| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.059.768 RON | 2.663 RON | 658.131 RON | 203.791 RON | 577.666 RON | 123.326 RON | 3 |
| 2024 | 1.408.044 RON | -142.387 RON | 707.249 RON | 156.294 RON | 671.618 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 120.663 RON |
| 3 |
| 2023 | 1.346.493 RON | -29.323 RON | 583.377 RON | 156.294 RON | 690.133 RON | 263.050 RON | 3 |
| 2022 | 1.780.432 RON | -20.493 RON | 483.495 RON | 156.294 RON | 619.575 RON | 292.374 RON | 4 |
| 2021 | 1.293.732 RON | -10.914 RON | 345.829 RON | 124.613 RON | 534.082 RON | 312.866 RON | 3 |
| 2020 | 1.313.933 RON | 36.562 RON | 301.177 RON | 124.613 RON | 500.344 RON | 323.780 RON | 3 |
| 2019 | 970.115 RON | 156.766 RON | 327.555 RON | 126.000 RON | 494.850 RON | 293.295 RON | — |
| 2018 | 419.462 RON | 5.467 RON | 255.297 RON | 126.000 RON | 265.826 RON | 136.529 RON | 0 |
| 2017 | 366.629 RON | -5.609 RON | 228.721 RON | 126.000 RON | 233.784 RON | 131.063 RON | 1 |
| 2016 | 453.084 RON | -9.782 RON | 215.808 RON | 91.727 RON | 252.233 RON | 128.152 RON | 2 |
| 2015 | 587.632 RON | 73.228 RON | 283.172 RON | 108.334 RON | 312.772 RON | 137.934 RON | 3 |
| 2014 | 464.433 RON | 6.765 RON | 275.028 RON | 118.280 RON | 229.973 RON | 73.225 RON | 3 |
| 2013 | 587.090 RON | 42.461 RON | 280.093 RON | 118.280 RON | 228.274 RON | 66.461 RON | 3 |
| 2012 | 507.477 RON | 14.070 RON | 221.717 RON | 103.719 RON | 140.750 RON | 24.000 RON | 3 |
| 2011 | 465.491 RON | 5.510 RON | 236.895 RON | 103.719 RON | 143.106 RON | 9.930 RON | 3 |
| 2010 | 520.257 RON | 9.905 RON | 245.980 RON | 113.101 RON | 130.548 RON | 4.421 RON | 3 |
| 2009 | 191.211 RON | -5.837 RON | 249.291 RON | 122.940 RON | 109.479 RON | -5.484 RON | 1 |
| 2008 | 41.531 RON | 153 RON | 43.905 RON | 20.028 RON | 24.230 RON | 353 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 2.059.768 RON | 1.408.044 RON | 1.346.493 RON | 1.780.432 RON | 1.293.732 RON | 1.313.933 RON | 970.115 RON | 419.462 RON | 366.629 RON | 453.084 RON | 587.632 RON | 464.433 RON | 587.090 RON | 507.477 RON | 465.491 RON | 520.257 RON | 191.211 RON | 41.531 RON |
| Venituri totale | 2.098.628 RON | 1.408.048 RON | 1.346.498 RON | 1.780.434 RON | 1.293.739 RON | 1.322.336 RON | 970.115 RON | 419.463 RON | 366.631 RON | 453.088 RON | 587.636 RON | 464.455 RON | 587.542 RON | 510.695 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 2.095.965 RON | 1.548.052 RON | 1.362.356 RON | 1.783.123 RON | 1.291.716 RON | 1.271.509 RON | 790.323 RON | 401.409 RON | 365.711 RON | 460.576 RON | 500.428 RON | 456.243 RON | 536.935 RON | 493.769 RON | ||||
| Profit brut | 2.663 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.023 RON | 50.827 RON | 179.792 RON | 18.054 RON | 920 RON | 0 RON | 87.208 RON | 8.212 RON | 50.607 RON | 16.926 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 140.004 RON | 15.858 RON | 2.689 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.488 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 2.663 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 36.562 RON | 156.766 RON | 5.467 RON | 0 RON | 0 RON | 73.228 RON | 6.765 RON | 42.461 RON | 14.070 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 142.387 RON | 29.323 RON | 20.493 RON | 10.914 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.609 RON | 9.782 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 203.791 RON | 156.294 RON | 156.294 RON | 156.294 RON | 124.613 RON | 124.613 RON | 126.000 RON | 126.000 RON | 126.000 RON | 91.727 RON | 108.334 RON | 118.280 RON | 118.280 RON | 103.719 RON | ||||
| Active circulante | 577.666 RON | 671.618 RON | 690.133 RON | 619.575 RON | 534.082 RON | 500.344 RON | 494.850 RON | 265.826 RON | 233.784 RON | 252.233 RON | 312.772 RON | 229.973 RON | 228.274 RON | 140.750 RON | ||||
| Stocuri | 532.624 RON | 649.341 RON | 629.317 RON | 506.760 RON | 455.562 RON | 452.507 RON | 449.743 RON | 237.449 RON | 193.429 RON | 185.755 RON | 281.812 RON | 211.001 RON | 196.632 RON | 154.613 RON | ||||
