Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 0 RON | 0 RON | 80.233 RON | 0 RON | 0 RON | -80.233 RON | 0 |
| 2017 | 0 RON | -2 RON | 166.354 RON | 0 RON | 86.122 RON |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|
| -80.232 RON |
| 0 |
| 2016 | 0 RON | -42.856 RON | 166.354 RON | 0 RON | 86.124 RON | -80.230 RON | 0 |
| 2015 | 20.908 RON | -3.131 RON | 166.354 RON | 0 RON | 128.980 RON | -37.374 RON | 1 |
| 2014 | 92.552 RON | -27.088 RON | 163.406 RON | 0 RON | 129.163 RON | -34.243 RON | 2 |
| 2013 | 127.467 RON | -27.226 RON | 171.050 RON | 34.101 RON | 129.794 RON | -7.155 RON | 1 |
| 2012 | 186.531 RON | -14.792 RON | 145.002 RON | 49.057 RON | 116.015 RON | 20.070 RON | 2 |
| 2011 | 245.440 RON | 8.739 RON | 141.512 RON | 65.295 RON | 111.079 RON | 34.862 RON | 2 |
| 2010 | 180.075 RON | 11.612 RON | 82.219 RON | 1.643 RON | 106.699 RON | 26.123 RON | 2 |
| 2009 | 140.543 RON | 9.412 RON | 69.306 RON | 2.540 RON | 81.277 RON | 14.511 RON | 2 |
| 2008 | 85.609 RON | 4.899 RON | 33.617 RON | — | 38.716 RON | 5.099 RON | 1 |
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 20.908 RON | 92.552 RON | 127.467 RON | 186.531 RON | 245.440 RON | 180.075 RON | 140.543 RON | 85.609 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 20.908 RON | 92.616 RON | 127.469 RON | 186.532 RON | 245.440 RON | 180.084 RON | 140.686 RON | 85.609 RON |
| Cheltuieli totale | 0 RON | 2 RON | 42.856 RON | 23.412 RON | 116.925 RON | 151.066 RON | 201.324 RON | 233.322 RON | 164.149 RON | 127.549 RON | 79.777 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.118 RON | 15.935 RON | 13.137 RON | 5.832 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 2 RON | 42.856 RON | — | 24.309 RON | 23.597 RON | 14.792 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.739 RON | 11.612 RON | 9.412 RON | 4.899 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 2 RON | 42.856 RON | 3.131 RON | 27.088 RON | 27.226 RON | 14.792 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 34.101 RON | 49.057 RON | 65.295 RON | 1.643 RON | 2.540 RON | — |
| Active circulante | 0 RON | 86.122 RON | 86.124 RON | 128.980 RON | 129.163 RON | 129.794 RON | 116.015 RON | 111.079 RON | 106.699 RON | 81.277 RON | 38.716 RON |
| Stocuri | 0 RON | 86.063 RON | 86.063 RON | 128.919 RON | 127.794 RON | 122.906 RON | 114.539 RON | 107.988 RON | 105.488 RON | 76.737 RON | 35.512 RON |
| Creante | 0 RON | 26 RON | 28 RON | 28 RON | 62 RON | 4.693 RON | 65 RON | 0 RON | 208 RON | 2.792 RON | 1.896 RON |
| Casa si conturi la banci | 0 RON | 33 RON | 33 RON | 33 RON | 1.307 RON | 2.195 RON | 1.411 RON | 3.091 RON | 1.003 RON | 1.748 RON | 1.308 RON |
| Datorii totale | 80.233 RON | 166.354 RON | 166.354 RON | 166.354 RON | 163.406 RON | 171.050 RON | 145.002 RON | 141.512 RON | 82.219 RON | 69.306 RON | 33.617 RON |
| Capitaluri proprii | -80.233 RON | -80.232 RON | -80.230 RON | -37.374 RON | -34.243 RON | -7.155 RON | 20.070 RON | 34.862 RON | 26.123 RON | 14.511 RON | 5.099 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
aferent Şcoala Generală
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 99% |
| persoană |
| persoană | nepublicat |
| 2 deținători în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.