON | 647.252 RON | 4.597 RON | 95.014 RON | -547.641 RON | 2 |
| 2023 | 176.150 RON | -51.892 RON | 626.245 RON | 5.787 RON | 94.713 RON | -525.745 RON | 2 |
| 2022 | 152.204 RON | -68.282 RON | 582.528 RON | 8.199 RON | 100.476 RON | -473.853 RON | 2 |
| 2021 | 144.385 RON | -78.803 RON | 446.821 RON | 19.006 RON | 22.244 RON | -405.571 RON | 2 |
| 2020 | 71.470 RON | -80.795 RON | 534.192 RON | 29.812 RON | 177.568 RON | -326.812 RON | 2 |
| 2019 | 129.254 RON | -67.329 RON | 458.364 RON | 40.618 RON | 158.202 RON | -259.544 RON | 3 |
| 2018 | 80.789 RON | -120.657 RON | 285.527 RON | 4.597 RON | 88.715 RON | -192.215 RON | 3 |
| 2017 | 58.180 RON | -23.650 RON | 165.770 RON | 4.597 RON | 65.965 RON | -95.208 RON | 2 |
| 2016 | 64.055 RON | -136.399 RON | 74.005 RON | 4.597 RON | 2.170 RON | -71.557 RON | 2 |
| 2015 | 98.387 RON | -22.581 RON | 30.956 RON | 4.597 RON | 90.093 RON | 42.261 RON | — |
| 2014 | 70.424 RON | -6.812 RON | 30.956 RON | 4.597 RON | 89.061 RON | 58.030 RON | 2 |
| 2013 | 131.891 RON | 37.943 RON | 81.358 RON | 9.905 RON | 136.255 RON | 64.842 RON | 3 |
| 2012 | 101.479 RON | 1.250 RON | 100.825 RON | 16.297 RON | 111.404 RON | 26.899 RON | 4 |
| 2011 | 177.190 RON | 21.267 RON | 75.339 RON | 22.147 RON | 78.963 RON | 25.649 RON | 2 |
| 2010 | 111.481 RON | 2.805 RON | 35.172 RON | 7.166 RON | 32.637 RON | 4.381 RON | — |
| 2009 | 60.632 RON | 3.885 RON | 53.973 RON | 15.230 RON | 40.319 RON | 1.576 RON | 0 |
| 2008 | 18.413 RON | -2.510 RON | 31.434 RON | 17.917 RON | 11.207 RON | -2.310 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 304.182 RON | 236.854 RON | 176.150 RON | 152.204 RON | 144.385 RON | 71.470 RON | 129.254 RON | 80.789 RON | 58.180 RON | 64.055 RON | 98.387 RON | 70.424 RON | 131.891 RON | 101.479 RON | 177.190 RON | 111.481 RON | 60.632 RON | 18.413 RON |
| Venituri totale | 305.372 RON | 237.135 RON | 176.150 RON | 152.241 RON | 144.385 RON | 71.471 RON | 129.256 RON | 80.789 RON | 58.180 RON | 64.055 RON | 98.387 RON | 70.424 RON | 131.891 RON | 101.479 RON | 177.191 RON | 111.482 RON | 60.635 RON | 18.413 RON |
| Cheltuieli totale | 292.484 RON | 256.659 RON | 226.279 RON | 219.001 RON | 221.743 RON | 151.570 RON | 195.377 RON | 200.933 RON | 81.247 RON | 200.140 RON | 120.968 RON | 75.122 RON | 90.029 RON | 98.726 RON | 151.756 RON | 104.304 RON | 54.803 RON | 20.462 RON |
| Profit brut | 12.888 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 41.862 RON | 2.753 RON | 25.435 RON | 7.178 RON | 5.832 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 19.524 RON | 50.129 RON | 66.760 RON | 77.358 RON | 80.099 RON | 66.121 RON | 120.144 RON | 23.067 RON | 136.085 RON | — | 4.698 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 2.049 RON |
| Profit net | 7.994 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 37.943 RON | 1.250 RON | 21.267 RON | 2.805 RON | 3.885 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 21.896 RON | 51.892 RON | 68.282 RON | 78.803 RON | 80.795 RON | 67.329 RON | 120.657 RON | 23.650 RON | 136.399 RON | 22.581 RON | 6.812 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 2.510 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.597 RON | 4.597 RON | 5.787 RON | 8.199 RON | 19.006 RON | 29.812 RON | 40.618 RON | 4.597 RON | 4.597 RON | 4.597 RON | 4.597 RON | 4.597 RON | 9.905 RON | 16.297 RON | 22.147 RON | 7.166 RON | 15.230 RON | 17.917 RON |
| Active circulante | 151.799 RON | 95.014 RON | 94.713 RON | 100.476 RON | 22.244 RON | 177.568 RON | 158.202 RON | 88.715 RON | 65.965 RON | 2.170 RON | 90.093 RON | 89.061 RON | 136.255 RON | 111.404 RON | 78.963 RON | 32.637 RON | 40.319 RON | 11.207 RON |
| Stocuri | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 3.818 RON | 350 RON | 43.014 RON | 47.977 RON | 47.726 RON | 42.639 RON | 513 RON | — | — | — | 58 RON | 2 RON | — | 16.678 RON | — |
| Creante | 102.727 RON | 70.403 RON | 50.950 RON | 82.970 RON | — | 114.962 RON | 76.292 RON | 28.040 RON | 4.800 RON | 1.418 RON | 15.605 RON | 15.605 RON | 14.601 RON | 10.576 RON | 17.314 RON | 15.024 RON | 5.065 RON | 8.213 RON |
| Casa si conturi la banci | 48.672 RON | 24.211 RON | 43.363 RON | 13.688 RON | 21.894 RON | 19.592 RON | 33.933 RON | 12.949 RON | 18.526 RON | 239 RON | 74.488 RON | 73.456 RON | 121.654 RON | 100.770 RON | 61.647 RON | 17.613 RON | 18.576 RON | 2.994 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | -353 RON | -353 RON | 40 RON | 23 RON | -122 RON | -250 RON | 0 RON | — |
| Datorii totale | 696.043 RON | 647.252 RON | 626.245 RON | 582.528 RON | 446.821 RON | 534.192 RON | 458.364 RON | 285.527 RON | 165.770 RON | 74.005 RON | 30.956 RON | 30.956 RON | 81.358 RON | 100.825 RON | 75.339 RON | 35.172 RON | 53.973 RON | 31.434 RON |
| Provizioane | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | 16.801 RON | — | — | — | — | — | 0 RON | — |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 4.319 RON | 4.319 RON | 4.319 RON | — | — | — | — | 0 RON | — |
| Capitaluri proprii | -539.647 RON | -547.641 RON | -525.745 RON | -473.853 RON | -405.571 RON | -326.812 RON | -259.544 RON | -192.215 RON | -95.208 RON | -71.557 RON | 42.261 RON | 58.030 RON | 64.842 RON | 26.899 RON | 25.649 RON | 4.381 RON | 1.576 RON | -2.310 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | — | 2 | 3 | 4 | 2 | — | 0 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
7 contracte atribuite, in valoare de 28.487 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 28.494 lei.
Achizitii directe
7 contracte
28.487 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.028 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 04:22).