ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 96% |
| persoană | 4% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 90.345 RON | -19.307 RON | 51.387 RON | 2.019 RON | 29.602 RON | -18.967 RON | 1 |
| 2024 | 201.903 RON | 30.715 RON | 51.123 RON | 4.498 RON | 76.836 RON | 31.055 RON | 1 |
| 2023 | 142.955 RON | 54.480 RON | 72.936 RON | 7.055 RON | 120.701 RON | 54.820 RON | 1 |
| 2022 | 163.244 RON | 41.805 RON | 47.432 RON | 847 RON | 88.730 RON | 42.145 RON | 1 |
| 2021 | 147.079 RON | 53.327 RON | 42.764 RON | 2.626 RON | 93.805 RON | 53.667 RON | 1 |
| 2020 | 372.147 RON | 153.632 RON | 220.981 RON | 319 RON | 311.651 RON | 90.989 RON | 2 |
| 2019 | 82.689 RON | -62.983 RON | 184.221 RON | 2.343 RON | 119.235 RON | -62.643 RON | 2 |
| 2018 | 310.391 RON | 182.213 RON | 10.830 RON | 5.050 RON | 179.453 RON | 182.503 RON | 1 |
| 2017 | 384.811 RON | 141.396 RON | 6.952 RON | 3.012 RON | 136.796 RON | 141.686 RON | — |
| 2016 | 243.439 RON | 17.543 RON | 7.394 RON | 914 RON | 18.147 RON | 11.667 RON | — |
| 2015 | 209.447 RON | 18.521 RON | 61.189 RON | 1.731 RON | 47.484 RON | -5.876 RON | — |
| 2014 | 49.474 RON | -26.471 RON | 35.928 RON | 4.643 RON | 6.887 RON | -24.398 RON | — |
| 2013 | 51.935 RON | 3.214 RON | 24.069 RON | 4.316 RON | 21.827 RON | 2.074 RON | — |
| 2012 | 16.758 RON | 2.155 RON | 9.800 RON | 5.557 RON | 3.102 RON | -1.141 RON | — |
| 2010 | 301 RON | -2.017 RON | 4.075 RON | — | 156 RON | -3.919 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 90.345 RON | 201.903 RON | 142.955 RON | 163.244 RON | 147.079 RON | 372.147 RON | 82.689 RON | 310.391 RON | 384.811 RON | 243.439 RON | 209.447 RON | 49.474 RON | 51.935 RON | 16.758 RON | 301 RON |
| Venituri totale | 90.348 RON | 201.905 RON | 142.957 RON | 163.247 RON | 147.147 RON | 372.401 RON | 82.690 RON | 310.393 RON | 385.690 RON | 243.913 RON | 209.453 RON | 49.474 RON | 51.936 RON | 16.759 RON | 301 RON |
| Cheltuieli totale | 109.655 RON | 164.906 RON | 87.077 RON | 119.843 RON | 92.377 RON | 215.112 RON | 144.847 RON | 118.867 RON | 232.724 RON | 219.052 RON | 184.649 RON | 74.461 RON | 44.880 RON | 14.604 RON | 668 RON |
| Profit brut | 0 RON | 36.999 RON | 55.880 RON | 43.404 RON | 54.770 RON | 157.289 RON | 0 RON | 191.526 RON | 152.966 RON | 24.861 RON | 24.804 RON | 0 RON | 7.056 RON | 2.155 RON | — |
| Pierdere bruta | 19.307 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 62.157 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 24.987 RON | 0 RON | 0 RON | 367 RON |
| Profit net | 0 RON | 30.715 RON | 54.480 RON | 41.805 RON | 53.327 RON | 153.632 RON | 0 RON | 182.213 RON | 141.396 RON | 17.543 RON | 18.521 RON | 0 RON | 3.214 RON | 2.155 RON | — |
| Pierdere neta | 19.307 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 62.983 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 26.471 RON | 0 RON | 0 RON | 2.017 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.019 RON | 4.498 RON | 7.055 RON | 847 RON | 2.626 RON | 319 RON | 2.343 RON | 5.050 RON | 3.012 RON | 914 RON | 1.731 RON | 4.643 RON | 4.316 RON | 5.557 RON | — |
| Active circulante | 29.602 RON | 76.836 RON | 120.701 RON | 88.730 RON | 93.805 RON | 311.651 RON | 119.235 RON | 179.453 RON | 136.796 RON | 18.147 RON | 47.484 RON | 6.887 RON | 21.827 RON | 3.102 RON | 156 RON |
| Creante | 26.861 RON | 74.194 RON | 116.495 RON | 82.619 RON | 81.426 RON | 148.054 RON | 25.191 RON | 6.339 RON | 27.756 RON | 6.147 RON | 359 RON | 28 RON | 1.722 RON | 2.674 RON | 124 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.741 RON | 2.642 RON | 4.206 RON | 6.111 RON | 12.379 RON | 163.597 RON | 94.044 RON | 173.114 RON | 109.040 RON | 12.000 RON | 47.125 RON | 6.859 RON | 20.105 RON | 428 RON | 32 RON |
| Cheltuieli in avans | 799 RON | 844 RON | — | — | — | — | — | 8.830 RON | 8.830 RON | — | 6.098 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 51.387 RON | 51.123 RON | 72.936 RON | 47.432 RON | 42.764 RON | 220.981 RON | 184.221 RON | 10.830 RON | 6.952 RON | 7.394 RON | 61.189 RON | 35.928 RON | 24.069 RON | 9.800 RON | 4.075 RON |
| Capitaluri proprii | -18.967 RON | 31.055 RON | 54.820 RON | 42.145 RON | 53.667 RON | 90.989 RON | -62.643 RON | 182.503 RON | 141.686 RON | 11.667 RON | -5.876 RON | -24.398 RON | 2.074 RON | -1.141 RON | -3.919 RON |
| Capital subscris varsat | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | — | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 225.630 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 225.632 lei.
Achizitii directe
2 contracte
225.630 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 11:29).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
HIDRO SALT-B-92 SRLCUI 8309185 | 9 | ofertant · l-a avut subcontractant | 9 | — | vezi ↗ |
AMTEH M.R.S. SRLCUI 27243958 | 9 | co-subcontractant | 9 | — | vezi ↗ |
SION SOLUTION SRLCUI 30568089 | 9 | co-subcontractant | 9 | — | vezi ↗ |
MC GENERAL CONSTRUCT ALFA SRLCUI 36254204 | 9 | co-subcontractant | 9 | — | vezi ↗ |
ROYAL N SERVICII SRLCUI 3875809 | 9 | co-subcontractant | 9 | — | vezi ↗ |
BKP CADASTRU S.R.L.CUI 44980771 | 9 | co-subcontractant | 9 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 7 subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.