VALOROS FORESTA SRL
- J40/8640/2008BUCURESTIdin 19.05.2008
- J20/847/2009HUNEDOARAdin 25.08.2009
- J13/2129/2010CONSTANTAdin 22.11.2010in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | — | 62.404 RON | 85.497 RON | — | 2.387 RON | -83.110 RON | — |
| 2017 | 59.555 RON | -112.683 RON | 280.433 RON | 129.032 RON | 5.887 RON | -145.514 RON | 1 |
| 2016 | 4.492.518 RON | -69.116 RON | 400.785 RON | 165.330 RON | 202.059 RON | -32.831 RON | 3 |
| 2015 | 6.683.430 RON | 45.582 RON | 19.350 RON | 39.327 RON | -65.852 RON | 36.285 RON | 6 |
| 2014 | 5.380.127 RON | 62.051 RON | 178.230 RON | 19.002 RON | 149.366 RON | -9.298 RON | 1 |
| 2013 | 1.903.713 RON | -36.658 RON | 70.579 RON | 16.543 RON | -17.313 RON | -71.349 RON | — |
| 2012 | 923.874 RON | -54.179 RON | 170.080 RON | — | 135.390 RON | -34.690 RON | 1 |
| 2011 | 997.471 RON | 1.321 RON | 171.060 RON | — | 190.549 RON | 19.489 RON | 1 |
| 2010 | 1.597.705 RON | 29.938 RON | 238.723 RON | — | 256.891 RON | 18.168 RON | 1 |
| 2009 | 1.195.377 RON | -5.302 RON | 303.651 RON | 1.055 RON | 289.370 RON | -11.770 RON | 1 |
| 2008 | — | -6.667 RON | 7.610 RON | — | 1.143 RON | -6.467 RON | — |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | 59.555 RON | 4.492.518 RON | 6.683.430 RON | 5.380.127 RON | 1.903.713 RON | 923.874 RON | 997.471 RON | 1.597.705 RON | 1.195.377 RON | — |
| Venituri totale | 200.529 RON | 67.558 RON | 4.538.275 RON | 6.830.720 RON | 5.456.979 RON | 2.043.445 RON | 957.075 RON | 1.045.234 RON | 1.647.502 RON | 1.240.863 RON | — |
| Cheltuieli totale | 132.109 RON | 180.241 RON | 4.607.391 RON | 6.773.151 RON | 5.394.472 RON | 2.080.103 RON | 1.011.254 RON | 1.043.661 RON | 1.610.877 RON | 1.244.698 RON | 6.667 RON |
| Profit brut | 68.420 RON | 0 RON | 0 RON | 57.569 RON | 62.507 RON | 0 RON | 0 RON | 1.573 RON | 36.625 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 112.683 RON | 69.116 RON | — | 0 RON | 36.658 RON | 54.179 RON | 0 RON | — | 3.835 RON | 6.667 RON |
| Profit net | 62.404 RON | 0 RON | 0 RON | 45.582 RON | 62.051 RON | 0 RON | 0 RON | 1.321 RON | 29.938 RON | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 112.683 RON | 69.116 RON | 0 RON | 0 RON | 36.658 RON | 54.179 RON | 0 RON | — | 5.302 RON | 6.667 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 129.032 RON | 165.330 RON | 39.327 RON | 19.002 RON | 16.543 RON | — | — | — | 1.055 RON | — |
| Active circulante | 2.387 RON | 5.887 RON | 202.059 RON | -65.852 RON | 149.366 RON | -17.313 RON | 135.390 RON | 190.549 RON | 256.891 RON | 289.370 RON | 1.143 RON |
| Stocuri | — | — | 44.320 RON | 125.449 RON | 159.699 RON | 160.333 RON | 56.962 RON | 60.461 RON | 78.569 RON | 130.950 RON | — |
| Creante | 2.387 RON | 3.887 RON | 1.476 RON | -504.558 RON | -66.634 RON | -337.368 RON | 44.560 RON | 100.299 RON | 175.320 RON | 144.938 RON | 640 RON |
| Casa si conturi la banci | — | 2.000 RON | 156.263 RON | 313.257 RON | 56.301 RON | 159.722 RON | 33.868 RON | 29.789 RON | 3.002 RON | 13.482 RON | 503 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 565 RON | 82.160 RON | 564 RON | — | — | — | — | 1.456 RON | — |
| Datorii totale | 85.497 RON | 280.433 RON | 400.785 RON | 19.350 RON | 178.230 RON | 70.579 RON | 170.080 RON | 171.060 RON | 238.723 RON | 303.651 RON | 7.610 RON |
| Capitaluri proprii | -83.110 RON | -145.514 RON | -32.831 RON | 36.285 RON | -9.298 RON | -71.349 RON | -34.690 RON | 19.489 RON | 18.168 RON | -11.770 RON | -6.467 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | 3 | 6 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.