ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
com. Stoeneşti, sat Mogoşeşti
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 1,8% |
| persoană | 98,2% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge excepţia inadmisibilităţii acţiunii invocată de către debitoare la termenul de judecată din 07.04.2026, ca neîntemeiată. Admite excepţia prescripţiei dreptului material la acţiune invocată de către debitoare prin întâmpinare. Respinge cererea de emitere e unei ordonanţe de plată formulată de creditoarea KREDYT INKASO INVESTMENTS RO SA, în contradictoriu cu debitoarea ROBYDEN COMPANY SRL, ca fiind prescrisă. Respinge ca neîntemeiată cererea creditoarei privind acordarea cheltuielilor de judecată. Obligă creditoarea la plata către debitoare, a cheltuielilor de judecată în valoare de 1500 lei, constând în contravaloare onorariu avocat ales. Cu drept de a formula cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea în anulare se depune la Judecătoria Râmnicu Vâlcea. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 23.04.2026.
Amână pronunţarea în data de 23 aprilie 2026, când pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 07 aprilie 2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 96.288 RON | 38.459 RON | 448.826 RON | 207.015 RON | 331.288 RON | 15.767 RON | 1 |
| 2024 | 90.937 RON | 44.782 RON | 350.134 RON | 207.015 RON | 199.103 RON | -17.726 RON | 1 |
| 2023 | 62.434 RON | -6.449 RON | 357.356 RON | 207.015 RON | 148.645 RON | -75.406 RON | 2 |
| 2022 | 109.070 RON | 43.494 RON | 360.086 RON | 207.015 RON | 170.722 RON | -56.059 RON | 3 |
| 2021 | 18.429 RON | -6.805 RON | 331.314 RON | 199.652 RON | 27.144 RON | -104.518 RON | 3 |
| 2020 | 148.522 RON | 62.234 RON | 310.562 RON | 132.496 RON | 64.078 RON | -84.685 RON | 2 |
| 2019 | 34.952 RON | -46.269 RON | 298.741 RON | 132.496 RON | 19.326 RON | -146.919 RON | 3 |
| 2018 | 27.573 RON | -47.552 RON | 238.198 RON | 132.496 RON | 15.025 RON | -90.677 RON | 3 |
| 2017 | 11.847 RON | -28.379 RON | 179.975 RON | 132.496 RON | 4.354 RON | -43.125 RON | 2 |
| 2016 | 29.839 RON | 177 RON | 157.133 RON | 133.464 RON | 8.923 RON | -14.746 RON | 2 |
| 2015 | 41.679 RON | 23.386 RON | 19.757 RON | — | 4.834 RON | -14.923 RON | 2 |
| 2014 | 8.823 RON | -10.243 RON | 42.582 RON | — | 4.273 RON | -38.309 RON | 2 |
| 2013 | 2.274 RON | -17.158 RON | 31.289 RON | — | 3.223 RON | -28.066 RON | 2 |
| 2012 | 0 RON | -9.148 RON | 12.203 RON | — | 1.295 RON | -10.908 RON | 2 |
| 2011 | 1.729 RON | -691 RON | 6.956 RON | 0 RON | 5.195 RON | -1.761 RON | 1 |
| 2010 | — | -1.650 RON | 25.094 RON | — | 24.024 RON | -1.070 RON | — |
| 2008 | 15.941 RON | 1.847 RON | 21.977 RON | — | 24.024 RON | 2.047 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 96.288 RON | 90.937 RON | 62.434 RON | 109.070 RON | 18.429 RON | 148.522 RON | 34.952 RON | 27.573 RON | 11.847 RON | 29.839 RON | 41.679 RON | 8.823 RON | 2.274 RON | 0 RON | 1.729 RON | — | 15.941 RON |
| Venituri totale | 96.288 RON | 90.937 RON | 62.434 RON | 111.641 RON | 94.778 RON | 169.453 RON | 34.952 RON | 27.573 RON | 11.847 RON | 47.339 RON | 41.679 RON | 8.823 RON | 2.274 RON | 0 RON | 2.736 RON | — | 15.941 RON |
| Cheltuieli totale | 50.146 RON | 45.263 RON | 68.259 RON | 67.056 RON | 101.158 RON | 105.956 RON | 80.872 RON | 74.845 RON | 40.086 RON | 45.742 RON | 17.043 RON | 18.801 RON | 19.361 RON | 9.148 RON | 3.427 RON | — | 13.742 RON |
| Profit brut | 46.142 RON | 45.674 RON | 0 RON | 44.585 RON | 0 RON | 63.497 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.597 RON | 24.636 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 2.199 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 5.825 RON | 0 RON | 6.380 RON | 0 RON | 45.920 RON | 47.272 RON | 28.239 RON | 0 RON | 0 RON | 9.978 RON | 17.087 RON | 9.148 RON | 691 RON | — | — |
| Profit net | 38.459 RON | 44.782 RON | 0 RON | 43.494 RON | 0 RON | 62.234 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 177 RON | 23.386 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 1.847 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 6.449 RON | 0 RON | 6.805 RON | 0 RON | 46.269 RON | 47.552 RON | 28.379 RON | 0 RON | 0 RON | 10.243 RON | 17.158 RON | 9.148 RON | 691 RON | 1.650 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 207.015 RON | 207.015 RON | 207.015 RON | 207.015 RON | 199.652 RON | 132.496 RON | 132.496 RON | 132.496 RON | 132.496 RON | 133.464 RON | — | — | — | — | 0 RON | — | — |
| Active circulante | 331.288 RON | 199.103 RON | 148.645 RON | 170.722 RON | 27.144 RON | 64.078 RON | 19.326 RON | 15.025 RON | 4.354 RON | 8.923 RON | 4.834 RON | 4.273 RON | 3.223 RON | 1.295 RON | 5.195 RON | 24.024 RON | 24.024 RON |
| Stocuri | 126.676 RON | 102.369 RON | 57.052 RON | 30.706 RON | 13.889 RON | 9.241 RON | 6.755 RON | — | — | 859 RON | — | 573 RON | 1.577 RON | 1.210 RON | 0 RON | — | — |
| Creante | 81.425 RON | 40.040 RON | 83.067 RON | 75.964 RON | 3.509 RON | 48.205 RON | 9.417 RON | 9.114 RON | 576 RON | — | — | — | — | — | 0 RON | 8.970 RON | 8.970 RON |
| Casa si conturi la banci | 123.187 RON | 56.694 RON | 8.526 RON | 64.052 RON | 9.746 RON | 6.632 RON | 3.154 RON | 5.911 RON | 3.778 RON | 8.064 RON | 4.834 RON | 3.700 RON | 1.646 RON | 85 RON | 5.195 RON | 15.054 RON | 15.054 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | 0 RON | — | 29.303 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | — |
| Datorii totale | 448.826 RON | 350.134 RON | 357.356 RON | 360.086 RON | 331.314 RON | 310.562 RON | 298.741 RON | 238.198 RON | 179.975 RON | 157.133 RON | 19.757 RON | 42.582 RON | 31.289 RON | 12.203 RON | 6.956 RON | 25.094 RON | 21.977 RON |
| Venituri in avans | 73.710 RON | 73.710 RON | 73.710 RON | 73.710 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 15.767 RON | -17.726 RON | -75.406 RON | -56.059 RON | -104.518 RON | -84.685 RON | -146.919 RON | -90.677 RON | -43.125 RON | -14.746 RON | -14.923 RON | -38.309 RON | -28.066 RON | -10.908 RON | -1.761 RON | -1.070 RON | 2.047 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | — | — |
9 contracte atribuite, in valoare de 114.240 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 90.689 lei.
Achizitii directe
4 contracte
90.685 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
5 contracte
23.555 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 11:33).