| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 13.729 RON | 153 RON | 10.024 RON | 0 RON | 21.586 RON | 11.562 RON | — |
| 2013 | 9.712 RON | -613 RON | 101.838 RON | 988 RON | 112.259 RON |
| Indicator | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| 11.409 RON |
| — |
| 2012 | 3.300 RON | -260 RON | 100.513 RON | 988 RON | 111.547 RON | 12.022 RON | 1 |
| 2011 | 3.900 RON | 578 RON | 100.605 RON | 988 RON | 111.899 RON | 12.282 RON | 1 |
| 2010 | 8.300 RON | 107 RON | 100.697 RON | 988 RON | 111.413 RON | 11.704 RON | 1 |
| 2009 | 20.404 RON | 13.288 RON | 102.765 RON | 988 RON | 113.374 RON | 11.597 RON | 1 |
| 2008 | 774 RON | -1.891 RON | 103.014 RON | 988 RON | 100.335 RON | -1.691 RON | 1 |
| 13.729 RON |
| 9.712 RON |
| 3.300 RON |
| 3.900 RON |
| 8.300 RON |
| 20.404 RON |
| 774 RON |
| Venituri totale | 149.368 RON | 203.128 RON | 239.347 RON | 267.649 RON | 250.274 RON | 263.176 RON | 70.622 RON |
| Cheltuieli totale | 144.735 RON | 198.229 RON | 239.607 RON | 267.071 RON | 245.292 RON | 246.978 RON | 72.513 RON |
| Profit brut | 4.633 RON | 4.899 RON | 0 RON | 578 RON | 4.982 RON | 16.198 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 260 RON | 0 RON | — | — | 1.891 RON |
| Profit net | 153 RON | 0 RON | 0 RON | 578 RON | 107 RON | 13.288 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 613 RON | 260 RON | 0 RON | — | — | 1.891 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 988 RON | 988 RON | 988 RON | 988 RON | 988 RON | 988 RON |
| Active circulante | 21.586 RON | 112.259 RON | 111.547 RON | 111.899 RON | 111.413 RON | 113.374 RON | 100.335 RON |
| Creante | 10.210 RON | 100.006 RON | 100.006 RON | 100.006 RON | 100.006 RON | 100.007 RON | 100.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 11.376 RON | 12.253 RON | 11.541 RON | 11.893 RON | 11.407 RON | 13.367 RON | 335 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 0 RON | 0 RON | — | — | 18.664 RON |
| Datorii totale | 10.024 RON | 101.838 RON | 100.513 RON | 100.605 RON | 100.697 RON | 102.765 RON | 103.014 RON |
| Venituri in avans | — | — | 0 RON | 0 RON | — | — | 18.664 RON |
| Capitaluri proprii | 11.562 RON | 11.409 RON | 12.022 RON | 12.282 RON | 11.704 RON | 11.597 RON | -1.691 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.