ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.741.246 RON | 25.755 RON | 2.880.341 RON | 1.501.056 RON | 2.617.951 RON | 701.857 RON | 7 |
| 2024 | 2.719.840 RON | 73.302 RON | 1.820.703 RON | 1.649.229 RON | 1.664.487 RON | 676.101 RON | 7 |
| 2023 | 1.538.075 RON | 65.858 RON | 2.326.501 RON | 1.697.977 RON | 2.124.571 RON | 552.033 RON | 8 |
| 2022 | 1.812.702 RON | 88.388 RON | 1.290.568 RON | 764.840 RON | 849.919 RON | 324.191 RON | 4 |
| 2021 | 1.100.592 RON | 37.977 RON | 1.226.499 RON | 623.230 RON | 1.343.528 RON | 316.434 RON | 4 |
| 2020 | 1.343.031 RON | 141.570 RON | 1.069.199 RON | 211.915 RON | 1.135.741 RON | 278.457 RON | 4 |
| 2019 | 541.627 RON | 19.887 RON | 626.973 RON | 1.680 RON | 762.180 RON | 136.887 RON | 5 |
| 2018 | 566.168 RON | -16.539 RON | 417.646 RON | 2.595 RON | 532.051 RON | 117.000 RON | 3 |
| 2017 | 576.860 RON | 217.175 RON | 241.373 RON | — | 374.911 RON | 133.538 RON | 3 |
| 2016 | 452.262 RON | 90.058 RON | 306.436 RON | — | 300.469 RON | -83.737 RON | 5 |
| 2015 | 449.472 RON | 159.368 RON | 238.461 RON | — | 222.120 RON | -94.111 RON | 4 |
| 2014 | 41.618 RON | -52.805 RON | 467.947 RON | — | 214.468 RON | -253.479 RON | 3 |
| 2013 | 197.487 RON | -82.283 RON | 401.391 RON | — | 200.717 RON | -200.674 RON | 4 |
| 2012 | 198.813 RON | -36.362 RON | 230.971 RON | 7.007 RON | 102.584 RON | -121.380 RON | 2 |
| 2011 | 117.855 RON | -31.745 RON | 245.961 RON | 14.650 RON | 146.293 RON | -85.018 RON | 2 |
| 2010 | 148.276 RON | -46.417 RON | 242.325 RON | 22.294 RON | 166.758 RON | -53.273 RON | 3 |
| 2009 | 99.229 RON | -41.588 RON | 195.509 RON | — | 166.440 RON | -29.069 RON | 3 |
| 2008 | 43.196 RON | 11.519 RON | 33.166 RON | — | 45.285 RON | 12.119 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.741.246 RON | 2.719.840 RON | 1.538.075 RON | 1.812.702 RON | 1.100.592 RON | 1.343.031 RON | 541.627 RON | 566.168 RON | 576.860 RON | 452.262 RON | 449.472 RON | 41.618 RON | 197.487 RON | 198.813 RON | 117.855 RON | 148.276 RON | 99.229 RON | 43.196 RON |
| Venituri totale | 2.952.061 RON | 2.936.595 RON | 1.597.594 RON | 1.974.994 RON | 1.125.996 RON | 1.243.586 RON | 677.528 RON | 569.604 RON | 602.305 RON | 458.148 RON | 458.928 RON | 41.618 RON | 198.317 RON | 198.982 RON | 118.291 RON | 153.605 RON | 101.986 RON | 43.196 RON |
| Cheltuieli totale | 2.922.761 RON | 2.791.685 RON | 1.518.596 RON | 1.872.720 RON | 1.077.013 RON | 1.088.586 RON | 652.225 RON | 580.481 RON | 379.348 RON | 363.567 RON | 286.076 RON | 93.174 RON | 274.675 RON | 235.344 RON | 150.036 RON | 196.797 RON | 140.597 RON | 30.597 RON |
| Profit brut | 29.300 RON | 144.910 RON | 78.998 RON | 102.274 RON | 48.983 RON | 155.000 RON | 25.303 RON | 0 RON | 222.957 RON | 94.581 RON | 172.852 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 12.599 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.877 RON | 0 RON | 0 RON | — | 51.556 RON | 76.358 RON | 36.362 RON | 31.745 RON | 43.192 RON | 38.611 RON | — |
