| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 237.174.824 RON | 7.300.902 RON | 9.714.396 RON | 1.382.008 RON | 20.463.064 RON | 12.195.393 RON | 32 |
| 2023 | 186.114.750 RON | 5.275.323 RON | 6.472.440 RON | 704.012 RON | 13.981.619 RON |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|
| 8.241.448 RON |
| 27 |
| 2022 | 134.274.144 RON | 3.723.486 RON | 5.681.957 RON | 429.226 RON | 9.976.954 RON | 4.733.674 RON | 22 |
| 2021 | 63.510.783 RON | 1.785.763 RON | 2.847.976 RON | 262.531 RON | 5.445.382 RON | 2.860.188 RON | 19 |
| 2020 | 30.982.900 RON | 689.077 RON | 2.327.682 RON | 246.061 RON | 3.155.719 RON | 1.074.425 RON | 17 |
| 2019 | 16.088.598 RON | 261.967 RON | 2.077.832 RON | 216.687 RON | 2.246.333 RON | 385.348 RON | 14 |
| 2018 | 14.222.469 RON | 106.339 RON | 1.932.324 RON | 76.789 RON | 2.035.916 RON | 180.381 RON | 11 |
| 2017 | 8.117.361 RON | 25.110 RON | 1.104.974 RON | 7.341 RON | 1.178.262 RON | 80.629 RON | 8 |
| 2016 | 3.946.920 RON | 54.862 RON | 634.977 RON | 4.927 RON | 683.659 RON | 53.609 RON | 7 |
| 2015 | 1.141.147 RON | 5.576 RON | 254.702 RON | 3.906 RON | 249.543 RON | -1.253 RON | 5 |
| 2014 | 633.649 RON | 26.467 RON | 330.428 RON | 0 RON | 342.584 RON | 12.156 RON | 4 |
| 2013 | 727.355 RON | 16.988 RON | 383.267 RON | 6.087 RON | 362.556 RON | -14.311 RON | 4 |
| 2012 | 317.639 RON | -23.968 RON | 333.646 RON | 6.557 RON | 295.761 RON | -31.299 RON | 6 |
| 2011 | 316.106 RON | 2.647 RON | 198.877 RON | 6.128 RON | 189.438 RON | -3.163 RON | 5 |
| 2010 | 189.678 RON | -21.846 RON | 160.995 RON | 12.780 RON | 142.405 RON | -5.810 RON | 3 |
| 2009 | 201.382 RON | 10.808 RON | 125.077 RON | 19.146 RON | 121.967 RON | 16.036 RON | — |
| 2008 | 24.102 RON | 5.028 RON | 15.131 RON | 322 RON | 20.037 RON | 5.228 RON | — |
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 237.174.824 RON | 186.114.750 RON | 134.274.144 RON | 63.510.783 RON | 30.982.900 RON | 16.088.598 RON | 14.222.469 RON | 8.117.361 RON | 3.946.920 RON | 1.141.147 RON | 633.649 RON | 727.355 RON | 317.639 RON | 316.106 RON | 189.678 RON | 201.382 RON | 24.102 RON |
| Venituri totale | 238.234.560 RON | 186.373.342 RON | 134.401.397 RON | 63.579.077 RON | 31.022.285 RON | 16.183.600 RON | 14.349.551 RON | 8.169.982 RON | 4.028.136 RON | 1.141.148 RON | 633.650 RON | 733.355 RON | 318.765 RON | 321.761 RON | |||
| Cheltuieli totale | 229.821.292 RON | 180.271.099 RON | 130.029.525 RON | 61.502.348 RON | 30.198.343 RON | 15.867.563 RON | 14.221.798 RON | 8.139.628 RON | 3.962.621 RON | 1.134.287 RON | 601.647 RON | 712.803 RON | 342.733 RON | 319.114 RON | |||
| Profit brut | 8.413.268 RON | 6.102.243 RON | 4.371.872 RON | 2.076.729 RON | 823.942 RON | 316.037 RON | 127.753 RON | 30.354 RON | 65.515 RON | 6.861 RON | 32.003 RON | 20.552 RON | 0 RON | 2.647 RON | |||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 23.968 RON | 0 RON | |||
| Profit net | 7.300.902 RON | 5.275.323 RON | 3.723.486 RON | 1.785.763 RON | 689.077 RON | 261.967 RON | 106.339 RON | 25.110 RON | 54.862 RON | 5.576 RON | 26.467 RON | 16.988 RON | 0 RON | 2.647 RON | |||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 23.968 RON | 0 RON | |||
| Active fixe (imobilizate) | 1.382.008 RON | 704.012 RON | 429.226 RON | 262.531 RON | 246.061 RON | 216.687 RON | 76.789 RON | 7.341 RON | 4.927 RON | 3.906 RON | 0 RON | 6.087 RON | 6.557 RON | 6.128 RON | |||
