ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 507.761 RON | 47.472 RON | 78.727 RON | 0 RON | 145.672 RON | 66.945 RON | 1 |
| 2024 | 514.113 RON | -7.674 RON | 49.383 RON | — | 89.298 RON | 39.915 RON | 2 |
| 2023 | 548.626 RON | -7.513 RON | 71.811 RON | — | 119.400 RON | 47.589 RON | 3 |
| 2022 | 637.405 RON | -10.771 RON | 54.669 RON | — | 109.771 RON | 55.102 RON | 4 |
| 2021 | 798.275 RON | 37.614 RON | 39.480 RON | — | 142.967 RON | 103.487 RON | 3 |
| 2020 | 883.255 RON | 67.689 RON | 28.506 RON | 0 RON | 162.068 RON | 133.562 RON | 3 |
| 2019 | 911.364 RON | 20.146 RON | 55.863 RON | — | 141.882 RON | 86.019 RON | 5 |
| 2018 | 880.778 RON | 62.985 RON | 26.729 RON | 0 RON | 155.588 RON | 128.859 RON | — |
| 2017 | 880.382 RON | 63.890 RON | 46.519 RON | — | 176.282 RON | 129.763 RON | 3 |
| 2016 | 736.547 RON | 29.144 RON | 122.804 RON | 0 RON | 188.678 RON | 65.874 RON | 5 |
| 2015 | 631.241 RON | 9.544 RON | 151.843 RON | 3.799 RON | 171.991 RON | 36.729 RON | 4 |
| 2014 | 551.293 RON | 7.712 RON | 145.502 RON | 3.799 RON | 156.672 RON | 27.185 RON | 5 |
| 2013 | 521.719 RON | 20.812 RON | 117.721 RON | 3.799 RON | 133.396 RON | 19.474 RON | 3 |
| 2012 | 441.709 RON | -6.078 RON | 93.664 RON | 3.799 RON | 88.527 RON | -1.338 RON | 5 |
| 2011 | 424.609 RON | -10.635 RON | 68.133 RON | 3.799 RON | 69.074 RON | 4.740 RON | 5 |
| 2010 | 395.880 RON | 18.059 RON | 64.396 RON | — | 76.427 RON | 15.375 RON | 3 |
| 2009 | 392.520 RON | 1.032 RON | 75.106 RON | 352 RON | 72.071 RON | -2.683 RON | 3 |
| 2008 | 95.413 RON | -3.915 RON | 111.880 RON | 652 RON | 107.513 RON | -3.715 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 507.761 RON | 514.113 RON | 548.626 RON | 637.405 RON | 798.275 RON | 883.255 RON | 911.364 RON | 880.778 RON | 880.382 RON | 736.547 RON | 631.241 RON | 551.293 RON | 521.719 RON | 441.709 RON | 424.609 RON | 395.880 RON | 392.520 RON | 95.413 RON |
| Venituri totale | 507.761 RON | 514.113 RON | 548.626 RON | 637.406 RON | 798.275 RON | 883.256 RON | 911.364 RON | 880.779 RON | 880.383 RON | 736.547 RON | 632.046 RON | 552.127 RON | 522.469 RON | 442.562 RON | 424.867 RON | 396.250 RON | 392.670 RON | 95.427 RON |
| Cheltuieli totale | 451.461 RON | 521.787 RON | 550.739 RON | 641.793 RON | 752.567 RON | 807.681 RON | 882.107 RON | 808.986 RON | 807.688 RON | 701.580 RON | 620.304 RON | 542.680 RON | 498.921 RON | 448.640 RON | 435.502 RON | 373.316 RON | 388.770 RON | 99.342 RON |
| Profit brut | 56.300 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 45.708 RON | 75.575 RON | 29.257 RON | 71.793 RON | 72.695 RON | 34.967 RON | 11.742 RON | 9.447 RON | 23.548 RON | 0 RON | 0 RON | 22.934 RON | 3.900 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 7.674 RON | 2.113 RON | 4.387 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.078 RON | 10.635 RON | — | — | 3.915 RON |
| Profit net | 47.472 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 37.614 RON | 67.689 RON | 20.146 RON | 62.985 RON | 63.890 RON | 29.144 RON | 9.544 RON | 7.712 RON | 20.812 RON | 0 RON | 0 RON | 18.059 RON | 1.032 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 7.674 RON | 7.513 RON | 10.771 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.078 RON | 10.635 RON | — | — | 3.915 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | 0 RON | — | 0 RON | — | 0 RON | 3.799 RON | 3.799 RON | 3.799 RON | 3.799 RON | 3.799 RON | — | 352 RON | 652 RON |
| Active circulante | 145.672 RON | 89.298 RON | 119.400 RON | 109.771 RON | 142.967 RON | 162.068 RON | 141.882 RON | 155.588 RON | 176.282 RON | 188.678 RON | 171.991 RON | 156.672 RON | 133.396 RON | 88.527 RON | 69.074 RON | 76.427 RON | 72.071 RON | 107.513 RON |
| Stocuri | 69.920 RON | 54.471 RON | 75.644 RON | 58.760 RON | 79.225 RON | 111.742 RON | 100.502 RON | 113.833 RON | 148.284 RON | 158.922 RON | 141.584 RON | 136.530 RON | 112.458 RON | 73.885 RON | 54.048 RON | 42.271 RON | 47.692 RON | 61.261 RON |
| Creante | 63.582 RON | 27.318 RON | 29.981 RON | 26.149 RON | 25.309 RON | 26.252 RON | 19.453 RON | 20.544 RON | 21.216 RON | 14.092 RON | 16.319 RON | 17.305 RON | 16.454 RON | 10.609 RON | 5.697 RON | 14.278 RON | 9.149 RON | 20.640 RON |
| Casa si conturi la banci | 12.170 RON | 7.509 RON | 13.775 RON | 24.862 RON | 38.433 RON | 24.074 RON | 21.927 RON | 21.211 RON | — | 15.664 RON | 14.088 RON | 2.837 RON | 4.484 RON | 4.033 RON | 9.329 RON | 19.878 RON | 15.230 RON | 25.612 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 12.782 RON | 12.216 RON | — | — | — | 3.344 RON | — | — |
| Datorii totale | 78.727 RON | 49.383 RON | 71.811 RON | 54.669 RON | 39.480 RON | 28.506 RON | 55.863 RON | 26.729 RON | 46.519 RON | 122.804 RON | 151.843 RON | 145.502 RON | 117.721 RON | 93.664 RON | 68.133 RON | 64.396 RON | 75.106 RON | 111.880 RON |
| Capitaluri proprii | 66.945 RON | 39.915 RON | 47.589 RON | 55.102 RON | 103.487 RON | 133.562 RON | 86.019 RON | 128.859 RON | 129.763 RON | 65.874 RON | 36.729 RON | 27.185 RON | 19.474 RON | -1.338 RON | 4.740 RON | 15.375 RON | -2.683 RON | -3.715 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 3 | 4 | 3 | 3 | 5 | — | 3 | 5 | 4 | 5 | 3 | 5 | 5 | 3 | 3 | 3 |
30 de contracte atribuite, in valoare de 27.386 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 26.919 lei.
Achizitii directe
27 de contracte
26.892 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
494 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 03:40).