ONRC
ONRC
ANAF · anul 2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Punct de lucru, imobil cu nr. Cadastral 4278, înscris în C.F. nr. 1318/Grebanu
localitatea Isaccea, imobil cu nr. Cadastral 1235 înscris în C.F. nr. 30123
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 25% |
| persoană | 25% |
| 2 deținători în act | 50% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 6.551.629 RON | 1.728.048 RON | 299.300 RON | 30.327.633 RON | 4.288.255 RON | 23.322.717 RON | 1 |
| 2018 | 6.072.952 RON | 810.185 RON | 1.695.170 RON | 34.258.637 RON | 1.414.910 RON | 21.594.669 RON | 2 |
| 2017 | 10.600.163 RON | 765.946 RON | 4.762.615 RON | 38.135.151 RON | 1.187.493 RON | 20.784.483 RON | 2 |
| 2016 | 11.186.203 RON | 1.181.856 RON | 9.082.162 RON | 46.872.668 RON | 2.256.667 RON | 20.018.537 RON | 2 |
| 2015 | 8.082.082 RON | 1.186.024 RON | 13.843.469 RON | 50.162.045 RON | 3.209.555 RON | 18.825.456 RON | 2 |
| 2014 | 5.817.409 RON | 714.662 RON | 15.287.186 RON | 53.116.018 RON | 1.393.411 RON | 17.639.432 RON | 2 |
| 2013 | 7.257.540 RON | 2.874.841 RON | 17.519.148 RON | 52.938.366 RON | 3.352.499 RON | 17.065.485 RON | 2 |
| 2012 | 3.549.588 RON | 3.487.077 RON | 34.662.705 RON | 56.755.578 RON | 651.135 RON | 1.690.644 RON | 1 |
| 2011 | 219.603 RON | -1.800.071 RON | 47.379.193 RON | 61.312.727 RON | 2.668.524 RON | -1.796.433 RON | 0 |
| 2010 | 5.000 RON | 290 RON | 937.252 RON | 711.282 RON | 229.608 RON | 3.638 RON | — |
| 2009 | 3.200 RON | 3.147 RON | 3.158 RON | 3.889 RON | 2.598 RON | 3.347 RON | — |
| 2008 | — | — | 1.800 RON | 1.397 RON | 585 RON | 200 RON | — |
| Indicator | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 6.551.629 RON | 6.072.952 RON | 10.600.163 RON | 11.186.203 RON | 8.082.082 RON | 5.817.409 RON | 7.257.540 RON | 3.549.588 RON | 219.603 RON | 5.000 RON | 3.200 RON | — |
| Venituri totale | 10.406.743 RON | 10.054.781 RON | 15.776.473 RON | 16.737.127 RON | 12.495.350 RON | 10.363.753 RON | 14.517.339 RON | 12.859.472 RON | 511.102 RON | 5.044 RON | 3.201 RON | — |
| Cheltuieli totale | 8.422.947 RON | 9.132.439 RON | 14.883.511 RON | 15.373.682 RON | 11.092.295 RON | 9.526.922 RON | 11.603.108 RON | 8.586.046 RON | 2.310.978 RON | 3.104 RON | 54 RON | — |
| Profit brut | 1.983.796 RON | 922.342 RON | 892.962 RON | 1.363.445 RON | 1.403.055 RON | 836.831 RON | 2.914.231 RON | 4.273.426 RON | 0 RON | 1.940 RON | 3.147 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.799.876 RON | — | — | — |
| Profit net | 1.728.048 RON | 810.185 RON | 765.946 RON | 1.181.856 RON | 1.186.024 RON | 714.662 RON | 2.874.841 RON | 3.487.077 RON | 0 RON | 290 RON | 3.147 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.800.071 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 30.327.633 RON | 34.258.637 RON | 38.135.151 RON | 46.872.668 RON | 50.162.045 RON | 53.116.018 RON | 52.938.366 RON | 56.755.578 RON | 61.312.727 RON | 711.282 RON | 3.889 RON | 1.397 RON |
| Active circulante | 4.288.255 RON | 1.414.910 RON | 1.187.493 RON | 2.256.667 RON | 3.209.555 RON | 1.393.411 RON | 3.352.499 RON | 651.135 RON | 2.668.524 RON | 229.608 RON | 2.598 RON | 585 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | 0 RON | 183.484 RON | — | 755 RON | 0 RON | 250 RON | 75 RON | 75 RON |
| Creante | 605.556 RON | 1.094.991 RON | 921.400 RON | 1.633.157 RON | 1.945.811 RON | 1.074.930 RON | 512.507 RON | 129.162 RON | 2.579.947 RON | 121.563 RON | 72 RON | 72 RON |
| Casa si conturi la banci | 382.699 RON | 319.919 RON | 266.093 RON | 179.823 RON | 695.885 RON | 11.364 RON | 191.592 RON | 83.295 RON | 88.577 RON | 107.795 RON | 2.451 RON | 438 RON |
| Cheltuieli in avans | 26.400 RON | 25.200 RON | 22.000 RON | 22.000 RON | 160.439 RON | 179.741 RON | 107.033 RON | 98.399 RON | — | — | 18 RON | 18 RON |
| Datorii totale | 299.300 RON | 1.695.170 RON | 4.762.615 RON | 9.082.162 RON | 13.843.469 RON | 15.287.186 RON | 17.519.148 RON | 34.662.705 RON | 47.379.193 RON | 937.252 RON | 3.158 RON | 1.800 RON |
| Venituri in avans | 11.020.271 RON | 12.408.908 RON | 13.797.546 RON | 20.050.636 RON | 20.863.114 RON | 21.762.552 RON | 21.813.265 RON | 21.151.763 RON | 18.398.491 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 23.322.717 RON | 21.594.669 RON | 20.784.483 RON | 20.018.537 RON | 18.825.456 RON | 17.639.432 RON | 17.065.485 RON | 1.690.644 RON | -1.796.433 RON | 3.638 RON | 3.347 RON | 200 RON |
| Capital subscris varsat | 12.500.200 RON | 12.500.200 RON | 12.500.200 RON | 12.500.200 RON | 12.500.200 RON | 12.500.200 RON | 12.500.200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | — | — | — |