| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26.850 RON | 18.457 RON | 8.001 RON | 0 RON | 29.543 RON | 21.542 RON | 0 |
| 2024 | — | -493 RON | 0 RON | — | 3.085 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 3.085 RON |
| — |
| 2023 | 33.100 RON | 22.221 RON | 4.976 RON | — | 27.437 RON | 22.461 RON | — |
| 2022 | 28.000 RON | 6.528 RON | 0 RON | — | 77.199 RON | 77.199 RON | — |
| 2021 | 23.462 RON | -22.495 RON | 34 RON | 14.542 RON | 56.162 RON | 70.670 RON | — |
| 2020 | 25.000 RON | 13.052 RON | 5.500 RON | 14.542 RON | 84.124 RON | 93.166 RON | — |
| 2019 | 50.071 RON | 38.631 RON | 6.708 RON | 14.542 RON | 72.280 RON | 80.114 RON | 0 |
| 2018 | 12.391 RON | 10.344 RON | 0 RON | 14.542 RON | 26.940 RON | 41.482 RON | 0 |
| 2017 | 15.600 RON | -6.952 RON | 676 RON | 14.542 RON | 26.656 RON | 40.522 RON | — |
| 2016 | 20.000 RON | 17.660 RON | 600 RON | 14.542 RON | 33.532 RON | 47.474 RON | — |
| 2015 | — | -4.436 RON | 0 RON | 14.542 RON | 15.272 RON | 29.814 RON | — |
| 2014 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 14.542 RON | 19.708 RON | 34.250 RON | — |
| 2013 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 14.542 RON | 19.708 RON | 34.250 RON | — |
| 2012 | 0 RON | -1.281 RON | 0 RON | 14.542 RON | 19.708 RON | 34.250 RON | — |
| 2011 | 0 RON | -2.455 RON | 1.511 RON | 14.542 RON | 22.500 RON | 35.531 RON | — |
| 2010 | — | -24.663 RON | 0 RON | 14.542 RON | 29.866 RON | 44.408 RON | — |
| 2009 | 85.697 RON | 16.220 RON | 55.762 RON | 22.639 RON | 49.583 RON | 16.460 RON | — |
| 2008 | 120.850 RON | 52.651 RON | 15.601 RON | 19.444 RON | 49.008 RON | 52.851 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 26.850 RON | — | 33.100 RON | 28.000 RON | 23.462 RON | 25.000 RON | 50.071 RON | 12.391 RON | 15.600 RON | 20.000 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 85.697 RON | 120.850 RON |
| Venituri totale | 26.851 RON | 2 RON | 33.105 RON | 37.503 RON | 23.463 RON | 25.001 RON | 50.072 RON | 12.396 RON | 15.601 RON | 20.002 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 5.053 RON | 495 RON | 6.652 RON | 30.135 RON | 45.254 RON | 11.199 RON | 9.939 RON | 1.680 RON | 22.085 RON | 1.742 RON | 4.436 RON | — | — | 1.281 RON | ||||
| Profit brut | 21.798 RON | 0 RON | 26.453 RON | 7.368 RON | 0 RON | 13.802 RON | 40.133 RON | 10.716 RON | 0 RON | 18.260 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 493 RON | 0 RON | 0 RON | 21.791 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.484 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 1.281 RON | ||||
| Profit net | 18.457 RON | 0 RON | 22.221 RON | 6.528 RON | 0 RON | 13.052 RON | 38.631 RON | 10.344 RON | 0 RON | 17.660 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 493 RON | 0 RON | 0 RON | 22.495 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.952 RON | 0 RON | 4.436 RON | 0 RON | 0 RON | 1.281 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | 14.542 RON | 14.542 RON | 14.542 RON | 14.542 RON | 14.542 RON | 14.542 RON | 14.542 RON | 14.542 RON | 14.542 RON | 14.542 RON | ||||
| Active circulante | 29.543 RON | 3.085 RON | 27.437 RON | 77.199 RON | 56.162 RON | 84.124 RON | 72.280 RON | 26.940 RON | 26.656 RON | 33.532 RON | 15.272 RON | 19.708 RON | 19.708 RON | 19.708 RON | ||||
| Creante | 0 RON | — | 23.883 RON | 31.735 RON | 31.734 RON | 33.235 RON | 47.177 RON | 24.234 RON | 26.416 RON | 13.371 RON | 13.060 RON | 13.060 RON | 13.060 RON | 13.060 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 29.543 RON | 3.085 RON | 3.554 RON | 45.464 RON | 24.428 RON | 50.889 RON | 25.103 RON | 2.706 RON | 240 RON | 20.161 RON | 2.212 RON | 6.648 RON | 6.648 RON | 6.648 RON | ||||
| Datorii totale | 8.001 RON | 0 RON | 4.976 RON | 0 RON | 34 RON | 5.500 RON | 6.708 RON | 0 RON | 676 RON | 600 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 21.542 RON | 3.085 RON | 22.461 RON | 77.199 RON | 70.670 RON | 93.166 RON | 80.114 RON | 41.482 RON | 40.522 RON | 47.474 RON | 29.814 RON | 34.250 RON | 34.250 RON | 34.250 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 10 RON |
| 61 RON |
| 86.650 RON |
| 120.857 RON |
| 2.465 RON |
| 21.499 RON |
| 64.011 RON |
| 53.105 RON |
| 0 RON |
| — |
| 22.639 RON |
| 67.752 RON |
| 2.455 RON |
| 21.438 RON |
| — |
| — |
| 0 RON |
| — |
| 16.220 RON |
| 52.651 RON |
| 2.455 RON |
| 24.663 RON |
| — |
| — |
| 14.542 RON |
| 14.542 RON |
| 22.639 RON |
| 19.444 RON |
| 22.500 RON |
| 29.866 RON |
| 49.583 RON |
| 49.008 RON |
| 15.358 RON |
| 15.307 RON |
| 2.171 RON |
| 33.000 RON |
| 7.142 RON |
| 14.559 RON |
| 47.412 RON |
| 16.008 RON |
| 1.511 RON |
| 0 RON |
| 55.762 RON |
| 15.601 RON |
| 35.531 RON |
| 44.408 RON |
| 16.460 RON |
| 52.851 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
7 contracte atribuite, in valoare de 174.200 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 174.207 lei.
Achizitii directe
7 contracte
174.200 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.676 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.667 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 139 de zile de la data documentului, iar 25,9% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 12:28).
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.