| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 56.212 RON | -44.398 RON | 191.444 RON | 1.508 RON | 28.854 RON | -161.082 RON | 1 |
| 2024 | 63.245 RON | -39.706 RON | 147.305 RON | 2.900 RON | 27.721 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| -116.684 RON |
| 1 |
| 2023 | 56.304 RON | -48.392 RON | 114.055 RON | 6.534 RON | 30.543 RON | -76.978 RON | 1 |
| 2022 | 112.403 RON | 9.230 RON | 71.022 RON | 8.854 RON | 33.582 RON | -28.586 RON | 1 |
| 2021 | 67.984 RON | -49.514 RON | 99.537 RON | 11.174 RON | 50.547 RON | -37.816 RON | 1 |
| 2020 | 78.985 RON | -25.926 RON | 87.252 RON | 13.494 RON | 85.457 RON | 11.699 RON | 1 |
| 2019 | 131.265 RON | 5.030 RON | 84.968 RON | 15.884 RON | 106.709 RON | 37.625 RON | 1 |
| 2018 | 140.569 RON | -8.226 RON | 73.208 RON | 18.486 RON | 87.316 RON | 32.594 RON | 1 |
| 2017 | 246.213 RON | 33.625 RON | 61.165 RON | 1.563 RON | 100.423 RON | 40.821 RON | 1 |
| 2016 | 140.307 RON | 4.985 RON | 46.334 RON | 1.845 RON | 51.685 RON | 7.196 RON | 1 |
| 2015 | 304.543 RON | 8.445 RON | 31.671 RON | 4.489 RON | 134.317 RON | 107.695 RON | 8 |
| 2014 | 253.916 RON | 22.701 RON | 32.419 RON | 10.760 RON | 120.908 RON | 99.249 RON | 9 |
| 2013 | 225.584 RON | 43.155 RON | 42.314 RON | 22.620 RON | 95.530 RON | 76.549 RON | 9 |
| 2012 | 205.867 RON | 30.694 RON | 53.593 RON | 34.703 RON | 51.706 RON | 33.394 RON | 9 |
| 2011 | 163.883 RON | 3.282 RON | 63.265 RON | 45.477 RON | 19.656 RON | 2.699 RON | — |
| 2010 | 157.476 RON | 115 RON | 38.783 RON | — | 38.200 RON | -583 RON | 7 |
| 2009 | 7.036 RON | -647 RON | 9.290 RON | — | 8.592 RON | -698 RON | 1 |
| 2008 | — | -251 RON | 254 RON | — | 203 RON | -51 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 56.212 RON | 63.245 RON | 56.304 RON | 112.403 RON | 67.984 RON | 78.985 RON | 131.265 RON | 140.569 RON | 246.213 RON | 140.307 RON | 304.543 RON | 253.916 RON | 225.584 RON | 205.867 RON | 163.883 RON | 157.476 RON | 7.036 RON | — |
| Venituri totale | 56.592 RON | 69.056 RON | 56.646 RON | 112.475 RON | 67.984 RON | 78.985 RON | 131.265 RON | 140.586 RON | 246.377 RON | 140.381 RON | 304.543 RON | 253.952 RON | 225.592 RON | 206.996 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 100.424 RON | 108.072 RON | 104.471 RON | 101.341 RON | 116.198 RON | 102.541 RON | 122.297 RON | 146.627 RON | 210.288 RON | 132.589 RON | 286.962 RON | 223.632 RON | 175.670 RON | 170.269 RON | ||||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.134 RON | 0 RON | 0 RON | 8.968 RON | 0 RON | 36.089 RON | 7.792 RON | 17.581 RON | 30.320 RON | 49.922 RON | 36.727 RON | ||||
| Pierdere bruta | 43.832 RON | 39.016 RON | 47.825 RON | 0 RON | 48.214 RON | 23.556 RON | 0 RON | 6.041 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.230 RON | 0 RON | 0 RON | 5.030 RON | 0 RON | 33.625 RON | 4.985 RON | 8.445 RON | 22.701 RON | 43.155 RON | 30.694 RON | ||||
| Pierdere neta | 44.398 RON | 39.706 RON | 48.392 RON | 0 RON | 49.514 RON | 25.926 RON | 0 RON | 8.226 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 1.508 RON | 2.900 RON | 6.534 RON | 8.854 RON | 11.174 RON | 13.494 RON | 15.884 RON | 18.486 RON | 1.563 RON | 1.845 RON | 4.489 RON | 10.760 RON | 22.620 RON | 34.703 RON | ||||
| Active circulante | 28.854 RON | 27.721 RON | 30.543 RON | 33.582 RON | 50.547 RON | 85.457 RON | 106.709 RON | 87.316 RON | 100.423 RON | 51.685 RON | 134.317 RON | 120.908 RON | 95.530 RON | 51.706 RON | ||||
| Stocuri | 14.279 RON | 12.427 RON | 12.955 RON | 23.326 RON | 39.752 RON | 25.253 RON | 31.180 RON | 33.400 RON | 34.894 RON | 18.765 RON | 27.223 RON | — | — | 504 RON | ||||
| Creante | 10.835 RON | 9.765 RON | 9.875 RON | 9.400 RON | 10.433 RON | 9.193 RON | 12.046 RON | 14.682 RON | 17.531 RON | 12.191 RON | 42.864 RON | 64.194 RON | 65.875 RON | 31.028 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 3.740 RON | 5.529 RON | 7.713 RON | 856 RON | 362 RON | 51.011 RON | 63.483 RON | 39.234 RON | 47.998 RON | 20.729 RON | 64.230 RON | 56.714 RON | 29.655 RON | 20.174 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 560 RON | — | 713 RON | 578 RON | ||||
| Datorii totale | 191.444 RON | 147.305 RON | 114.055 RON | 71.022 RON | 99.537 RON | 87.252 RON | 84.968 RON | 73.208 RON | 61.165 RON | 46.334 RON | 31.671 RON | 32.419 RON | 42.314 RON | 53.593 RON | ||||
| Capitaluri proprii | -161.082 RON | -116.684 RON | -76.978 RON | -28.586 RON | -37.816 RON | 11.699 RON | 37.625 RON | 32.594 RON | 40.821 RON | 7.196 RON | 107.695 RON | 99.249 RON | 76.549 RON | 33.394 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 8 | 9 | 9 | 9 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 163.885 RON |
| 157.812 RON |
| 7.036 RON |
| — |
| 160.134 RON |
| 155.718 RON |
| 6.216 RON |
| 251 RON |
| 3.751 RON |
| 2.094 RON |
| 820 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 251 RON |
| 3.282 RON |
| 115 RON |
| — |
| — |
| 0 RON |
| — |
| 647 RON |
| 251 RON |
| 45.477 RON |
| — |
| — |
| — |
| 19.656 RON |
| 38.200 RON |
| 8.592 RON |
| 203 RON |
| 2.445 RON |
| 504 RON |
| — |
| — |
| 15.722 RON |
| 36.738 RON |
| 8.373 RON |
| — |
| 1.489 RON |
| 958 RON |
| 219 RON |
| 203 RON |
| 831 RON |
| — |
| — |
| — |
| 63.265 RON |
| 38.783 RON |
| 9.290 RON |
| 254 RON |
| 2.699 RON |
| -583 RON |
| -698 RON |
| -51 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 7 |
| 1 |
| 1 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
46 de contracte atribuite, in valoare de 243 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 289 lei.
Achizitii directe
46 de contracte
243 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 158 de zile de la data documentului, iar 28,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 14:59).
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.