| Active circulante | 20.463.064 RON | 13.981.619 RON | 9.976.954 RON | 5.445.382 RON | 3.155.719 RON | 2.246.333 RON | 2.035.916 RON | 1.178.262 RON | 683.659 RON | 249.543 RON | 342.584 RON | 362.556 RON | 295.761 RON | 189.438 RON | |||
| Stocuri | 7.399.815 RON | 6.179.586 RON | 4.214.151 RON | 1.960.318 RON | 1.058.337 RON | 867.569 RON | 594.280 RON | 559.242 RON | 348.175 RON | 196.136 RON | 210.451 RON | 208.406 RON | 140.962 RON | 87.757 RON | |||
| Creante | 8.858.948 RON | 5.756.853 RON | 4.427.466 RON | 2.510.461 RON | 1.971.894 RON | 1.257.826 RON | 1.399.270 RON | 603.937 RON | 332.107 RON | 52.894 RON | 131.740 RON | 140.749 RON | 105.276 RON | 85.405 RON | |||
| Casa si conturi la banci | 4.204.301 RON | 2.045.180 RON | 1.335.337 RON | 974.603 RON | 125.488 RON | 120.938 RON | 42.366 RON | 15.083 RON | 3.377 RON | 513 RON | 393 RON | 13.401 RON | 49.523 RON | 16.276 RON | |||
| Cheltuieli in avans | 64.717 RON | 28.257 RON | 9.451 RON | 251 RON | 327 RON | 160 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | — | 313 RON | 29 RON | 148 RON | |||
| Datorii totale | 9.714.396 RON | 6.472.440 RON | 5.681.957 RON | 2.847.976 RON | 2.327.682 RON | 2.077.832 RON | 1.932.324 RON | 1.104.974 RON | 634.977 RON | 254.702 RON | 330.428 RON | 383.267 RON | 333.646 RON | 198.877 RON | |||
| Capitaluri proprii | 12.195.393 RON | 8.241.448 RON | 4.733.674 RON | 2.860.188 RON | 1.074.425 RON | 385.348 RON | 180.381 RON | 80.629 RON | 53.609 RON | -1.253 RON | 12.156 RON | -14.311 RON | -31.299 RON | -3.163 RON | |||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | |||
| Nr. mediu salariati | 32 | 27 | 22 | 19 | 17 | 14 | 11 | 8 | 7 | 5 | 4 | 4 | 6 | 5 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 189.689 RON |
| 201.397 RON |
| 24.102 RON |
| 208.310 RON |
| 187.813 RON |
| 18.116 RON |
| — |
| 13.584 RON |
| 5.986 RON |
| 18.621 RON |
| — |
| — |
| — |
| 10.808 RON |
| 5.028 RON |
| 21.846 RON |
| — |
| — |
| 12.780 RON |
| 19.146 RON |
| 322 RON |
| 142.405 RON |
| 121.967 RON |
| 20.037 RON |
| 85.647 RON |
| 69.941 RON |
| 6.884 RON |
| 56.062 RON |
| 48.226 RON |
| 11.687 RON |
| 696 RON |
| 3.800 RON |
| 1.466 RON |
| — |
| — |
| — |
| 160.995 RON |
| 125.077 RON |
| 15.131 RON |
| -5.810 RON |
| 16.036 RON |
| 5.228 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| — |
| — |
com. Afumaţi, Hala 3 + Hala 4
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorfostă | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Admite în parte cererea Menţine poprirea înfiinţată prin adresa nr. 132908/26.09.2022 asupra veniturilor datorate debitorului Petcu Doina – Elena de către terţul poprit Alymar Business S.R.L., până la concurenţa sumei de 184.462 lei, în temeiul raporturilor juridice existente între aceştia în perioada 28.09.2022 (data comunicării adresei de înfiinţare a popririi) şi data de 03.05.2024 (data încetării raportului de muncă). Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti. Pronunţată astăzi, 22.05.2026 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea la data de 22.05.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 07.05.2026.
Amână pronunţarea la data de 07.05.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 22.04.2026.
Amână pronunţarea la data de 22.04.2026. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 07.04.2026.
1 contract atribuit, in valoare de 5.987 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
5.987 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 157 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 01:05).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.