| Creante | 300 RON | 4.427 RON | 14.829 RON | 49.154 RON | 10.447 RON | 38.783 RON | 19.436 RON | 18.310 RON | 20.368 RON | 24.416 RON | 5.052 RON | 1.420 RON | 13.046 RON | 9.237 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 43.824 RON | 16.933 RON | 45.071 RON | 62.747 RON | 67.159 RON | 8.143 RON | 25.671 RON | 10.067 RON | 19.987 RON | 42.062 RON | 25.908 RON | 17.552 RON | 18.596 RON | -23.100 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.248 RON | — | |||
| Datorii totale | 658.131 RON | 707.249 RON | 583.377 RON | 483.495 RON | 345.829 RON | 301.177 RON | 327.555 RON | 255.297 RON | 228.721 RON | 215.808 RON | 283.172 RON | 275.028 RON | 280.093 RON | 221.717 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 123.326 RON | 120.663 RON | 263.050 RON | 292.374 RON | 312.866 RON | 323.780 RON | 293.295 RON | 136.529 RON | 131.063 RON | 128.152 RON | 137.934 RON | 73.225 RON | 66.461 RON | 24.000 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | — | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
comuna Tansa, satul Suhuleţ
com. Oniceni
| 485.000 RON |
| 523.614 RON |
| 191.904 RON |
| 41.531 RON |
| 478.185 RON |
| 509.918 RON |
| 195.725 RON |
| 41.350 RON |
| 6.815 RON |
| 13.696 RON |
| — |
| 181 RON |
| 0 RON |
| — |
| 3.821 RON |
| — |
| 5.510 RON |
| 9.905 RON |
| — |
| 153 RON |
| 0 RON |
| — |
| 5.837 RON |
| — |
| 103.719 RON |
| 113.101 RON |
| 122.940 RON |
| 20.028 RON |
| 143.106 RON |
| 130.548 RON |
| 109.479 RON |
| 24.230 RON |
| 110.590 RON |
| 114.382 RON |
| 84.519 RON |
| 18.057 RON |
| 5.128 RON |
| 8.926 RON |
| 16.221 RON |
| 5.391 RON |
| 27.388 RON |
| 7.240 RON |
| 8.739 RON |
| 782 RON |
| 6.752 RON |
| 11.388 RON |
| — |
| 236.895 RON |
| 245.980 RON |
| 249.291 RON |
| 43.905 RON |
| 9.930 RON |
| 4.421 RON |
| -5.484 RON |
| 353 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 3 |
| 1 |
| — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă | 50% |
| 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Pentru a se lua la cunoştinţă de suplimentul la raportul de expertiză, amână judecarea cauzei la data de 17.09.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Pentru lipsa suplimentului la raportului de expertiză, amână judecarea cauzei la data de 21.05.2026.
Având în vedere Hotărârea nr. 6 din 26.08.2025 a Adunării Generale a judecătorilor din cadrul Judecătoriei Vaslui prin care s-a stabilit că începând cu data de 27.08.2025 se vor judeca numai cauze urgente (materie civilă: ordine de protecţie şi internare medicală nevoluntară); Având în vedere faptul că prezenta cauză nu se circumscrie cauzelor urgente; Amână judecata cauzei până la încetarea formelor de protest, pentru când se va stabili un nou termen de judecată şi părţile vor fi citate.
se va reveni cu adresă la expert pentru a depune suplimentul la raportul de expertiză.
se vor comunica expertului obiec?iunile formulate de intimată la raportul de expertiză.
pentru studierea obiec?iunilor depuse la dosar de către intimată
pentru ca expertul să depună lucrarea, se va reveni cu adresă
Faţă de lipsa raportului de expertiză, amână judecarea cauzei la data de 15.02.2024, ora 11:00
se va reveni cu adresă către expert pentru a depune raportul, sub sanc?iunea amendării
Faţă de lipsa raportului de expertiză, amână judecarea cauzei la data de 15.06.2023, ora 11:00
Faţă de lipsa raportului de expertiză, amână judecarea cauzei la data de 20.04.2023, ora 9:00
În vederea administrării probatoriului, amână judecarea cauzei la data de 19.01.2023, ora 10:00
În vederea comunicării înscrisurilor solicitate, amână judecarea cauzei la data de 06.10.2022, ora 9:00
pentru ca petenta să depună la dosar acte contabile.
în vederea administrării probatoriului încuviinţat
11 contracte atribuite, in valoare de 13.663 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
11 contracte
13.663 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.784 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.946.520 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.784 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.247.323 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 159 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 09:29).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.