ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 66,67% |
| persoană | 33,33% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 314.730 RON | 93.420 RON | 10.538 RON | 11.000 RON | 56.859 RON | 57.548 RON | 3 |
| 2024 | 270.565 RON | 83.129 RON | 34.647 RON | 11.000 RON | 37.548 RON | 14.128 RON | 3 |
| 2023 | 273.302 RON | 98.933 RON | 79.867 RON | 11.000 RON | 49.639 RON | -19.001 RON | 2 |
| 2022 | 257.897 RON | 99.076 RON | 111.340 RON | 11.000 RON | 187.179 RON | 87.066 RON | 2 |
| 2021 | 247.470 RON | 117.838 RON | 86.969 RON | 11.000 RON | 343.732 RON | 267.990 RON | 3 |
| 2020 | 286.414 RON | 85.728 RON | 78.969 RON | 11.000 RON | 218.192 RON | 150.450 RON | 2 |
| 2019 | 274.053 RON | 113.538 RON | 92.689 RON | 11.000 RON | 146.184 RON | 64.722 RON | 3 |
| 2018 | 184.059 RON | 72.746 RON | 96.880 RON | 11.000 RON | 236.837 RON | 151.184 RON | 3 |
| 2017 | 182.375 RON | 57.760 RON | 9.087 RON | 11.000 RON | 146.298 RON | 148.438 RON | 3 |
| 2016 | 178.766 RON | 44.525 RON | 8.059 RON | 11.000 RON | 107.510 RON | 110.678 RON | — |
| 2015 | 150.797 RON | 23.407 RON | 12.855 RON | 31.000 RON | 87.781 RON | 106.153 RON | 3 |
| 2014 | 131.000 RON | 12.142 RON | 13.136 RON | 51.000 RON | 64.654 RON | 102.745 RON | 3 |
| 2013 | 120.536 RON | -14.456 RON | 18.436 RON | 51.000 RON | 57.812 RON | 90.603 RON | 3 |
| 2012 | 109.338 RON | -7.630 RON | 49.778 RON | 55.486 RON | 108.727 RON | 114.435 RON | 3 |
| 2011 | 88.583 RON | -24.946 RON | 66.285 RON | 55.486 RON | 131.789 RON | 120.990 RON | 3 |
| 2010 | 96.929 RON | -8.467 RON | 34.947 RON | 55.486 RON | 125.397 RON | 145.936 RON | 3 |
| 2009 | 205.543 RON | 141.787 RON | 23.385 RON | 55.486 RON | 144.177 RON | 176.278 RON | 2 |
| 2008 | 63.799 RON | 34.291 RON | 65.253 RON | 55.852 RON | 43.892 RON | 34.491 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 314.730 RON | 270.565 RON | 273.302 RON | 257.897 RON | 247.470 RON | 286.414 RON | 274.053 RON | 184.059 RON | 182.375 RON | 178.766 RON | 150.797 RON | 131.000 RON | 120.536 RON | 109.338 RON | 88.583 RON | 96.929 RON | 205.543 RON | 63.799 RON |
| Venituri totale | 314.730 RON | 270.565 RON | 273.302 RON | 257.897 RON | 263.728 RON | 286.712 RON | 274.053 RON | 184.059 RON | 182.375 RON | 178.766 RON | 150.797 RON | 131.000 RON | 120.536 RON | 109.338 RON | 88.583 RON | 96.929 RON | 205.543 RON | 63.802 RON |
| Cheltuieli totale | 217.134 RON | 184.730 RON | 171.636 RON | 156.242 RON | 143.416 RON | 198.119 RON | 157.774 RON | 109.114 RON | 122.810 RON | 132.453 RON | 122.866 RON | 114.928 RON | 131.391 RON | 113.687 RON | 110.872 RON | 101.040 RON | 57.590 RON | 25.867 RON |
| Profit brut | 97.596 RON | 85.835 RON | 101.666 RON | 101.655 RON | 120.312 RON | 88.593 RON | 116.279 RON | 74.945 RON | 59.565 RON | 46.313 RON | 27.931 RON | 16.072 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 147.953 RON | 37.935 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 10.855 RON | 4.349 RON | 22.289 RON | 4.111 RON | — | — |
| Profit net | 93.420 RON | 83.129 RON | 98.933 RON | 99.076 RON | 117.838 RON | 85.728 RON | 113.538 RON | 72.746 RON | 57.760 RON | 44.525 RON | 23.407 RON | 12.142 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 141.787 RON | 34.291 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 14.456 RON | 7.630 RON | 24.946 RON | 8.467 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 11.000 RON | 11.000 RON | 11.000 RON | 11.000 RON | 11.000 RON | 11.000 RON | 11.000 RON | 11.000 RON | 11.000 RON | 11.000 RON | 31.000 RON | 51.000 RON | 51.000 RON | 55.486 RON | 55.486 RON | 55.486 RON | 55.486 RON | 55.852 RON |
| Active circulante | 56.859 RON | 37.548 RON | 49.639 RON | 187.179 RON | 343.732 RON | 218.192 RON | 146.184 RON | 236.837 RON | 146.298 RON | 107.510 RON | 87.781 RON | 64.654 RON | 57.812 RON | 108.727 RON | 131.789 RON | 125.397 RON | 144.177 RON | 43.892 RON |
| Stocuri | 1.460 RON | 1.460 RON | 1.460 RON | 1.050 RON | 1.050 RON | 1.050 RON | 1.050 RON | 1.050 RON | — | — | — | 135 RON | 135 RON | 11.576 RON | 11.576 RON | 11.576 RON | 8.084 RON | 5.747 RON |
| Creante | 30.050 RON | 1.471 RON | 12.995 RON | 11.410 RON | 15.879 RON | 19.780 RON | 24.465 RON | 42.470 RON | 13.796 RON | 10.109 RON | 9.963 RON | 7.372 RON | 6.444 RON | 16.315 RON | 27.470 RON | 3.905 RON | 2.420 RON | 7.890 RON |
| Casa si conturi la banci | 25.349 RON | 34.617 RON | 35.184 RON | 174.719 RON | 327.260 RON | 197.362 RON | 120.669 RON | 193.317 RON | 132.502 RON | 97.401 RON | 77.818 RON | 57.147 RON | 51.233 RON | 80.836 RON | 92.743 RON | 109.916 RON | 133.673 RON | 30.255 RON |
| Cheltuieli in avans | 227 RON | 227 RON | 227 RON | 227 RON | 227 RON | 227 RON | 227 RON | 227 RON | 227 RON | 227 RON | 227 RON | 227 RON | 227 RON | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 10.538 RON | 34.647 RON | 79.867 RON | 111.340 RON | 86.969 RON | 78.969 RON | 92.689 RON | 96.880 RON | 9.087 RON | 8.059 RON | 12.855 RON | 13.136 RON | 18.436 RON | 49.778 RON | 66.285 RON | 34.947 RON | 23.385 RON | 65.253 RON |
| Capitaluri proprii | 57.548 RON | 14.128 RON | -19.001 RON | 87.066 RON | 267.990 RON | 150.450 RON | 64.722 RON | 151.184 RON | 148.438 RON | 110.678 RON | 106.153 RON | 102.745 RON | 90.603 RON | 114.435 RON | 120.990 RON | 145.936 RON | 176.278 RON | 34.491 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 100 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
100 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 11:31).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.