ROMCONSTRUCT TRANSILVANIA SRL
- ILIANIS - S.R.L.documentat pana in 2012
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 10.075.766 RON | -1.320.163 RON | 7.045.731 RON | 1.477.622 RON | 4.934.258 RON | -633.851 RON | 64 |
| 2011 | 9.105.948 RON | 123.944 RON | 3.881.250 RON | 824.572 RON | 3.393.191 RON |
| Indicator | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 10.075.766 RON | 9.105.948 RON | 3.096.233 RON | 1.251.763 RON |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
| 336.513 RON |
| 37 |
| 2010 | 3.096.233 RON | 76.526 RON | 1.888.843 RON | 319.243 RON | 1.782.168 RON | 212.568 RON | 19 |
| 2009 | 1.251.763 RON | 135.915 RON | 372.830 RON | 4.622 RON | 504.250 RON | 136.042 RON | — |
| Venituri totale | 10.849.782 RON | 9.321.046 RON | 3.234.548 RON | 1.251.772 RON |
| Cheltuieli totale | 12.169.945 RON | 9.174.759 RON | 3.141.569 RON | 1.093.668 RON |
| Profit brut | 0 RON | 146.287 RON | 92.979 RON | 158.104 RON |
| Pierdere bruta | 1.320.163 RON | 0 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 123.944 RON | 76.526 RON | 135.915 RON |
| Pierdere neta | 1.320.163 RON | 0 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 1.477.622 RON | 824.572 RON | 319.243 RON | 4.622 RON |
| Active circulante | 4.934.258 RON | 3.393.191 RON | 1.782.168 RON | 504.250 RON |
| Stocuri | 352.785 RON | 1.017.936 RON | 538.288 RON | — |
| Creante | 4.536.695 RON | 2.327.097 RON | 802.533 RON | 486.286 RON |
| Casa si conturi la banci | 44.778 RON | 48.158 RON | 441.347 RON | 17.964 RON |
| Datorii totale | 7.045.731 RON | 3.881.250 RON | 1.888.843 RON | 372.830 RON |
| Capitaluri proprii | -633.851 RON | 336.513 RON | 212.568 RON | 136.042 RON |
| Capital subscris varsat | 350.000 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 64 | 37 | 19 | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 95% |
| persoanăadministrator |
| 5% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.