ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
sectorul 1
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge apelul ca nefondat. Definitivă. Pronunţată astăzi, 10.05.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Amână pronunţarea la 10.05.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi 26.04.2024.
Amână pronunţarea la 26.04.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi 15.04.2024
Alte cauze
Admite excepţia necompetenţei materiale procesuale a Sec?iei a VI-a Civile a Tribunalului Bucureşti. Declină competenţa de soluţionare a cauzei în favoarea uneia dintre Secţiile Secţiile III-V Civile ale Tribunalului Bucureşti. Fără cale de atac. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin grefa instanţei, azi, 11.09.2023.
Admite cererea. Obligă pârâta ca în termen de 4 luni de la rămânerea definitivă a prezentei hotărâri să dezafecteze construcţiile menţionate în procesul-verbal de constatare sancţionare nr. 41/08.05.2019, situate la adresa din Bucureşti, ....(parcarea Centrului Comercial Carrefour Orhideea) - terasă acoperită, din lemn pe structură metalică, cu podium de lemn cu dimensiunile de 104 mp; terasă neacoperită (cu umbrele), cu podium de lemn, în suprafaţă de 24 mp; construcţie din lemn cu regim de înălţime P, cu suprafaţă la sol de 80 mp, cu funcţiune de alimentaţie publică; construcţie din lemn cu regim de înălţime P, cu suprafaţă la sol de 33 mp, între terasa acoperită şi construcţia de alimentaţie publică existând o pergolă din lemn - şi să aducă terenul la starea iniţială, iar în cazul nerespectării termenului stabilit, măsura urmează a fi dusă la îndeplinire prin grija primarului, cu sprijinul organelor de poliţie, cheltuielile urmând să fie suportate de pârâtă. Cu apel în 30 zile de la comunicarea prezentei hotărâri, cerere care se depune la Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei azi, 16.11.2022.
Amână pronunţarea la 16.11.2022. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi 02.11.2022.
În vederea administrării probatoriului,
Având în vedere imposibilitatea de prezentare a apărătorului pârâtei,
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.339.177 RON | 665.314 RON | 2.004.094 RON | 1.791.681 RON | 2.943.048 RON | 2.189.031 RON | 10 |
| 2024 | 5.562.409 RON | 1.546.573 RON | 2.112.309 RON | 2.492.117 RON | 3.436.687 RON | 2.533.716 RON | 11 |
| 2023 | 2.150.993 RON | 278.193 RON | 1.386.044 RON | 3.321.830 RON | 1.515.752 RON | 1.115.869 RON | 8 |
| 2022 | 1.819.564 RON | 339.691 RON | 315.617 RON | 67.462 RON | 1.235.886 RON | 987.731 RON | 7 |
| 2021 | 1.979.499 RON | 907.784 RON | 213.905 RON | 242.857 RON | 879.088 RON | 908.040 RON | 6 |
| 2020 | 1.418.343 RON | 409.678 RON | 209.331 RON | 54.919 RON | 2.115.125 RON | 1.960.713 RON | 10 |
| 2019 | 2.019.104 RON | 460.621 RON | 258.666 RON | 54.919 RON | 1.754.467 RON | 1.550.720 RON | 10 |
| 2018 | 2.470.751 RON | 560.855 RON | 450.141 RON | 141.394 RON | 1.270.737 RON | 961.990 RON | 14 |
| 2017 | 1.262.486 RON | 138.386 RON | 557.651 RON | 157.716 RON | 801.071 RON | 401.136 RON | 21 |
| 2016 | 504.661 RON | 233.426 RON | 504.138 RON | 150.385 RON | 616.503 RON | 262.750 RON | 4 |
| 2015 | 343.602 RON | 44.045 RON | 427.853 RON | 103.790 RON | 353.387 RON | 29.324 RON | 1 |
| 2014 | 809.911 RON | 47.911 RON | 439.630 RON | 161.417 RON | 263.492 RON | -14.721 RON | — |
| 2013 | 696.486 RON | 31.677 RON | 321.312 RON | 57.195 RON | 201.485 RON | -62.632 RON | — |
| 2012 | 215.633 RON | -81.719 RON | 241.310 RON | 75.256 RON | 71.744 RON | -94.310 RON | — |
| 2011 | 4.717 RON | -4.656 RON | 203.283 RON | 93.318 RON | 97.374 RON | -12.591 RON | 0 |
| 2010 | — | — | 167.431 RON | 96.328 RON | 63.168 RON | -7.935 RON | — |
| 2009 | — | -10.721 RON | 167.431 RON | 96.328 RON | 63.168 RON | -7.935 RON | — |