| Profit net | 25.755 RON | 73.302 RON | 65.858 RON | 88.388 RON | 37.977 RON | 141.570 RON | 19.887 RON | 0 RON | 217.175 RON | 90.058 RON | 159.368 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 11.519 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.539 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 52.805 RON | 82.283 RON | 36.362 RON | 31.745 RON | 46.417 RON | 41.588 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 1.501.056 RON | 1.649.229 RON | 1.697.977 RON | 764.840 RON | 623.230 RON | 211.915 RON | 1.680 RON | 2.595 RON | — | — | — | — | — | 7.007 RON | 14.650 RON | 22.294 RON | — | — |
| Active circulante | 2.617.951 RON | 1.664.487 RON | 2.124.571 RON | 849.919 RON | 1.343.528 RON | 1.135.741 RON | 762.180 RON | 532.051 RON | 374.911 RON | 300.469 RON | 222.120 RON | 214.468 RON | 200.717 RON | 102.584 RON | 146.293 RON | 166.758 RON | 166.440 RON | 45.285 RON |
| Stocuri | 1.650.910 RON | 304.946 RON | 824.143 RON | 314.950 RON | 647.869 RON | 161.289 RON | 296.817 RON | 173.092 RON | 121.334 RON | 100.010 RON | 36.321 RON | 78.457 RON | 14.652 RON | 34.623 RON | 77.953 RON | 93.340 RON | 88.194 RON | 6.396 RON |
| Creante | 860.223 RON | 1.296.167 RON | 1.148.615 RON | 438.418 RON | 586.427 RON | 779.159 RON | 451.660 RON | 347.699 RON | 239.761 RON | 192.038 RON | 148.244 RON | 133.155 RON | 182.857 RON | 62.562 RON | 67.522 RON | 68.809 RON | 75.884 RON | 35.700 RON |
| Casa si conturi la banci | 106.818 RON | 63.374 RON | 151.813 RON | 96.551 RON | 109.232 RON | 195.293 RON | 13.703 RON | 11.260 RON | 13.816 RON | 8.421 RON | 37.555 RON | 2.856 RON | 3.208 RON | 5.399 RON | 818 RON | 4.609 RON | 2.362 RON | 3.189 RON |
| Datorii totale | 2.880.341 RON | 1.820.703 RON | 2.326.501 RON | 1.290.568 RON | 1.226.499 RON | 1.069.199 RON | 626.973 RON | 417.646 RON | 241.373 RON | 306.436 RON | 238.461 RON | 467.947 RON | 401.391 RON | 230.971 RON | 245.961 RON | 242.325 RON | 195.509 RON | 33.166 RON |
| Venituri in avans | 536.809 RON | 816.912 RON | 944.014 RON | — | 423.825 RON | — | — | — | — | 77.770 RON | 77.770 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 701.857 RON | 676.101 RON | 552.033 RON | 324.191 RON | 316.434 RON | 278.457 RON | 136.887 RON | 117.000 RON | 133.538 RON | -83.737 RON | -94.111 RON | -253.479 RON | -200.674 RON | -121.380 RON | -85.018 RON | -53.273 RON | -29.069 RON | 12.119 RON |
| Capital subscris varsat | 1.100 RON | 1.100 RON | 1.100 RON | 1.100 RON | 1.100 RON | 1.100 RON | 1.100 RON | 1.100 RON | 1.100 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 7 | 7 | 8 | 4 | 4 | 4 | 5 | 3 | 3 | 5 | 4 | 3 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
4 contracte atribuite, in valoare de 22.629 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
4 contracte
22.629 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 23:40).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.