ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
incinta fondului piscicol Porumbeşti, loc. Porumbeşti
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 335.280 RON | -30.797 RON | 826.781 RON | 4.711 RON | 324.616 RON | -497.454 RON | 1 |
| 2024 | 613.285 RON | -164.973 RON | 778.698 RON | — | 312.041 RON | -466.657 RON | 2 |
| 2023 | 686.058 RON | -52.185 RON | 661.856 RON | — | 360.172 RON | -301.684 RON | 2 |
| 2022 | 640.717 RON | -72.023 RON | 594.362 RON | — | 344.864 RON | -249.498 RON | 2 |
| 2021 | 810.144 RON | -38.768 RON | 544.450 RON | 1.253 RON | 366.974 RON | -176.223 RON | 2 |
| 2020 | 752.516 RON | -20.323 RON | 456.743 RON | 8.498 RON | 316.757 RON | -131.488 RON | 2 |
| 2019 | 881.583 RON | -33.917 RON | 428.333 RON | 9.221 RON | 307.350 RON | -111.165 RON | 3 |
| 2018 | 972.829 RON | -22.608 RON | 391.665 RON | 10.309 RON | 302.558 RON | -77.248 RON | 3 |
| 2017 | 912.295 RON | -8.376 RON | 316.376 RON | 11.397 RON | 247.837 RON | -54.639 RON | 3 |
| 2016 | 988.194 RON | 24.526 RON | 270.152 RON | 12.485 RON | 207.948 RON | -46.263 RON | 3 |
| 2015 | 977.241 RON | 12.805 RON | 289.102 RON | 6.290 RON | 200.282 RON | -78.122 RON | 2 |
| 2014 | 874.300 RON | -2.643 RON | 315.260 RON | 7.374 RON | 211.598 RON | -90.927 RON | 3 |
| 2013 | 560.738 RON | -16.039 RON | 337.912 RON | 8.458 RON | 234.856 RON | -88.284 RON | 4 |
| 2012 | 563.198 RON | 10.827 RON | 315.197 RON | 11.237 RON | 226.423 RON | -70.270 RON | 3 |
| 2011 | 565.758 RON | -29.421 RON | 341.290 RON | 17.070 RON | 228.141 RON | -87.528 RON | 3 |
| 2010 | 703.248 RON | -26.859 RON | 297.601 RON | 30.386 RON | 203.778 RON | -58.107 RON | 3 |
| 2009 | 884.509 RON | -27.043 RON | 252.251 RON | 39.664 RON | 175.724 RON | -34.987 RON | 5 |
| 2008 | 920.376 RON | -6.611 RON | 230.114 RON | 52.812 RON | 166.647 RON | -7.944 RON | 6 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 335.280 RON | 613.285 RON | 686.058 RON | 640.717 RON | 810.144 RON | 752.516 RON | 881.583 RON | 972.829 RON | 912.295 RON | 988.194 RON | 977.241 RON | 874.300 RON | 560.738 RON | 563.198 RON | 565.758 RON | 703.248 RON | 884.509 RON | 920.376 RON |
| Venituri totale | 359.476 RON | 662.747 RON | 686.138 RON | 641.971 RON | 810.726 RON | 752.520 RON | 881.585 RON | 972.830 RON | 912.284 RON | 990.634 RON | 977.286 RON | 874.300 RON | 561.658 RON | 575.187 RON | 566.504 RON | 704.132 RON | 884.512 RON | 925.348 RON |
| Cheltuieli totale | 390.273 RON | 827.454 RON | 731.462 RON | 707.463 RON | 841.386 RON | 765.731 RON | 906.679 RON | 985.693 RON | 912.114 RON | 966.108 RON | 964.481 RON | 876.943 RON | 577.697 RON | 564.360 RON | 595.925 RON | 724.541 RON | 905.822 RON | 931.959 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 170 RON | 24.526 RON | 12.805 RON | 0 RON | 0 RON | 10.827 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 30.797 RON | 164.707 RON | 45.324 RON | 65.492 RON | 30.660 RON | 13.211 RON | 25.094 RON | 12.863 RON | 0 RON | 0 RON | — | 2.643 RON | 16.039 RON | 0 RON | 29.421 RON | 20.409 RON | 21.310 RON | 6.611 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 24.526 RON | 12.805 RON | 0 RON | 0 RON | 10.827 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 30.797 RON | 164.973 RON | 52.185 RON | 72.023 RON | 38.768 RON | 20.323 RON | 33.917 RON | 22.608 RON | 8.376 RON | 0 RON | 0 RON | 2.643 RON | 16.039 RON | 0 RON | 29.421 RON | 26.859 RON | 27.043 RON | 6.611 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.711 RON | — | — | — | 1.253 RON | 8.498 RON | 9.221 RON | 10.309 RON | 11.397 RON | 12.485 RON | 6.290 RON | 7.374 RON | 8.458 RON | 11.237 RON | 17.070 RON | 30.386 RON | 39.664 RON | 52.812 RON |
| Active circulante | 324.616 RON | 312.041 RON | 360.172 RON | 344.864 RON | 366.974 RON | 316.757 RON | 307.350 RON | 302.558 RON | 247.837 RON | 207.948 RON | 200.282 RON | 211.598 RON | 234.856 RON | 226.423 RON | 228.141 RON | 203.778 RON | 175.724 RON | 166.647 RON |
| Stocuri | 313.462 RON | 307.573 RON | 355.036 RON | 342.871 RON | 357.532 RON | 316.173 RON | 306.951 RON | 300.966 RON | 246.493 RON | 206.518 RON | 199.798 RON | 210.876 RON | 230.062 RON | 225.801 RON | 226.457 RON | 201.018 RON | 173.882 RON | 153.117 RON |
| Creante | 6.045 RON | 1.015 RON | — | — | 2.807 RON | 323 RON | 159 RON | 486 RON | 724 RON | 1.072 RON | 352 RON | 123 RON | 4.766 RON | 65 RON | 1.520 RON | 2.105 RON | 86 RON | 5.612 RON |
| Casa si conturi la banci | 5.109 RON | 3.453 RON | 5.136 RON | 1.993 RON | 6.635 RON | 261 RON | 240 RON | 1.106 RON | 620 RON | 358 RON | 132 RON | 599 RON | 28 RON | 557 RON | 164 RON | 655 RON | 1.756 RON | 7.918 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | 597 RON | 1.550 RON | 2.503 RON | 3.456 RON | 4.408 RON | 5.361 RON | 6.314 RON | 7.267 RON | 8.551 RON | 5.330 RON | 1.876 RON | 2.711 RON |
| Datorii totale | 826.781 RON | 778.698 RON | 661.856 RON | 594.362 RON | 544.450 RON | 456.743 RON | 428.333 RON | 391.665 RON | 316.376 RON | 270.152 RON | 289.102 RON | 315.260 RON | 337.912 RON | 315.197 RON | 341.290 RON | 297.601 RON | 252.251 RON | 230.114 RON |
| Capitaluri proprii | -497.454 RON | -466.657 RON | -301.684 RON | -249.498 RON | -176.223 RON | -131.488 RON | -111.165 RON | -77.248 RON | -54.639 RON | -46.263 RON | -78.122 RON | -90.927 RON | -88.284 RON | -70.270 RON | -87.528 RON | -58.107 RON | -34.987 RON | -7.944 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 5 | 6 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.