ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 40% |
| persoanăadministrator | 25% |
| persoană | 25% |
| persoană | 5% |
| persoană | 5% |
| 5 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 316.163 RON | -3.340 RON | 291.553 RON | 0 RON | 122.383 RON | -169.147 RON | 1 |
| 2024 | 337.690 RON | 8.723 RON | 280.214 RON | — | 115.181 RON | -164.994 RON | 1 |
| 2023 | 364.919 RON | -23.159 RON | 278.964 RON | — | 105.160 RON | -173.804 RON | 2 |
| 2022 | 336.015 RON | -20.927 RON | 288.952 RON | — | 138.307 RON | -150.645 RON | 2 |
| 2021 | 376.129 RON | 1.534 RON | 244.806 RON | — | 114.509 RON | -130.297 RON | 2 |
| 2020 | 334.238 RON | -11.525 RON | 244.974 RON | — | 112.450 RON | -132.524 RON | 2 |
| 2019 | 300.958 RON | -15.229 RON | 261.184 RON | — | 140.344 RON | -120.840 RON | 2 |
| 2018 | 314.967 RON | -12.500 RON | 247.552 RON | — | 151.896 RON | -95.656 RON | 2 |
| 2017 | 303.219 RON | -3.974 RON | 263.315 RON | — | 197.746 RON | -65.569 RON | 2 |
| 2016 | 238.907 RON | -17.727 RON | 316.621 RON | — | 255.026 RON | -61.595 RON | 2 |
| 2015 | 220.220 RON | -28.632 RON | 298.939 RON | — | 255.071 RON | -43.868 RON | 2 |
| 2014 | 198.806 RON | -8.730 RON | 200.651 RON | — | 185.415 RON | -15.236 RON | 2 |
| 2013 | 172.264 RON | 3.756 RON | 186.619 RON | — | 180.113 RON | -6.506 RON | 1 |
| 2012 | 184.895 RON | 7.485 RON | 164.398 RON | — | 154.136 RON | -10.262 RON | — |
| 2011 | 167.825 RON | 982 RON | 127.026 RON | — | 109.279 RON | -17.747 RON | 1 |
| 2010 | 194.733 RON | -11.250 RON | 108.895 RON | — | 90.165 RON | -18.730 RON | 2 |
| 2009 | 226.475 RON | -2.106 RON | 108.941 RON | — | 101.461 RON | -7.480 RON | 1 |
| 2008 | 105.107 RON | -5.574 RON | 82.684 RON | 400 RON | 76.910 RON | -5.374 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 316.163 RON | 337.690 RON | 364.919 RON | 336.015 RON | 376.129 RON | 334.238 RON | 300.958 RON | 314.967 RON | 303.219 RON | 238.907 RON | 220.220 RON | 198.806 RON | 172.264 RON | 184.895 RON | 167.825 RON | 194.733 RON | 226.475 RON | 105.107 RON |
| Venituri totale | 316.964 RON | 337.914 RON | 365.722 RON | 337.680 RON | 379.041 RON | 336.433 RON | 301.214 RON | 315.242 RON | 303.222 RON | 240.686 RON | 220.301 RON | 198.917 RON | 172.622 RON | 185.585 RON | 168.517 RON | 194.757 RON | 226.479 RON | 105.108 RON |
| Cheltuieli totale | 315.175 RON | 324.059 RON | 385.224 RON | 355.350 RON | 373.886 RON | 345.011 RON | 313.572 RON | 324.590 RON | 304.164 RON | 256.006 RON | 243.542 RON | 201.733 RON | 164.078 RON | 176.555 RON | 167.295 RON | 200.858 RON | 227.037 RON | 110.682 RON |
| Profit brut | 1.789 RON | 13.855 RON | 0 RON | 0 RON | 5.155 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.544 RON | 9.030 RON | 1.222 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 19.502 RON | 17.670 RON | 0 RON | 8.578 RON | 12.358 RON | 9.348 RON | 942 RON | 15.320 RON | — | 2.816 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.101 RON | 558 RON | 5.574 RON |
| Profit net | 0 RON | 8.723 RON | 0 RON | 0 RON | 1.534 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.756 RON | 7.485 RON | 982 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 3.340 RON | 0 RON | 23.159 RON | 20.927 RON | 0 RON | 11.525 RON | 15.229 RON | 12.500 RON | 3.974 RON | 17.727 RON | 28.632 RON | 8.730 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.250 RON | 2.106 RON | 5.574 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 400 RON |
| Active circulante | 122.383 RON | 115.181 RON | 105.160 RON | 138.307 RON | 114.509 RON | 112.450 RON | 140.344 RON | 151.896 RON | 197.746 RON | 255.026 RON | 255.071 RON | 185.415 RON | 180.113 RON | 154.136 RON | 109.279 RON | 90.165 RON | 101.461 RON | 76.910 RON |
| Stocuri | 88.445 RON | 88.903 RON | 88.968 RON | 101.192 RON | 48.856 RON | 60.909 RON | 86.825 RON | 100.174 RON | 116.257 RON | 167.641 RON | 176.145 RON | 138.101 RON | 136.490 RON | 123.252 RON | 91.263 RON | 64.955 RON | 69.029 RON | 46.260 RON |
| Creante | 689 RON | 2.257 RON | 3.064 RON | 676 RON | 9.813 RON | 4.791 RON | 6.031 RON | 19.154 RON | 41.849 RON | 57.821 RON | 40.808 RON | 35.116 RON | 15.854 RON | 17.363 RON | 10.269 RON | 8.677 RON | 20.999 RON | 17.186 RON |
| Casa si conturi la banci | 33.249 RON | 24.021 RON | 13.128 RON | 36.439 RON | 55.840 RON | 46.750 RON | 47.488 RON | 32.568 RON | 39.640 RON | 29.564 RON | 38.118 RON | 12.198 RON | 27.769 RON | 13.521 RON | 7.747 RON | 16.533 RON | 11.433 RON | — |
| Cheltuieli in avans | 23 RON | 39 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 291.553 RON | 280.214 RON | 278.964 RON | 288.952 RON | 244.806 RON | 244.974 RON | 261.184 RON | 247.552 RON | 263.315 RON | 316.621 RON | 298.939 RON | 200.651 RON | 186.619 RON | 164.398 RON | 127.026 RON | 108.895 RON | 108.941 RON | 82.684 RON |
| Capitaluri proprii | -169.147 RON | -164.994 RON | -173.804 RON | -150.645 RON | -130.297 RON | -132.524 RON | -120.840 RON | -95.656 RON | -65.569 RON | -61.595 RON | -43.868 RON | -15.236 RON | -6.506 RON | -10.262 RON | -17.747 RON | -18.730 RON | -7.480 RON | -5.374 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | — | 1 | 2 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
392 de contracte atribuite, in valoare de 175.276 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 175.668 lei.
Achizitii directe
392 de contracte
175.276 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 18:29).