| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 376.095 RON | 145.188 RON | 90.225 RON | 39.857 RON | 195.796 RON | 145.428 RON | 2 |
| 2024 | 297.690 RON | 120.491 RON | 82.832 RON | 64.671 RON | 138.892 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 120.731 RON |
| 2 |
| 2023 | 298.180 RON | 120.813 RON | 25.696 RON | 23.146 RON | 123.603 RON | 121.053 RON | 2 |
| 2022 | 294.290 RON | 216.460 RON | 41.759 RON | 13.692 RON | 244.767 RON | 216.700 RON | 1 |
| 2021 | 262.350 RON | 147.625 RON | 152.913 RON | 26.598 RON | 286.217 RON | 159.902 RON | 1 |
| 2020 | 241.720 RON | 135.900 RON | 47.414 RON | 46.352 RON | 244.340 RON | 243.278 RON | 2 |
| 2019 | 225.612 RON | 59.188 RON | 6.895 RON | 8.797 RON | 130.476 RON | 132.378 RON | 3 |
| 2018 | 173.314 RON | 44.202 RON | 23.389 RON | 27.078 RON | 83.500 RON | 87.189 RON | 3 |
| 2017 | 160.420 RON | 53.098 RON | 37.369 RON | 55.219 RON | 37.137 RON | 54.987 RON | 3 |
| 2016 | 98.198 RON | 1.649 RON | 98.746 RON | 82.585 RON | 16.499 RON | 1.889 RON | 2 |
| 2015 | 194.854 RON | 143.549 RON | 69.460 RON | 110.583 RON | 108.437 RON | 150.931 RON | 1 |
| 2014 | 150.799 RON | 56.660 RON | 51.115 RON | 6.033 RON | 137.464 RON | 92.382 RON | — |
| 2013 | 136.330 RON | 13.687 RON | 45.398 RON | 7.521 RON | 73.598 RON | 35.721 RON | 0 |
| 2012 | 117.074 RON | 6.789 RON | 23.878 RON | 9.010 RON | 36.902 RON | 22.034 RON | 0 |
| 2011 | 59.526 RON | 10.388 RON | 11.475 RON | 10.499 RON | 16.221 RON | 15.245 RON | 1 |
| 2010 | 53.718 RON | -3.155 RON | 41.970 RON | 20.639 RON | 26.188 RON | 4.857 RON | 1 |
| 2009 | 70.968 RON | 7.527 RON | 53.224 RON | 22.491 RON | 38.745 RON | 8.012 RON | 1 |
| 2008 | 18.106 RON | 285 RON | 34.746 RON | 16.725 RON | 18.506 RON | 485 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 376.095 RON | 297.690 RON | 298.180 RON | 294.290 RON | 262.350 RON | 241.720 RON | 225.612 RON | 173.314 RON | 160.420 RON | 98.198 RON | 194.854 RON | 150.799 RON | 136.330 RON | 117.074 RON | 59.526 RON | 53.718 RON | 70.968 RON | 18.106 RON |
| Venituri totale | 376.107 RON | 297.690 RON | 298.180 RON | 299.313 RON | 262.351 RON | 241.720 RON | 225.612 RON | 173.315 RON | 165.465 RON | 98.241 RON | 194.964 RON | 151.125 RON | 137.032 RON | 117.976 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 225.693 RON | 174.281 RON | 175.028 RON | 80.515 RON | 112.677 RON | 104.040 RON | 164.510 RON | 127.380 RON | 110.712 RON | 94.791 RON | 24.592 RON | 84.123 RON | 120.738 RON | 109.894 RON | ||||
| Profit brut | 150.414 RON | 123.409 RON | 123.152 RON | 218.798 RON | 149.674 RON | 137.680 RON | 61.102 RON | 45.935 RON | 54.753 RON | 3.450 RON | 170.372 RON | 67.002 RON | 16.294 RON | 8.082 RON | ||||
| Profit net | 145.188 RON | 120.491 RON | 120.813 RON | 216.460 RON | 147.625 RON | 135.900 RON | 59.188 RON | 44.202 RON | 53.098 RON | 1.649 RON | 143.549 RON | 56.660 RON | 13.687 RON | 6.789 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 39.857 RON | 64.671 RON | 23.146 RON | 13.692 RON | 26.598 RON | 46.352 RON | 8.797 RON | 27.078 RON | 55.219 RON | 82.585 RON | 110.583 RON | 6.033 RON | 7.521 RON | 9.010 RON | ||||
| Active circulante | 195.796 RON | 138.892 RON | 123.603 RON | 244.767 RON | 286.217 RON | 244.340 RON | 130.476 RON | 83.500 RON | 37.137 RON | 16.499 RON | 108.437 RON | 137.464 RON | 73.598 RON | 36.902 RON | ||||
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||
| Creante | 159.915 RON | 130.749 RON | 114.170 RON | 212.205 RON | 16.200 RON | 13.464 RON | 4.750 RON | 4.250 RON | 3.450 RON | 5.956 RON | 19.917 RON | 16.380 RON | 11.284 RON | 1.400 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 35.881 RON | 8.143 RON | 9.433 RON | 32.562 RON | 270.017 RON | 230.876 RON | 125.726 RON | 79.250 RON | 33.687 RON | 10.543 RON | 88.520 RON | 121.084 RON | 62.314 RON | 35.502 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.551 RON | 1.371 RON | — | — | — | ||||
| Datorii totale | 90.225 RON | 82.832 RON | 25.696 RON | 41.759 RON | 152.913 RON | 47.414 RON | 6.895 RON | 23.389 RON | 37.369 RON | 98.746 RON | 69.460 RON | 51.115 RON | 45.398 RON | 23.878 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 145.428 RON | 120.731 RON | 121.053 RON | 216.700 RON | 159.902 RON | 243.278 RON | 132.378 RON | 87.189 RON | 54.987 RON | 1.889 RON | 150.931 RON | 92.382 RON | 35.721 RON | 22.034 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | — | 0 | 0 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 59.954 RON |
| 55.301 RON |
| 77.276 RON |
| 18.107 RON |
| 47.591 RON |
| 55.218 RON |
| 68.282 RON |
| 17.771 RON |
| 12.363 RON |
| 83 RON |
| 8.994 RON |
| 336 RON |
| 10.388 RON |
| — |
| 7.527 RON |
| 285 RON |
| 0 RON |
| 3.155 RON |
| — |
| — |
| 10.499 RON |
| 20.639 RON |
| 22.491 RON |
| 16.725 RON |
| 16.221 RON |
| 26.188 RON |
| 38.745 RON |
| 18.506 RON |
| — |
| — |
| 1.000 RON |
| 800 RON |
| 13.520 RON |
| 11.203 RON |
| 7.606 RON |
| 15.421 RON |
| 12.668 RON |
| 27.542 RON |
| 9.900 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 11.475 RON |
| 41.970 RON |
| 53.224 RON |
| 34.746 RON |
| 15.245 RON |
| 4.857 RON |
| 8.012 RON |
| 485 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 1 |
| 1 |
| — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.