Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 194.500 RON | 111.784 RON | 7.155 RON | 8.281 RON | 324.639 RON | 325.838 RON | 1 |
| 2024 | 171.447 RON | 96.274 RON | 13.496 RON | 10.079 RON | 367.399 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| 364.054 RON |
| 1 |
| 2023 | 128.502 RON | 70.105 RON | 7.117 RON | 6.800 RON | 267.969 RON | 267.779 RON | 1 |
| 2022 | 154.485 RON | 98.817 RON | 3.021 RON | 6.225 RON | 233.920 RON | 237.124 RON | 1 |
| 2021 | 162.052 RON | 87.590 RON | 4.204 RON | — | 297.691 RON | 293.647 RON | 1 |
| 2020 | 152.524 RON | 67.396 RON | 4.944 RON | — | 237.342 RON | 232.558 RON | 1 |
| 2019 | 158.612 RON | 79.238 RON | 5.257 RON | — | 170.419 RON | 165.162 RON | 2 |
| 2018 | 165.689 RON | 110.184 RON | 3.843 RON | — | 114.267 RON | 110.424 RON | 1 |
| 2017 | 176.892 RON | 133.533 RON | 3.242 RON | — | 137.015 RON | 133.773 RON | 2 |
| 2016 | 192.159 RON | 150.771 RON | 2.718 RON | — | 244.189 RON | 241.471 RON | 2 |
| 2015 | 152.095 RON | 90.460 RON | 2.407 RON | — | 310.423 RON | 308.016 RON | 2 |
| 2014 | 153.211 RON | 81.604 RON | 3.358 RON | — | 233.799 RON | 230.441 RON | 2 |
| 2013 | 88.178 RON | 50.917 RON | 2.341 RON | — | 151.178 RON | 148.837 RON | 2 |
| 2012 | 55.995 RON | 36.472 RON | 1.009 RON | — | 98.929 RON | 97.920 RON | 2 |
| 2011 | 51.240 RON | 35.113 RON | 975 RON | — | 62.423 RON | 61.448 RON | 2 |
| 2010 | 30.139 RON | 13.209 RON | 1.075 RON | — | 27.410 RON | 26.335 RON | 2 |
| 2009 | 31.590 RON | 14.919 RON | 1.581 RON | — | 14.706 RON | 13.125 RON | 3 |
| 2008 | 2.790 RON | -1.993 RON | 3.692 RON | 642 RON | 1.257 RON | -1.793 RON | 3 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 194.500 RON | 171.447 RON | 128.502 RON | 154.485 RON | 162.052 RON | 152.524 RON | 158.612 RON | 165.689 RON | 176.892 RON | 192.159 RON | 152.095 RON | 153.211 RON | 88.178 RON | 55.995 RON | 51.240 RON | 30.139 RON | 31.590 RON | 2.790 RON |
| Venituri totale | 194.501 RON | 171.457 RON | 128.502 RON | 154.486 RON | 162.052 RON | 152.525 RON | 158.613 RON | 165.691 RON | 176.914 RON | 192.159 RON | 152.096 RON | 153.212 RON | 88.179 RON | 55.995 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 80.870 RON | 73.554 RON | 57.305 RON | 54.153 RON | 73.019 RON | 83.641 RON | 77.789 RON | 53.850 RON | 41.612 RON | 35.623 RON | 57.073 RON | 67.012 RON | 34.617 RON | 17.843 RON | ||||
| Profit brut | 113.631 RON | 97.903 RON | 71.197 RON | 100.333 RON | 89.033 RON | 68.884 RON | 80.824 RON | 111.841 RON | 135.302 RON | 156.536 RON | 95.023 RON | 86.200 RON | 53.562 RON | 38.152 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 111.784 RON | 96.274 RON | 70.105 RON | 98.817 RON | 87.590 RON | 67.396 RON | 79.238 RON | 110.184 RON | 133.533 RON | 150.771 RON | 90.460 RON | 81.604 RON | 50.917 RON | 36.472 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 8.281 RON | 10.079 RON | 6.800 RON | 6.225 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||
| Active circulante | 324.639 RON | 367.399 RON | 267.969 RON | 233.920 RON | 297.691 RON | 237.342 RON | 170.419 RON | 114.267 RON | 137.015 RON | 244.189 RON | 310.423 RON | 233.799 RON | 151.178 RON | 98.929 RON | ||||
| Stocuri | 7.762 RON | 7.762 RON | 1.503 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||
| Creante | 266.359 RON | 316.231 RON | 241.221 RON | 57.185 RON | 58.095 RON | 57.835 RON | 56.235 RON | 57.495 RON | 129.425 RON | 243.955 RON | 307.167 RON | 219.507 RON | 71.390 RON | 69.950 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 50.518 RON | 43.406 RON | 25.245 RON | 176.735 RON | 239.596 RON | 179.507 RON | 114.184 RON | 56.772 RON | 7.590 RON | 234 RON | 3.256 RON | 14.292 RON | 79.788 RON | 28.979 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 73 RON | 72 RON | 127 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||
| Datorii totale | 7.155 RON | 13.496 RON | 7.117 RON | 3.021 RON | 4.204 RON | 4.944 RON | 5.257 RON | 3.843 RON | 3.242 RON | 2.718 RON | 2.407 RON | 3.358 RON | 2.341 RON | 1.009 RON | ||||
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | -160 RON | -160 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||
| Capitaluri proprii | 325.838 RON | 364.054 RON | 267.779 RON | 237.124 RON | 293.647 RON | 232.558 RON | 165.162 RON | 110.424 RON | 133.773 RON | 241.471 RON | 308.016 RON | 230.441 RON | 148.837 RON | 97.920 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 51.241 RON |
| 30.610 RON |
| 31.593 RON |
| 2.790 RON |
| 14.591 RON |
| 14.882 RON |
| 14.966 RON |
| 4.713 RON |
| 36.650 RON |
| 15.728 RON |
| 16.627 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 1.923 RON |
| 35.113 RON |
| 13.209 RON |
| 14.919 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 1.993 RON |
| — |
| — |
| — |
| 642 RON |
| 62.423 RON |
| 27.410 RON |
| 14.706 RON |
| 1.257 RON |
| — |
| — |
| — |
| 55.920 RON |
| 27.050 RON |
| 3.189 RON |
| — |
| 6.503 RON |
| 360 RON |
| 11.517 RON |
| 1.257 RON |
| — |
| — |
| — |
| 975 RON |
| 1.075 RON |
| 1.581 RON |
| 3.692 RON |
| — |
| — |
| — |
| 61.448 RON |
| 26.335 RON |
| 13.125 RON |
| -1.793 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 2 |
| 3 |
| 3 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.