| 2008 | 19.145 RON | 2.586 RON | 158.396 RON | 103.854 RON | 57.328 RON | 2.786 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 7.339.177 RON | 5.562.409 RON | 2.150.993 RON | 1.819.564 RON | 1.979.499 RON | 1.418.343 RON | 2.019.104 RON | 2.470.751 RON | 1.262.486 RON | 504.661 RON | 343.602 RON | 809.911 RON | 696.486 RON | 215.633 RON | 4.717 RON | — | — | 19.145 RON |
| Venituri totale | 8.150.961 RON | 6.640.964 RON | 2.328.587 RON | 1.930.657 RON | 2.288.738 RON | 1.418.343 RON | 2.025.533 RON | 3.139.001 RON | 1.542.645 RON | 506.432 RON | 350.564 RON | 817.226 RON | 696.692 RON | 216.334 RON | 4.717 RON | — | 4 RON | 24.985 RON |
| Cheltuieli totale | 7.327.312 RON | 4.835.112 RON | 2.028.885 RON | 1.571.705 RON | 1.361.461 RON | 996.355 RON | 1.550.682 RON | 2.547.036 RON | 1.391.640 RON | 228.036 RON | 297.587 RON | 763.510 RON | 665.015 RON | 298.053 RON | 9.373 RON | — | 10.542 RON | 21.914 RON |
| Profit brut | 823.649 RON | 1.805.852 RON | 299.702 RON | 358.952 RON | 927.277 RON | 421.988 RON | 474.851 RON | 591.965 RON | 151.005 RON | 278.396 RON | 52.977 RON | 53.716 RON | 31.677 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 3.071 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 81.719 RON | 4.656 RON | — | 10.538 RON | — |
| Profit net | 665.314 RON | 1.546.573 RON | 278.193 RON | 339.691 RON | 907.784 RON | 409.678 RON | 460.621 RON | 560.855 RON | 138.386 RON | 233.426 RON | 44.045 RON | 47.911 RON | 31.677 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 2.586 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 81.719 RON | 4.656 RON | — | 10.721 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 1.791.681 RON | 2.492.117 RON | 3.321.830 RON | 67.462 RON | 242.857 RON | 54.919 RON | 54.919 RON | 141.394 RON | 157.716 RON | 150.385 RON | 103.790 RON | 161.417 RON | 57.195 RON | 75.256 RON | 93.318 RON | 96.328 RON | 96.328 RON | 103.854 RON |
| Active circulante | 2.943.048 RON | 3.436.687 RON | 1.515.752 RON | 1.235.886 RON | 879.088 RON | 2.115.125 RON | 1.754.467 RON | 1.270.737 RON | 801.071 RON | 616.503 RON | 353.387 RON | 263.492 RON | 201.485 RON | 71.744 RON | 97.374 RON | 63.168 RON | 63.168 RON | 57.328 RON |
| Stocuri | 12.513 RON | 17.995 RON | 171.535 RON | 23.684 RON | 7.469 RON | 4.735 RON | 23.605 RON | 4.801 RON | 112.911 RON | 30.683 RON | — | — | 60.225 RON | 60.873 RON | 97.253 RON | 60.483 RON | 60.483 RON | 35.369 RON |
| Creante | 2.017.421 RON | 2.087.236 RON | 1.124.510 RON | 341.747 RON | 254.622 RON | 1.228.530 RON | 1.277.172 RON | 344.329 RON | 320.890 RON | 304.720 RON | 247.332 RON | 253.832 RON | 136.702 RON | 3.349 RON | 150 RON | 2.425 RON | 2.425 RON | 16.176 RON |
| Casa si conturi la banci | 913.114 RON | 1.331.456 RON | 219.707 RON | 870.455 RON | 616.997 RON | 881.860 RON | 453.690 RON | 921.607 RON | 367.270 RON | 281.100 RON | 106.055 RON | 9.660 RON | 4.558 RON | 7.522 RON | -29 RON | 260 RON | 260 RON | 5.783 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 66.824 RON | 91.266 RON | 0 RON | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 2.004.094 RON | 2.112.309 RON | 1.386.044 RON | 315.617 RON | 213.905 RON | 209.331 RON | 258.666 RON | 450.141 RON | 557.651 RON | 504.138 RON | 427.853 RON | 439.630 RON | 321.312 RON | 241.310 RON | 203.283 RON | 167.431 RON | 167.431 RON | 158.396 RON |
| Venituri in avans | 541.604 RON | 1.349.603 RON | 2.426.935 RON | 0 RON | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 2.189.031 RON | 2.533.716 RON | 1.115.869 RON | 987.731 RON | 908.040 RON | 1.960.713 RON | 1.550.720 RON | 961.990 RON | 401.136 RON | 262.750 RON | 29.324 RON | -14.721 RON | -62.632 RON | -94.310 RON | -12.591 RON | -7.935 RON | -7.935 RON | 2.786 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 10 | 11 | 8 | 7 | 6 | 10 | 10 | 14 | 21 | 4 | 1 | — | — | — | 0 | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
34 de contracte atribuite, in valoare de 539.175 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 486.672 lei.
Achizitii directe
32 de contracte
486.640 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
52.535 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 18:47).