ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Bl. UM1, Sc. E, Ap. 68
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | — | -367.798 RON | 1.794.183 RON | — | 601.131 RON | -1.193.052 RON | — |
| 2013 | 0 RON | -7.919 RON | 1.793.279 RON | 377.024 RON | 594.672 RON | -821.583 RON | — |
| 2012 | 0 RON | -21.957 RON | 1.794.184 RON | 385.388 RON | 595.131 RON | -813.665 RON | — |
| 2011 | 0 RON | -118.891 RON | 1.791.192 RON | 404.762 RON | 594.722 RON | -791.708 RON | 1 |
| 2010 | — | -138.176 RON | 1.833.104 RON | 426.815 RON | 733.472 RON | -672.817 RON | 3 |
| 2009 | 173.414 RON | -497.180 RON | 1.675.527 RON | 448.426 RON | 692.460 RON | -534.641 RON | 4 |
| 2008 | 843.837 RON | -37.661 RON | 1.662.329 RON | 821.742 RON | 803.126 RON | -37.461 RON | 3 |
| Indicator | 2018 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 173.414 RON | 843.837 RON |
| Venituri totale | 6.000 RON | 4.032 RON | 0 RON | 0 RON | — | 282.437 RON | 843.879 RON |
| Cheltuieli totale | 373.798 RON | 11.951 RON | 21.957 RON | 118.891 RON | 133.301 RON | 773.884 RON | 881.540 RON |
| Pierdere bruta | 367.798 RON | 7.919 RON | 21.957 RON | 118.891 RON | 133.301 RON | 491.447 RON | 37.661 RON |
| Pierdere neta | 367.798 RON | 7.919 RON | 21.957 RON | 118.891 RON | 138.176 RON | 497.180 RON | 37.661 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 377.024 RON | 385.388 RON | 404.762 RON | 426.815 RON | 448.426 RON | 821.742 RON |
| Active circulante | 601.131 RON | 594.672 RON | 595.131 RON | 594.722 RON | 733.472 RON | 692.460 RON | 803.126 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | 4.926 RON | 4.926 RON | 67.820 RON |
| Creante | 594.931 RON | 594.613 RON | 593.931 RON | 593.538 RON | 727.892 RON | 677.032 RON | 560.249 RON |
| Casa si conturi la banci | 6.200 RON | 59 RON | 1.200 RON | 1.184 RON | 654 RON | 10.502 RON | 175.057 RON |
| Datorii totale | 1.794.183 RON | 1.793.279 RON | 1.794.184 RON | 1.791.192 RON | 1.833.104 RON | 1.675.527 RON | 1.662.329 RON |
| Capitaluri proprii | -1.193.052 RON | -821.583 RON | -813.665 RON | -791.708 RON | -672.817 RON | -534.641 RON | -37.461 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | 1 | 3 | 4 | 3 |