ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
corp C14
Poziţia C7, din C.F. NR. 96892/N
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| 1 deținător în act · plus 2 deținători pe care actul nu îi numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 920.167 RON | 63.976 RON | 10.245 RON | 71.005 RON | 95.898 RON | 156.658 RON | 5 |
| 2024 | 594.421 RON | -120.765 RON | -151.306 RON | 200 RON | 41.198 RON | 192.704 RON | 4 |
| 2023 | 570.341 RON | 27.574 RON | 235.724 RON | 200 RON | 548.993 RON | 313.469 RON | 7 |
| 2022 | 534.289 RON | 87.325 RON | 52.151 RON | 200 RON | 1.277.847 RON | 1.225.896 RON | 5 |
| 2021 | 908.756 RON | 288.859 RON | 34.964 RON | 200 RON | 1.389.650 RON | 1.354.886 RON | 6 |
| 2020 | 771.858 RON | 81.810 RON | 155.951 RON | 19.585 RON | 1.202.393 RON | 1.066.027 RON | 12 |
| 2019 | 1.122.108 RON | 341.243 RON | 183.367 RON | 64.192 RON | 1.255.258 RON | 1.136.083 RON | 6 |
| 2018 | 941.383 RON | 174.571 RON | 176.150 RON | 110.923 RON | 860.067 RON | 794.840 RON | 6 |
| 2017 | 730.510 RON | 128.643 RON | 217.858 RON | 167.487 RON | 670.641 RON | 620.270 RON | 5 |
| 2016 | 543.100 RON | 31.357 RON | 295.347 RON | 234.311 RON | 552.662 RON | 491.626 RON | 11 |
| 2015 | 742.782 RON | 93.593 RON | 252.492 RON | 315.528 RON | 397.233 RON | 460.269 RON | 8 |
| 2014 | 634.139 RON | 78.389 RON | 207.550 RON | 204.566 RON | 369.661 RON | 366.677 RON | 9 |
| 2013 | 547.804 RON | 100.706 RON | 104.879 RON | 203.919 RON | 189.247 RON | 288.287 RON | 9 |
| 2012 | 455.555 RON | 56.650 RON | 98.367 RON | 176.440 RON | 109.508 RON | 187.581 RON | 7 |
| 2011 | 464.322 RON | 58.080 RON | 86.323 RON | 135.719 RON | 81.028 RON | 130.931 RON | 5 |
| 2010 | 316.219 RON | 40.924 RON | 83.413 RON | 73.153 RON | 83.111 RON | 72.851 RON | 7 |
| 2009 | 186.551 RON | 43.320 RON | 30.222 RON | 8.045 RON | 54.104 RON | 31.927 RON | — |
| 2008 | 850 RON | -11.911 RON | 12.597 RON | 887 RON | 299 RON | -11.411 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 920.167 RON | 594.421 RON | 570.341 RON | 534.289 RON | 908.756 RON | 771.858 RON | 1.122.108 RON | 941.383 RON | 730.510 RON | 543.100 RON | 742.782 RON | 634.139 RON | 547.804 RON | 455.555 RON | 464.322 RON | 316.219 RON | 186.551 RON | 850 RON |
| Venituri totale | 925.186 RON | 596.909 RON | 570.384 RON | 537.641 RON | 911.257 RON | 835.999 RON | 1.125.573 RON | 941.409 RON | 748.017 RON | 543.131 RON | 742.792 RON | 648.003 RON | 547.827 RON | 455.854 RON | 464.327 RON | 316.420 RON | 187.635 RON | 850 RON |
| Cheltuieli totale | 838.298 RON | 699.841 RON | 537.107 RON | 444.973 RON | 613.310 RON | 746.470 RON | 773.074 RON | 757.424 RON | 605.905 RON | 505.081 RON | 630.816 RON | 554.483 RON | 427.458 RON | 387.669 RON | 394.843 RON | 267.588 RON | 138.687 RON | 12.740 RON |
| Profit brut | 86.888 RON | 0 RON | 33.277 RON | 92.668 RON | 297.947 RON | 89.529 RON | 352.499 RON | 183.985 RON | 142.112 RON | 38.050 RON | 111.976 RON | 93.520 RON | 120.369 RON | 68.185 RON | 69.484 RON | 48.832 RON | 48.948 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 102.932 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 11.890 RON |
| Profit net | 63.976 RON | 0 RON | 27.574 RON | 87.325 RON | 288.859 RON | 81.810 RON | 341.243 RON | 174.571 RON | 128.643 RON | 31.357 RON | 93.593 RON | 78.389 RON | 100.706 RON | 56.650 RON | 58.080 RON | 40.924 RON | 43.320 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 120.765 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 11.911 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 71.005 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 19.585 RON | 64.192 RON | 110.923 RON | 167.487 RON | 234.311 RON | 315.528 RON | 204.566 RON | 203.919 RON | 176.440 RON | 135.719 RON | 73.153 RON | 8.045 RON | 887 RON |
| Active circulante | 95.898 RON | 41.198 RON | 548.993 RON | 1.277.847 RON | 1.389.650 RON | 1.202.393 RON | 1.255.258 RON | 860.067 RON | 670.641 RON | 552.662 RON | 397.233 RON | 369.661 RON | 189.247 RON | 109.508 RON | 81.028 RON | 83.111 RON | 54.104 RON | 299 RON |
| Stocuri | 4.500 RON | 1.203 RON | 3.947 RON | 1.145 RON | 1.419 RON | — | — | 1.710 RON | — | 32.834 RON | 43.710 RON | 10.409 RON | 6.730 RON | 5.621 RON | 2.534 RON | 1.111 RON | — | — |
| Creante | 45.009 RON | 24.872 RON | 407.847 RON | 454.283 RON | 470.545 RON | 491.550 RON | 159.896 RON | 97.319 RON | 110.950 RON | 61.304 RON | 42.933 RON | 63.573 RON | 57.390 RON | 7.634 RON | 10.610 RON | 2.188 RON | 9.120 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 46.389 RON | 15.123 RON | 137.199 RON | 822.419 RON | 917.686 RON | 710.843 RON | 1.095.362 RON | 761.038 RON | 559.691 RON | 458.524 RON | 310.590 RON | 295.679 RON | 125.127 RON | 96.253 RON | 67.884 RON | 79.812 RON | 44.984 RON | 299 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 507 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 10.245 RON | -151.306 RON | 235.724 RON | 52.151 RON | 34.964 RON | 155.951 RON | 183.367 RON | 176.150 RON | 217.858 RON | 295.347 RON | 252.492 RON | 207.550 RON | 104.879 RON | 98.367 RON | 86.323 RON | 83.413 RON | 30.222 RON | 12.597 RON |
| Capitaluri proprii | 156.658 RON | 192.704 RON | 313.469 RON | 1.225.896 RON | 1.354.886 RON | 1.066.027 RON | 1.136.083 RON | 794.840 RON | 620.270 RON | 491.626 RON | 460.269 RON | 366.677 RON | 288.287 RON | 187.581 RON | 130.931 RON | 72.851 RON | 31.927 RON | -11.411 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | — | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | 4 | 7 | 5 | 6 | 12 | 6 | 6 | 5 | 11 | 8 | 9 | 9 | 7 | 5 | 7 | — | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
30 de contracte atribuite, in valoare de 397.930 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 147.014 lei.
Achizitii directe
9 contracte
147.005 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
21 de contracte
250.925 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 16:15).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
MED LIFE SACUI 8422035 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.