ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Piaţa Matache (Bazar) - spaţiul nr. 31
Piața Drumul Taberei - tarabele 12C și 13C
sector 1, spaţiul 30
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | — | 0 RON | 70.946 RON | — | 302 RON | -70.644 RON | — |
| 2017 | — | 0 RON | 70.946 RON | — | 302 RON | -70.644 RON | — |
| 2016 | — | 0 RON | 70.946 RON | — | 302 RON | -70.644 RON | — |
| 2015 | 0 RON | 0 RON | 70.946 RON | — | 302 RON | -70.644 RON | — |
| 2014 | 0 RON | 0 RON | 70.946 RON | — | 302 RON | -70.644 RON | — |
| 2013 | 0 RON | 0 RON | 70.946 RON | — | 302 RON | -70.644 RON | — |
| 2012 | 0 RON | 0 RON | 72.586 RON | — | 1.942 RON | -70.644 RON | 0 |
| 2011 | 68.267 RON | -26.988 RON | 72.971 RON | — | 2.327 RON | -70.644 RON | 1 |
| 2010 | 82.434 RON | -27.893 RON | 96.858 RON | — | 53.203 RON | -43.655 RON | — |
| 2009 | 77.429 RON | -14.076 RON | 68.148 RON | — | 52.386 RON | -15.762 RON | — |
| 2008 | 22.319 RON | -1.886 RON | 47.611 RON | — | 45.925 RON | -1.686 RON | — |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 68.267 RON | 82.434 RON | 77.429 RON | 22.319 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 68.267 RON | 82.434 RON | 77.429 RON | 22.319 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | — | — | — | 95.255 RON | 108.677 RON | 90.038 RON | 24.205 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 26.988 RON | 26.243 RON | 12.609 RON | 1.886 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 26.988 RON | 27.893 RON | 14.076 RON | 1.886 RON |
| Active circulante | 302 RON | 302 RON | 302 RON | 302 RON | 302 RON | 302 RON | 1.942 RON | 2.327 RON | 53.203 RON | 52.386 RON | 45.925 RON |
| Stocuri | 191 RON | 191 RON | 191 RON | 191 RON | 191 RON | 191 RON | 191 RON | 191 RON | 52.891 RON | 51.763 RON | 45.238 RON |
| Casa si conturi la banci | 111 RON | 111 RON | 111 RON | 111 RON | 111 RON | 111 RON | 1.751 RON | 2.136 RON | 312 RON | 623 RON | 687 RON |
| Datorii totale | 70.946 RON | 70.946 RON | 70.946 RON | 70.946 RON | 70.946 RON | 70.946 RON | 72.586 RON | 72.971 RON | 96.858 RON | 68.148 RON | 47.611 RON |
| Capitaluri proprii | -70.644 RON | -70.644 RON | -70.644 RON | -70.644 RON | -70.644 RON | -70.644 RON | -70.644 RON | -70.644 RON | -43.655 RON | -15.762 RON | -1.686 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | 0 | 1 | — | — | — |